Birx روسری, با یک نگاه امضای میان coronavirus جلسات

گاهی اوقات آنها زخم دو برابر و خورده است. گاهی اوقات بخور در سراسر شانه مانند شال-شنل. بسیاری از زمان, اگر چه آنها فقط پرتاب بیش از شانه ها و در تک سنگین گره ملوان-سبک.

از آنجا که شیوع کروناویروس تحت سلطه, اخبار کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx این روسری را به دست آورد توجه در این سکو به صورت روزانه مطبوعاتی کاخ سفید جلسات. ذهن هرگز که Birx شده است در جهان مشهور جهانی سلامت رسمی برای سه به علاوه دهه یک بازیکن کلیدی در HIV/ایدز واکسن پژوهش; چیزی که مردم متوجه روز پس از روز است که او تقریبا همیشه برای پوشیدن شال گردن — معمولا از ابریشم طراح انواع.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گوش به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, پنج شنبه, مارس 23 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)

Birx امضا روسری-عشق سبک الهام گرفته از رسانه های اجتماعی پست ها و حساب های بسیار است که به دنبال و اظهار نظر در آنها را — چگونه آنها گره خورده است و جایی که آنها در حال خرید. (بیش از دیگر خرده فروشان است که به نظر می رسد هرمس گاه به گاه با Pucci شماره یا واشنگتن-بر اساس ان دست طراحی انداخته.) آن را حس می کند. نه تنها لوازم جانبی است که یک شکل از بیان و ارسال پیام در مورد شیوه زندگی ما برای قرن ها اما بدون سوال همانطور که همه ما صرف زمان بیشتری را بر روی زوم این روزها همه ما در حال قرار دادن مراتب بیشتر تاکید بر آنچه که ما می پوشند در مورد کمر.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گوش در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری اتاق کاخ سفید روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)

برخی از ناظران تصمیم گرفته اند Birx به شال مدرن هستند-day نسخه از تعجب زن کیپ. دیگر مد علاقه مندان به انتقاد از یکنواختی و لوازم جانبی را ثابت حضور بدونم که اگر منظور آنها Brix است که شاید ترس را شانس با یک نگاه جدید است.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, پنج شنبه, مارس 16 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)

اما من برای یک, می گویند که در زمینه Birx کار در این بیماری همه گیر آنها مرا به یاد یک دست کت و شلوار — چیزی ثابت و آسان برای رسیدن به, برای, است که نیاز به زمان بسیار کمی برای فکر کردن در مورد (چون اجازه دهید آن صورت: زن به مراتب بزرگتر چیزهایی که در ذهن او نسبت به چه چیزی را می پوشند) و انتقال یک حس قدیمی مدرسه اعتماد. بنابراین در پایان آیا آنها به معنای به عنوان یک امنیت پتو یا یک unapologetic تزریق رنگ در غیر این صورت تلخ لحظه برای همه آنها به من اعتصاب به عنوان هر دو. قدرتمند بیانیه مهم نیست که چگونه شما آن کراوات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im