سرزنش چین برای coronavirus است مغلوب ساختن پیشی جستن مشکوک مجدد طرح

اقتصاد مرده است. هجوم چین است و هنوز هم زنده و لگد زدن.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نقشه راه برای انتخاب مجدد ممکن است نوسان شدید به دلیل coronavirus اما هنوز هم وجود دارد یک قرار است استراتژی در آن وجود دارد به نحوی به ضرب و شتم جو بایدن — یا هر کس به پایان می رسد تا با نامزدی حزب دموکرات.

سرقت از فروش شماره یک نقطه قوی اقتصاد ملی — مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است که ساخت چین برای پرداخت coronavirus خواهد او را مدت است.

که تا حدودی مشکوک استراتژی بود چرا تهمت دولت در روز دوشنبه قرار دادن معاون مشاور امنیت ملی متی Pottinger به صحبت می کنند در یک کنفرانس در مورد چین و روابط با آمریکا

Pottinger نمی تواند کامل تهمت یا (وزیر امور خارجه مایک) Pompeo — تهدید به اقدامات جدید اقتصادی علیه اقدامات چین — اما تمرکز بیشتر در پرورش یک شورش مردمی در این کشور کمونیستی است. سابق وال استریت ژورنال خبرنگار مسلط به زبان ماندارین خواست چین را در آغوش بیشتر آزادی بیان و شهروندان خود را بزرگتر در دولت می گویند.

Pottinger پیشنهاد نمی خواهد بیش هست. او همچنین ممکن است خواستار چین تغییر پرچم ملی خود از قرمز به آبی.

واقعیت این است که دولت چین نبود تا با آنچه در آن می دانست که از coronavirus و نمی عمل به سرعت به اندازه کافی به سرعت گسترش آن.

اما آیا این به اندازه کافی قوی ایده سیاسی به پایگاه خود را دوباره در انتخابات سوال برانگیز است. انتخابات برنده شد و از دست رفته در اقتصاد و در حال حاضر برگ برنده از دست دادن است.

اما بایدن نباید مایل به اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست گرفتن این موضوع برای خودش. دموکرات ها نیاز به درک که چین مدافع نمی خواهد بازی را به خوبی در میانه آمریکا است.

معاون سابق رئیس جمهور باید نوسانی خود خواستار متین بررسی نقش چین در coronavirus بحران است. که چه استرالیا و بریتانیا و آلمان انجام می دهند و چه مقدار از جهان باید خواستار است. و مردم چین که رنج می برد از طریق مرگبار آنفلوآنزای مرغی را دیدم و اقتصاد آنها را فلج باید بزرگتر صدای در چگونه خود را دولت اجرا شده است.

اما اگر هر چیزی, چین به نظر می رسد حفاری در آن ، هر گونه پیشنهاد که این کشور مسئول coronavirus شده است ملاقات با مقاومت سخت و تهدید.

چین در واقع تهدید به خودداری از کمک های پزشکی و لوازم به هلند و از آنجا که کشور اروپایی جرأت به تغییر نام خود را در تایوان شامل کلمه Tapei.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است منجر تلاش های بین المللی برای بررسی منبع coronavirus و چین دوباره به مبارزه با به عقب. به جز این زمان این کار ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im