‘معامله بزرگ’: بایدن در مقابل ساندرز نبرد

دور دیگری از دموکراتیک مقدماتی برگزار شد در این ما امروز تصمیم بگیرید که آیا جو بایدن یا برنی ساندرز را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای رئیس جمهور در نوامبر است.

پنج متحده — میشیگان, Washington, Missouri, می سی سی پی و آیداهو – برگزاری دموکراتیک مقدماتی روز سه شنبه در حالی که از داکوتای شمالی یک حزبی. تمام گفته ها وجود دارد 352 نمایندگان برای grabs. یک نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان به نفع دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

که باعث می شود فقط برای چهارمین نماینده شب در تقویم اصلی.

پیچیده ریاضی چگونه نمایندگان در حال برنده تحت دموکرات, حزب, قوانین باعث می شود آن را ممکن است برای یک نامزد به درو بزرگتر مسافت از نمایندگان با کوچکتر حاشیه پیروزی در این جمعه از هر شب دیگر.

این سیستم اساسا اجازه می دهد تا یک نامزد را تا زمین در مسابقه سرعت – و یا سقوط بیشتر است.

برای برنی ساندرز آن را یک فرصت برای گرفتن تا به جو بایدن که وارد روز آینده توسط 96 نمایندگان. برای آقای بایدن این یک فرصت برای باز کردن چه چیزی می تواند مانع شود.

Democratic presidential candidate Joe Biden speaks at a campaign rally at Kiener Plaza on March 7, 2020 in St Louis, Missouri. Picture: Dilip Vishwanat/Getty Images/AFP.
media_cameraدموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در Kiener پلازا در 7 مارس سال 2020 در سنت لوئیس ، تصویر: دیلیپ Vishwanat/گتی ایماژ/AFP.
Democratic presidential hopeful Senator Bernie Sanders speaks at a “Bernie 2020” rally at the Stifel Theater in downtown St.Louis, Missouri on March 9,2020. Picture: Tim Vizer / AFP.
media_cameraدموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار سناتور برنی ساندرز صحبت می کند و در یک “برنی 2020” تجمع در Stifel تئاتر در مرکز شهر St. Louis, Missouri در مارس 9,2020. تصویر: تیم را برعهده / AFP.

چگونه این اتفاق می افتد ممکن است پیچیده به نظر می رسد اما آن را چیزی بیش از برخی از پایه ریاضی و یک “فرد” تغییر ناگهانی چگونه نمایندگان در حال برنده حزب تحت قوانین. اکثر نمایندگان اعطا شنبه – 65 درصد – را بر اساس چه نامزدها انجام فردی در کنگره مناطق. فکر می کنم از هر منطقه به عنوان برگزاری یک سطل از نمایندگان. نیز وجود دارد دو سطل از نمایندگان در هر دولتی تعلق می گیرد بر اساس کلی رای در سراسر ایالت.

در روز سه شنبه است که باعث می شود برای 51 سطل نمایندگان در سراسر شش متحده است. یک نامزد باید حداقل 15 درصد از کل آرا در یک سطل به “ماندگار” – یا به واجد شرایط را به نفع خود نمایندگان. (که 15 درصد آستانه معنی این همه اما مطمئن باشید که تنها آقای بایدن و آقای ساندرز برنده هر نمایندگانی از این نقطه به جلو است.)

اول ریاضی. پارتی, قوانین می گویند هر عملی نامزد برنده یک تعداد نمایندگان در هر سطل را بر اساس سهم خود از آرا برای نامزدهای زنده که در سطل.

دوم تناقض گویی. سطل که باید عدد فرد از نمایندگان غیر ممکن است برای تقسیم به طور مساوی معنی یا آقای ساندرز یا آقای بایدن تضمین شده است را به نفع خود حداقل یکی بیشتر از دیگری است.

People in line to get their ballot to vote in the Michigan primary election at Chrysler Elementary School in Detroit, Michigan, on March 10, 2020. Picture: Kowalsky / AFP.
media_cameraمردم در صف برای گرفتن رای گیری برای رای دادن در میشیگان اولیه انتخابات در کرایسلر مدرسه ابتدایی در دیترویت میشیگان در تاریخ 10 مارس سال 2020 است. تصویر: Kowalsky / AFP.

می گویند به عنوان مثال وجود دارد هفت نمایندگان در یک سطل و آقای ساندرز می شود 51 درصد و آقای بایدن می شود 49 درصد از دوام آرا. در نمایندگان که 3.57 به 3.43 – تفاوت فقط 0.14 نمایندگان. اما به لطف گرد آقای ساندرز می شود چهار و آقای بایدن می شود سه.

نزدیک به دو سوم از 352 نمایندگان در خطر است, در روز سه شنبه در سطل با یک عدد عجیب و غریب از نمایندگان – بیشتر از هر شب دیگر با بیش از یک اصلی.

کمیته ملی حزب دموکرات عضو ایلین Kamarck بود که Walter Mondale نماینده شکارچی در طول مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری در سال 1984 گفت: آن را “عجیب و غریب” چگونه عجیب و غریب-حتی مناطق کار می کنند اما این همه اضافه می کند تا به هر کس که بهترین روز سه شنبه بیدار شدن از خواب در چهار شنبه با “راحت حمل و نقل.” اما صبر کنید: آن را بهتر یا بدتر اگر شما نامزد که به پایان می رسد ، پس از مقدماتی در 17 مارس بسیاری از نمایندگان به برنده آمده از سطل با یک تعداد حتی از نمایندگان.

چرا این مهم است ؟ به این معنی آقای بایدن یا آقای ساندرز نیاز را به نفع خود به مراتب بیش از 50 درصد از آرا را در یک سطل برای برنده شدن بیشتر نمایندگان از رقیب خود. از یک سطل برگزاری شش نمایندگان, نامزد نیازهای بیش از 58.3 درصد به پیروزی چهار نمایندگان. در یک منطقه با هشت نماینده رهبر نیاز 56.3 درصد به پنج. قرار داده راه دیگر یک نامزد می تواند در آینده دوم در کل آرا اما تا زمانی که او را نگه می دارد در این مسابقه نسبتا نزدیک او هنوز تا پایان با همان تعداد از نمایندگان در یک “و حتی” سطل به عنوان نامزدی که پس از اتمام ،

و این بدان معناست که هر کس بهترین روز سه شنبه و در هفته آینده که آریزونا و فلوریدا و اوهایو و ایلینوی خود را به نوبه خود می تواند تا پایان با یک نماینده رهبری است که می تواند ضرب و شتم.

“این فقط خنده دار, چگونه اعداد فقط کار کردن” Ms Kamarck روز دوشنبه گفت که سه شنبه شب است “یک معامله بزرگ است.”

با AP

در اصل منتشر شده به عنوان ‘معامله بزرگ’: بایدن در مقابل ساندرز نبرد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im