سیاه شبان نماینده گان برای به دست گرفتن سیاسی ‘لحظه’ و تصویب پلیس اصلاحات

یک گروه 15 شبان از کلیساها در سراسر ماساچوست در حال دعوت از نمایندگان مجلس به توقیف “منحصر به فرد لحظه ای سیاسی” در میان توده اعتراض به خشونت های پلیس و توافق بر سر مجموعه ای از اصلاحات فراگیر به عنوان قانون گذاران وارد هفته دوم از مذاکرات است.

“تجربه پلیس پرخاشگری و خشونت در جوامع ما تا به حال نسلی اثرات است که می توان توسط این, و همچنین بسیاری از دیگر اصلاحات. تلاقی حوادث در ملت ما ایجاد کرده اند این منحصر به فرد سیاسی حاضر انجام آنچه پروردگار ما است و ما لازم است که به ‘عدالت و عشق و رحمت و راه رفتن متواضعانه با ما خدا’ ” شبان نوشت: در یکشنبه, نامه به مجلس سنا و قانونگذاران.

هر دو شاخه تصویب نسخه از پلیس اصلاحات لایحه که ایجاد یک سیستم صدور گواهینامه پلیس برای اولین بار در ماساچوست تاریخچه اما متفاوت در اداره خود از دیگر تغییرات کلیدی از جمله محدودیت در استفاده از نیروی تحصیل در خدمات مدنی روند استخدام و قرار دادن محدودیت واجد شرایط ایمنی. کنفرانس کمیته شش مجلس نمایندگان و سنا قانونگذاران کار کرده است برای آشتی دادن تفاوت از شنبه.

شبان از 12 آفریقایی Methodist اسقفی کلیسا که در خدمت بیش از 4000 عمدتا سیاه و عبادت در طول ماساچوست نوشت که صورتحساب “را از دست ندهید فرصت های کلیدی به آدرس دهه پلیس شیوه های که باعث آسیب رساندن به افراد در جوامع از رنگ است.”

برگرد. Jocelyn هارت لاولیس ریاست بزرگتر از بوستون-هارتفورد AME منطقه در بیانیه ای گفت: از آن زمان به “اجرای اصلاحات معنی دار است که خواهد شد آدرس مضرات بیش از حد پلیس در جوامع با پرداختن به نگرانی های ما مطرح شده در نامه ما.”

عارف دره منطقه NAACP رئیس جمهور زین Crute گفت: این سازمان می ایستد پشت “نگرانی کلیدی” مشخص شده توسط شبان خواستار قانونگذاران به “سرمایه گذاری در این فرصت و اطمینان ماساچوست اتهام منجر از نظر پلیس اصلاحات.”

تماس برای عمل به دست آورد کشش در Beacon Hill زیر موجی از تظاهرات توده بیش اخیر افغانستان اما پیشرفت کند شده است به عنوان جامعه اجرای قانون مبارزه در برابر بسیاری از تغییرات پیشنهادی. پلیس گروه استدلال می کنند محدودیت در استفاده از زور و ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم را به پلیس خطرناک تر برای افسران و می گویند محدود کننده واجد شرایط ایمنی آن را سخت تر به استخدام افسران جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید