تلخ دشمنی خانواده: در داخل مرموز Aldi میلیاردرهای’ تاریک گذشته

Aldi یکی از بهترین استرالیا-loved فروشگاه های زنجیره ای, برنده بیش از خریداران با آن دیوانه محبوب ویژه خرید ارزان-به-تراشه های مواد غذایی و kooky وسط راهرو محصولات.

آن هم به طور منظم فروش بیشتر-اعتماد, لیست انتهایی فقط پشت Bunnings در روی مورگان در تازه ترین نظرسنجی منتشر شده در ماه نوامبر است.

و این شرکت نیز بوده است آمار جهانی با 10 ، 000 فروشگاه در حال حاضر خدمت به میلیون ها نفر از مردم در سراسر سه قاره.

آن ساخته شده است که تاسیس آن خانواده میلیاردرهای در روند – اما با وجود ثروت باور نکردنی و امتیاز آلبرشت خانواده نیز گرفتار یک سری ویرانگر رسوایی بیش از چند دهه.

ALDI متولد شده است

مواد غذایی نیروی عظیم منهدم کننده متولد شد و در سال 1913 و شروع کردن به عنوان یک فروتن گوشه فروشگاه در اسن در آلمان و متعلق به کارل و آنا آلبرشت.

فرزندان خود تئو و کارل در زمان پس از جنگ جهانی دوم و تغییر تمرکز خود را به غیر شدنی است که در تقاضا در بعد از جنگ آلمان است.

آنها با تمرکز بر no-frills موارد که فروخته شد ارزان و دوری, تبلیغات, تغییر نام فروشگاه Aldi – کوتاه برای آلبرشت تخفیف – برای منعکس کردن مدل کسب و کار خود.

در طول دهه های بعد گسترش آن به محبوب زنجیره ای و در سال 1960 آن را تقسیم به دو شرکت Aldi Süd, که در جنوب و به رهبری کارل.

دوم, Aldi Nord اجرا شد توسط تئو در شمال پس از برادران ظاهرا استدلال در مورد اینکه آیا برای فروش سیگار و یا نه.

آن را در نهایت در سراسر جهان باز شدن آن برای اولین بار در استرالیا فروشگاه در سیدنی در سال 2001.

آدم ربایی جهنم

به عنوان Aldi در زمان خاموش و برادران آلبرشت ثروت آن نیز ساخته شده آنها را به یک هدف.

در سال 1971 تئو آلبرشت ربوده شد در اسلحه برگزار شد و برای باج با مجرمان Heinz-یواخیم Ollenburg و پل Kron خواستار هفت میلیون Deutschmarks یا تقریبا $AU3 میلیون.

ربایندگان او را نگه داشته و در یک کمد برای 17 روز و در آن زمان او بنا به گزارش haggled بیش از پول باج به گفته آقای Ollenberg خود را.

معروف صرفه مواد غذایی بارون بود و در نهایت منتشر شد و رفت به معروف ادعا باج به عنوان مالیات کسر و پس از استدلال آن را هزینه کسب و کار.

این دور کننده نیز ادعا کرد که اکثریت نقدی نیز رفت از دست رفته جرقه بی پایان شایعات و تئوریهای توطئه.

اما تروما ربایی تحت فشار قرار دادند و هر دو برادر به شدت منزوی زندگی می کند. پس از مرگ او در سال 2010 در سن 88 سالگی, the Sydney Morning Herald ذکر آلمانی paparazzo فرانتس Ruch که ادعا کرد آنها هر دو “استفاده می شود به درایو خانه در جدا کردن اتومبیل و متنوع این مسیر هر روز”.

نه اظهار نظر علنی پس از سال 1971 و چند عکس از آنها وجود داشته باشد.

در 1970s بنیانگذار Aldi رقیب Kaufland, دیتر شوارتز نیز مبلغ توسط آدم ربایان.

آن را ناشی از مواد غذایی آلمانی میلیاردر به اتخاذ همین طور درجا شیوه زندگی به آقای آلبرشت منجر او را به لقب “فانتوم” توسط مطبوعات.

در زمان مرگ او تئو آلبرشت بود 31st, ثروتمندترین فرد در جهان با توجه به فوربسبا ارزش خالص $16.7 میلیارد دلار است.

او جان سالم به در با همسر خود Cäcilie که در سال 2018 و دو پسر Berthold که در سال 2012 و تئو جونیور

زمانی که برادر کارل درگذشت در سن 94 در سال 2014 او در جهان بود, 23rd, ثروتمندترین فرد با 25 میلیارد دلار ثروت.

کارل پسر و دختر, کارل جونیور و Beate به ارث برده میلیاردها اما نیز معروف درجا.

دشمنی خانواده

اما این تنها رسوایی به سنگ آلبرشت خانواده در طول سال.

پس از Berthold مرگ او بیوه بابتی گفته می شود خشم او در قوانین با رفتن بر روی یک میلیون دلاری صرف ولگردی و قانونی شکنی, خوراکی, هنر و اتومبیل های کلاسیک.

در سال 2014 تئو Jr حمله خواهر در قانون به طور گسترده ای گزارش نامه ادعا کرده بود که “یک بار در شرکت ما” برای امتناع از “تابع خصوصی خود را در شیوه زندگی به نفع گروه ما”.

پس از آن در سال 2016 او رفت و به طور مستقیم به رسانه ها ادعا صرف شد و آسیب رساندن به Aldi کسب و کار و گفتن استرن مجله: “این آلبرشت نام نیاز, متوسط, شیوه زندگی”.

همان سال آن را نیز نشان داد که Berthold را به دنبال محروم کردن همسر و فرزندان خود را از در حال اجرا Aldi Nord که بابتی مبارزه در دادگاه با توجه به کسب و کار خودی.

دشمنی تشدید پس از Cäcilie آلبرشت مرگ در سال 2018 پس از او را متهم بابتی و او پنج فرزند – که هرگز نام – با استفاده از بیش از $157 میلیون دلار برای تامین مالی خود اسراف در شیوه زندگی.

او همچنین به دنبال محروم کردن آنها از آینده تصمیم گیری کسب و کار.

“با این سند من متعهد به اطمینان از حفاظت از فلسفه ما است که به خدمت کنسرسیوم Aldi نورد و پرورش این در همان زمان به عنوان کنار گذاشتن منافع شخصی و تمرین متوسط و پرهیزگار راه زندگی,” او گفت: در را عمومی ساخته شده توسط روزنامه آلمانی بیلد am Sonntag.

او گفت: او پسر Berthold نیز ابراز نگرانی در مورد همسر و فرزندان خود رفتار.

“Berthold خود گفت: زمانی که او زنده بود که او تا به حال شک و تردید قابل توجهی به مناسب بودن فرزندان خود را به احترام زندگی را از شوهر من است که با حمایت از من ساخته شده این کنسرسیوم Aldi نورد و برای خدمت به آن را با احترام و با مسئولیت نسبت به آن هزاران نفر از کارکنان,” او نوشت: در را شنیده و در اسن دادگاه در ماه فوریه است.

بابتی و کودکان باید از هرگونه خطا.

او لقب “merry widow” توسط مطبوعات آلمان به دلیل ظاهر خود را در یک واقعیت برنامه های تلویزیونی و همچنین حضور در جامعه رویدادها و مصاحبه با رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>