لایحه Belichick می گوید جارت Stidham خواهد بود ‘آماده برای رفتن . . . خواهیم دید که در آن آن را به ما طول می کشد’

میهن پرستان سر مربی لایحه Belichick به نظر می رسد در NFL Network شب گذشته اظهار نظر در مورد میهن پرستان برنامه و کارفرمایی وضعیت.

در مورد خواسته جارت Stidham بالقوه آمادگی Belichick اساسا به Stid بچه را شست.

“Stid کار واقعا سخت در سال گذشته بود و ما پشتیبان و کارفرمایی کل فصل. و من می دانم که او در حال کار سخت در offseason,” Belichick گفت NFL شبکه مصاحبه tamöz. “او ساخته شده بسیاری از پیشرفت از نظر درک ما جرم و درک حریف دفاع. مانند تمام بازیکنان را از سال 1 تا 2 سال. من مطمئن هستم که او به خارج وجود دارد و آماده برای رفتن آماده رقابت سخت و خواهیم دید که در آن آن را به ما طول می کشد.”

Belichick نیز نشان داد او برنامه ریزی هر گونه تغییرات برای کارفرمایی که در حال حاضر دارای Stidham کهنه برایان هویر و دو undrafted rookies, J’Mar اسمیت و برایان Lewerke.

“که در آن ما هستند. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد پایین جاده,” او گفت:. “اما ما احساس می کنیم باید چهار بازیکن خوب وجود دارد. ما اضافه برایان و جعفر’Mar به همراه هویر و Stidham . . . ما در حال کار با تمام آن بچه ها. خواهیم دید که چگونه از آن می رود.”

از نظر برنامه Belichick گفت: زمانی که او برای اولین بار آن را می بیند میهن پرستان شروع به ترک خوردگی در آماده سازی برای این تیم.

“هر چیزی که ما ممکن است نیاز به نصب در اردوگاه های آموزشی, مطمئن شوید که ما آن را آماده برای اوایل فصل,” او گفت:. “که می شود بخشی از این گفتگو است. و فقط دوباره آشنا خودمان را برای آن.”

با دلفین ها در ابتدا با امکان دیدن یا رایان Fitzpatrick یا توا Tagovailoa در کارفرمایی میهن پرستان آماده خواهد شد برای هر دو کهنه یا تازه کار در دور اول انتخاب کنید.

“من فکر می کنم نکته اصلی اردوگاه های آموزشی برای ما این است که مطمئن شوید که ما می دانیم آنچه که ما در حال انجام است و ما آماده هستیم به,” او گفت:. “من مطمئن هستم که ما باید مقدار زیادی از زمان با فرض پیش فصل می رود تا حدودی مانند آن در گذشته ما زمان را به بررسی بازی های پیش فصل و یک ایده چه بازیکنان روبرو خواهد شد ما در اوایل مخالفان است.”

همانطور که برای میهن پرستان زنده ماندن در یک پست-تام بردی جهان Belichick به نظر نمی رسد بیش از حد ناراحت است که گزاره. او با اشاره به چند بار در گذشته که در آن پرستان موفق به دریافت بدون بز.

“ما در زمان های دیگر بدون تام آیا آن ’09 فصل بعد از او مجروح شد بازی 15 بازی با (مت) کسل و رفت 11-5 و یا به عنوان ’16 فصل با جیمی (Garoppolo) و Jacoby (Brissett) و تام در آینده بعد از چهار بازی تعلیق” گفت: Belichick. “بنابراین وجود داشته است و بار دیگر هنگامی که ما در برخورد با آن است. ما آنچه که ما همیشه انجام دهید. آماده سازی این تیم به عنوان بهترین ما می توانیم. استفاده از بازیکنان ما و مهارت های آنها و خودمان را در بهترین موقعیت ما می توانید به رقابت و برنده شدن. این چیزی است که ما همیشه انجام دهید. و ما همچنان به انجام این کار است.”

Belichick سگ Nike شد که رسانه های اجتماعی احساس در طول این پیش نویس پس از نشستن در سر مربی صندلی وقتی که یکی از Pats انتخاب شد اعلام کرد نمی تواند دیده می شود در طول مصاحبه. نایک می تواند شنیده می شود در یک نقطه پارس. پاتریوت مربی بینندگان اجازه می دانم که او تا به حال گرفته شده سگ خود را برای پیاده روی قبل از آن که نایک بود انجام مشق شب خود را.

ترک خورده Belichick: “او کار بر روی این مکمل پیش نویس در مورد هر چیزی می آید تا در ماه جولای. ما آماده برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de