DES MOINES, آیووا — سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش جلب رای دهندگان از آیووا و کشورهای اطراف که می گویند آنها هستند بنابراین تغذیه با رئیس جمهور تهمت است که آنها را به رای دادن برای یک جمهوری خواه در حال اجرا در برابر او.

جوش را ملاقات و خوش آمد می گوید دوشنبه در آزادی ترکیب قهوه پیش از آیووا برای اولین بار-در-این-ملت حزبی به خود جلب کرد حدود 45 رای دهندگان از سراسر طیف سیاسی است که جستجو برای یک نامزد است که نه مغلوب ساختن پیشی جستن.

تد راک مستقل از Grayslake بیمار., گفت: “ما نمی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من را برای رای دادن به کسی به جز او.”

راک گفت که او و همسرش والری هر دو فکر می کنم تهمت بد است برای کشور. حتی اگر آنها در جوشکاری رویداد آنها را ببینید جو والش به عنوان یک جمهوری خواه جایگزین. او گفت: “جو تا به برخی از ایده های خوب. به عنوان همسر من می گوید او واقعا جذاب است.”

استیو و کتی Kelman از اوورلند پارک کن., موافقت با سنگ هر کسی-اما-مغلوب ساختن پیشی جستن موضع.

“اوه آره, هر, جایگزین,” کتی Kelman گفت.

راک گفت: او فکر می کند جمهوری خواه رای دهندگان هنوز هم حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل “آنها می ترسند. آنها فکر می کنند که برای حمایت از او به منظور حمایت از این حزب است.”

جوش و گفت: جمع آوری او صرف مقدار زیادی از زمان در آیووا در طی ماه گذشته و افزود: “مردم من را به اجرا می گویند با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای اینکه یک صدای متفاوت از آقای تهمت صدا در حزب جمهوری خواه.”

جوش شده اند در 7 درصد در دو فرانکلین پیرس دانشگاه-بوستون هرالد نظرسنجی از رای دهندگان نیوهمپشایر دیده می شود به عنوان بعید است که دندانه مغلوب ساختن پیشی جستن منجر شود. اما جوش پیش بینی او به خوبی انجام خواهد داد در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت های اولیه در هفته آینده.

“من صرف زمان بسیار زیادی در نیوهمپشایر از من در آیووا و نشان خواهد داد که تا اینجا” جوش گفت. “استراتژی ما حق همراه بوده است تا حد زیادی فراتر از انتظارات در نیوهمپشایر و ساخت که در آن به سه شنبه.”

لسلی مارشال, جوش, همسر, گفت شوهرش جایگزین نامزد حزب نیاز دارد: “من نمی توانم تصور زنان در امریکا است که می خواهید به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در این معنا, لایحه یک گزینه فوق العاده.”

“یک تفاوت عمده بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و شوهر, بیل, Weld, است که بیل همواره شدیدا حمایت از زنان و حقوق زنان و در کابینه خود از 11 نفر هشت نفر از آنها زنان بودند” مارشال گفت. از شانس حمل قفقاز, او گفت:, “این کاملا یک شوت. آن شگفت انگیز خواهد بود. این امر به طور کامل همه چیز را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net