حدود یک دقیقه پیش

یک ائتلاف تازه شکل گرفته از وکلای مدافع در غرب پنسیلوانیا در روز جمعه را محکوم کرد Allegheny County مشترک درخواست قاضی علامت Tranquilli را به اتهام اظهارات نژادپرستانه در مورد یک سیاه زن داور.

Tranquilli متهم است که بارها و بارها با اشاره به عنوان “عمه Jemima.”

Tranquilli — که محروم شد هفته گذشته از شنیدن موارد جدید — بیشتر است متهم از سرزنش کردن یک دادستان و نه قابل توجه زن سیاه و سفید از داوران استخر, گزارش, گفته, او تا به حال یک “فرض تعصب به نفع هروئین نمایندگی” چرا که او “baby daddy” احتمالا فروش هروئین با توجه به نوشته شکایت از وکیل مدافع جو Otte که به دست آمده Tribune-Review.

Tranquilli نمی تواند از نظر جمعه شب. او شده است تنزل به وظایف اداری میان رسیدگی به اتهامات.

پیتسبورگ سیاه وکلا منتشر داغدار بیانیه امضا شده توسط نزدیک به دو دوجین سیاه وکلا در مورد اتهام “شنیع” انجام داد و گفت که اگر ثابت درست Tranquilli رفتار نشان می دهد “یک اعتنایی آشکار برای انسان نجابت و صداقت در ازای خرید یک اعتقاد در همه هزینه ها.”

“ما می خواهیم برای اطمینان بخشیدن به جامعه ما است که ما احساس می کنیم به طور جدی مورد اطمینان این است که درمان مناسب” گفت: Nicola هنری-تیلور مرکز شهر پیتسبورگ مبتنی بر دفاع وکیل معاون سابق دادستان و سخنگوی پیتسبورگ سیاه وکلا ، “ما می خواهیم مردم را به احساس می کنید که آنها می تواند راه رفتن به دادگاه و انتظار انصاف و عدالت از سیستم قضایی است.”

اگر درست است که اظهارات باید منجر به Tranquilli را سریع حذف از دفتر قضایی و عمیق تر پروب به موارد گذشته او را به ریاست و که او را محاکمه قبل از تبدیل شدن به یک قاضی این گروه در بیانیه ای گفت:. در این بیانیه گفت: این ادعا اظهارات “منعکس سختی قلب است که باعث می شود یکی به سوال گذشته خود را در انجام به عنوان یک دادستان است.”

این گروه به نام Allegheny County دفتر دادستان منطقه به بررسی هر مورد پیگرد قانونی توسط Tranquilli, “پرداخت توجه خاص به داوران انتخاب شیوه است.”

همچنین خواسته هر وکلا که ممکن است شواهد مشابه قبل از مسائل مربوط به پرونده شکایت رسمی با Pennsylvania قضایی انجام مدیره.

این ادعا که Tranquilli گفت: دادستان او باید رد یک زن سیاه و سفید مناسب برای نشستن بر روی یک هیئت منصفه اگر درست است “بدتر از هر گونه جرم و جنایت که متهم ایستاده بود محاکمه” این گروه بیانیه ادامه داد: به دلیل آن unearths “ما بدترین تمایلات و کست یک ابر تیره” بیش از این شهرستان به سیستم عدالت.

پیتسبورگ سیاه وکلا تشکیل شد پس از یک جلسه در یک وکیل خانه شنبه گذشته به بحث در مورد اتهامات روز پس از آنها ظاهر هنری-Taylor گفت. او گفت که اعضای آن یکدیگر را بشناسید حرفه ای و دیدن هر یک از دیگر در دادگاه “اما لزوما با هم به طور منظم.”

آنها قدردانی پاسخ به توسط گروه های مختلف مانند NAACP و سیاسی پروژه توانمندسازی و یا B-پپ و می خواستم برای انجام بخشی خود را به وزن به عنوان وکیل مشغول به کار در پیتسبورگ هنری-Taylor گفت.

“مردم نیاز به شنیدن از وکلای تمرین به طوری که آنها می تواند احساس راحتی و اعتماد به نفس است که تمرین سیاه وکلا احساس بسیار جدی در مورد آن,” او گفت:. “به عنوان وکلای ما در تلاش برای متقاعد کردن مشتریان به اعتماد که آنها در حال رفتن به یک نمایشگاه عکاسی که قاضی در حال رفتن به گوش دادن به آنها و درمان آنها را با احترام بگذارند.”

مرتبط با: قاضی محروم از شنیدن موارد پس از اتهام اظهارات نژادپرستانه در مورد داور

ادعا سخنان اتفاق افتاد چند هفته پیش پس از حکم هیئت منصفه در یک مورد که بیش از Tranquilli رئیس شد.

این مورد شامل یک زن که بود که دوباره برای یک اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد تحویل. داوران شده بود تقسیم بر که شارژ اما بازگشت حکم گناه در هزینه جداگانه ای ساده در اختیار داشتن مواد مخدر.

وقتی که متهم شد به جرم در اختیار داشتن قصد یک حکم که ناشی از Tranquilli برای تبدیل شدن به “برطرف کننده ناراحتی” و اظهار نظر در مورد این متهم سابقه کیفری در مقابل هیئت منصفه Otte شکایت گفت.

سپس در خصوصی اتاق Tranquilli ادعا شده است به گفته دادستان تد Dutkowski که او یک کار ضعیف بالقوه غربالگری منصفه گفتن او ساخته شده یک “وحشتناک تصمیم گیری اجازه می دهد ‘خاله Jemima’ داوران” و این که او می دانست که وجود خواهد داشت هیچ محکومیت یک بار زنی که عینک مو بپیچید انتخاب شد, شکایت گفت.

سیاه وکیل گروه محکومیت این است که در خط با بیانیه قرار داده Allegheny County کانون و پنسیلوانیا کانون.

“این دیدگاه اگر ساخته شده منعکس کننده عدم تحمل و عدم احترام برای همه درگیر در روند قضایی,” فیلادلفیا کانون صدراعظم محترم. A. مایکل اسنایدر گفت. “ما نمی توانیم انتظار ما شهروندان احترام به روند قضایی اگر اعضای قوه قضائیه نیست و نشان دادن احترام به کسانی که به نظر می رسد قبل از آنها. ما باید به یاد داشته باشید که عدالت را تکذیب کرد به یکی رد عدالت برای همه است.”

پیتسبورگ فصل از شورای آمریکایی-روابط اسلامی یک مسلمان آزادی مدنی گروه هفته گذشته به نام برای Tranquilli استعفای.

ادعا اظهارات “هستند در تضاد به نقش اختصاص داده شده به یک قاضی و آنها را تهدید به حقوق اساسی مردم و بی طرفانه استفاده از قانون” کریستین محمد, مدیر اجرایی CAIR-پیتسبورگ در بیانیه ای گفت:.

قضایی انجام مدیره تصمیم خواهد گرفت که آیا به ارجاع پرونده به دادگاه قضایی نظم و انضباط است که قدرت برای حذف قضات است.

ناتاشا Lindstrom یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با ناتاشا در 412-380-8514, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im