حوادث بزرگ ممنوع در سیاتل و سان فرانسیسکو بیش از coronavirus

توسط مارتا BELLISLE و آدم گلر

سیاتل (AP) — انجام گسترده ترین و در عین حال تلاش برای جلوگیری از کشور شیوع کروناویروس مقامات ممنوع اجتماعات بزرگ در سخت ضربه منطقه سیاتل و سان فرانسیسکو و بسته سیاتل مدارس روز شنبه در حالی که NCAA اعلام کرد آن را نگه دارید March Madness بازی های بسکتبال در سراسر کشور در نزدیکی-خالی کردن عرصه از حد برای بسیاری از طرفداران.

در یک وضعیت که در آن 29 قربانیان فوت کرده اند — حداقل 22 از همان حومه سیاتل خانه سالمندان — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee ممنوع در فعالیت های مربوط به بیش از 250 نفر است. این ممنوعیت شامل یک منطقه از 4 میلیون نفر از مردم امر به خانه عبادت و بیس Seattle Mariners که در صفحه اصلی بازی منتقل خواهد شد.

“این است که نه فقط خود را عادی آنفولانزا” Inslee گفت. “این مطالبات پاسخ سازگار با ماهیت این تهدید است.”

در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد ممنوع تمام تجمعات از 1000 یا بیشتر مردم برای دو هفته آینده در شهرستان 880,000 از جمله رزمندگان طلایی امور خارجه بسکتبال بازی. کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی به سن خوزه و دره سیلیکون ،

سیاتل سیستم مدارس دولتی است که در مورد 53,000 دانش آموزان اعلام کرد که نزدیک شروع پنج شنبه.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: مردان و زنان بخش من کالج بسکتبال, مسابقه بازی ها, برنامه ریزی برای شروع هفته آینده بسته خواهد شد برای همه اما ضروری کارکنان و بازیکنان در خانواده است.

تمام کردن درایو به تشویق “اجتماعی فاصله” — جدید عبارت در میان بحران — unfolded به عنوان عفونت در ایالات متحده در صدر 1000 و مرگ و میر صعود به حداقل 37. شیوع گسترش یافته است به عنوان بسیاری از 40 متحده با آرکانزاس و جدید مکزیک گزارش اولین مورد از این ویروس است.

“خط پایین آن را به بدتر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در کاپیتول هیل.

به به چقدر بدتر Fauci گفت: بستگی دارد که توانایی ایالات متحده برای جلوگیری از هجوم مسافران حامل بیماری و دولت و جامعه در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. او گفت: اگر موارد خفیف این ویروس در حال شمارش میزان مرگ و میر است که احتمالا در حدود 1 درصد — “تقریبا 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای فصلی.”

نگرانی در مورد ویروس اقتصادی خرید اینترنتی کشیده سهام پایین دوباره. میانگین صنعتی داو جونز از دست داده و بیش از 1,400 امتیاز در پایان با 20 درصد زیر اخیر خود رکورد.

غوطه آمد که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس یک بیماری همه گیر و یا جدی شیوع جهانی با مقامات ذکر است که تعداد موارد خارج از چین افزایش 13 برابر بیش از دو هفته گذشته. تعیین بحران یک بیماری همه گیر است که از راه قرار دادن کشور در توجه به تهاجمی تر علیه این ویروس نیز آلوده کرده است که نزدیک به 125,000 نفر در سراسر جهان کشته و تقریبا 4,600.

در ایالات متحده منطقه سیاتل شده است ضربه سخت ترین از همه است.

دکتر جف Duchin بهداشت عمومی افسر با سیاتل و پادشاه شهرستان گفت: این منطقه با آن مواجه است بی سابقه ای بهداشت و درمان اضطراری به عنوان تعدادی از موارد دو برابر در هر چند روز.

“ما انتظار داریم یک مقیاس بزرگ شیوع در هفته خواهد شد و این زمان بسیار دشوار است,” او گفت:. “این شبیه به آنچه که شما ممکن است فکر می کنم به عنوان یک عفونی-بیماری معادل یک زلزله بزرگ است که رفتن به لرزش ما برای هفته ها و هفته.”

Inslee گفت: دولت قدرت به سرکوب گروه ها و یا افرادی که چشم پوشی از رهنمود اما اضافه کرد که او انتظار دارد مردم را رعایت نظم. پرسید: در مورد جریمه برای نقض گفت: “مجازات هستند و شما ممکن است خود را به قتل پاریس اگر شما آن را انجام نمی.”

در جای دیگر در سراسر کشور کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear خواست کلیساها در سراسر کشور به انصراف از خدمات.

“من اعتقاد ندارم که آیا شما رفتن به کلیسا در طول این دوره از زمان آزمون ایمان,” او گفت:. “من اعتقاد دارم که خدا به ما عقل برای محافظت از هر یک از دیگر و ما باید انجام دهیم.”

ماساچوست در برخورد با خوشه ای از حداقل 70 نفر متصل به یک جلسه در ماه گذشته توسط شرکت زیست فناوری Biogen در یک هتل در بوستون در حالی که شیوع بیش از 120 عفونت محور در شهر نیویورک و حومه جدید راشل باعث بسته شدن مدارس و خانه ها ، رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد برنامه ای برای ارسال در گارد ملی برای پاکسازی اماکن عمومی و ارائه مواد غذایی به کسانی که قرنطینه می شوند.

داخل اضطراب زده نیو راشل مهار منطقه. صاحب رستوران جاشوا Berkowitz به تصویب رسید و آنچه که او به نام “رها کردن-و-داش” روش تحویل غذا به مشتریان از جمله بسیاری در قرنطینه.

“من می ترسم برای ایمنی خود را و آنها می ترسند برای امنیت من,” او گفت:. “من نمی خواهم به در تماس با آنها است.”

Penn State, Swarthmore غرب ویرجینیا مارشال, دانشگاه, دانشگاه ویرجینیا و دانشگاه ویسکانسین در مدیسون پیوست و به سرعت در حال گسترش لیست مدارس اعلام کرد برنامه ای برای ارسال دانش آموزان خانه و برگزاری کلاس های از راه دور.

شیکاگو لغو آن روز سنت پاتریک رژه پیوستن به شهرستانها مانند بوستون و فیلادلفیا. به جای میزبانی از 100000 در آن دو بار در کنفرانس سالانه در سالت لیک سیتی در ماه آینده کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران گفت: آن را جمع آوری آنلاین و در تلویزیون با رهبران ارائه سخنرانی بدون هر گونه شرکت کنندگان. انجمن ملی رسانههای لغو سالانه خود را نشان می دهد تجارت, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل در لاس وگاس. آن را به طور معمول به تساوی 100000 نفر.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثر مردم بهبود می یابند در چند هفته.

آزمون توسط دولت ایالات متحده دانشمندان و کارشناسان دیگر یافت می شود که این ویروس می تواند زندگی می کنند در هوا برای چند ساعت و در برخی از سطوح به مدت دو تا سه روز.

برخی از فرودگاه کارگران نیز در برخورد با شیوع بیماری های حمل و نقل اداره امنیت ماموران در فرودگاه سان خوزه تست مثبت است. همه TSA کارمندانی که در تماس با آنها را بیش از گذشته 14 روز در حال قرنطینه در آژانس گفت.

در اوکلند کالیفرنیا بی مسافران در coronavirus زده کشتی کروز در انتظار نوبت خود را به پیاده. تلاش شد در جریان به متد بیشتر از 3500 نفر در شاهزاده بزرگ کردن کشتی و حرکت آنها را به قرنطینه در کشورهای خود و یا در پایگاه های نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به شدت هشدار داد افراد مسن به دور ماندن از کشتی های کروز.

___

گلر گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان کریس Grygiel در سیاتل; جینی هار, Jocelyn Gecker اولگا رودریگز و ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو; Robert Jablon در لس آنجلس; کن Ritter در لاس وگاس; و ریکاردو آلونسو-Zaldivar و Marilynn Marchione در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de