محاصره ضربه آبی-کارگران یقه برای اولین بار. بسیار برای چسباندن آن را به قدرتمند است.

ایان پادشاه سابق ونکوور-روزنامه نگار بر اساس است که یک ابزار دقیق و کنترل متخصص پس از حرکت شمال در سال 2013. او در حال حاضر با این نسخهها کار در سراسر شمال شرقی, British Columbia.

در حالی که سیاستمداران و فعالان و دانشگاهیان تجارت barbs بیش از اختلاف بیش ساحلی GasLink خط لوله در شمال بریتیش کلمبیا یک گروه است که آشکارا چپ خارج از بحث: این طبقه کارگر جمعیت—جوشکار مادرش pipefitters تجهیزات سنگین اپراتورها و پزشکان—که به دست آوردن ایستاده از خط ساخت و ساز.

آنها نیز ایستاده به از دست دادن بیش از هر کس دیگری اگر پروژه های در حال لغو شد.

این خونین و شرم زیرا آنها گروه دیگر به طور مستقیم تحت تاثیر هر جنبه ای از خط. یک خط لوله نشان دهنده سال از فرصت ها برای پیمانکاران و کارگران آنها را استخدام کنند. یک سال پروژه به سبز کارآموزان باند به گرفتن معاملات خود را درخواست. در عین حال در تظاهرات و مسدود کردن خطوط راه آهن و یا ضد تظاهرات منافع شمالی كانون کسبه صاحبان کسب و کار کوچک و یا جوانان به دنبال پيشرفت اقتصادي در سمت چپ بی سابقه.

بیشتر: جاستین ترودو سخنرانی در پاسخ به ضد خط لوله محاصره: متن کامل

اولین ضربات از راه بندان های ساحلی GasLink مخالفان نمی ضربه میدان گازی grunts در صلح رودخانه کشور که در آن گاز برای خط خواهد سرچشمه. و نه آن را تجهیزات سنگین اپراتورها در شمال غرب B. C. دست زدن به خط لوله ساخت و ساز آن را به عنوان مارها نسبت به LNG کانادا گیاه در Kitamaat. کارگران راه آهن در مرکزی کانادا شد ضربه اول: 450 ملی کانادا کارکنان دریافت موقت اخراج اعلامیهبه دنبال یکی دیگر از هزار نفر از طریق راه آهن. این به این معنی یک هفته از حقوق از دست رفته برای آن دسته از کارگران و حتی کوچکتر استخدام بیمه چک تا زمانی که قطار حرکت دوباره. این یک بزرگتر خرج کردن از هر راه آهن و یا خط لوله اجرایی خواهد شد.

بسیار برای چسباندن آن را به قدرتمند به عنوان اعتراض حامیان ادعا می کنند به انجام; it همیشه کسانی که در پایین که اول پرداخت.

برای کسی که در ونکوور و تورنتو و یا اتاوا, آن را آسان به مخالفت با خط لوله, معدن, و یا یک کارخانه LNG. مگر اینکه شما به طور مستقیم درگیر در این پروژه مخالفت هزینه چیزی جلو. در دیگر اجرای آن را ممکن است به معنای پرداخت کمی بیشتر مالیاتیک بار به اشتراک گذاشته شده در میان میلیون ها نفر. نسبت به چشم انداز بیکاری طولانی مدت و یا نیاز به حرکت به یک شهر جدید آن را کوچک.

بیشتر: این معترضان دانستن بیشتر در مورد مسائل بومی خود را از مخالفان ادعا می کنند

در مقابل حمایت از این پروژه تحمیل فوری هزینه های اجتماعی در یک شهر نشین. شما به عنوان یک bootlicker برای بزرگ نفت یک دشمن آشتی آب و هوایی genocidaire. جنگ پیچیده تر است. مرطوب’suwet’en سران و شهروندان نگرانی برای اراضی و آب های واقعی هستند. ساحلی GasLink است آنها را به طور جدی و باید کاهش اثرات و به حداقل رساندن خطرات است که با یک اینچ خط لوله گاز.

اجتماعی و معادله معکوس شده است در شمال شرقی B. C.: از آن آسان است برای حمایت از یک پروژه است که بسیاری را به عنوان یک نفع; مخالفت با خط همراه با ناعادلانه اجتماعی هزینه. شمال شرقی صداها گاهی اوقات شنیده می شود اما غرق سیاسی: این منطقه دارای دو MLAs در یک 87صندلی مجلس به نمایندگی از برخی از 70000 نفر در استان از پنج میلیون نفر است.

پویا از کسی پرداخت می کند و چه کسانی سود حاصل شد به خوبی نشان داده شده در دو تظاهرات در فوریه. 18 Feb. 19—یک روز از هم جدا در دو استانی پایتخت ویکتوریا و ادمونتون که در آن تظاهر کنندگان در زمان قانون را در دست خود. در فوریه. 18, منn ویکتوریا انقراض محلی شورش گروه راه اندازی اردوگاه در B. C. برتر جان هرگن خانه برای انجام یک شهروند بازداشت بیش از حمایت ساحلی GasLink و LNG کانادا پروژه. روز بعد در ادمونتون یک راه آهن محاصره توسط خط لوله مخالفان برچیده شد نه توسط پلیس, اما با ضد تظاهر کنندگان.

بیشتر از چهار روز ارزش جاستین ترودو صبر

بیشتر مردم در ویکتوریا کار در مدیریت عمومی از هر بخش دیگر. بهداشت و آموزش و پرورش (تا حد زیادی با بودجه عمومی), نه بیش از حد دور از جبهه. تعداد زیادی از مردم در صنایع اولیه است که اغلب بیش از حد کوچک برای اندازه گیری. تظاهرات در سراسر ویکتوریا در دو هفته گذشته نه تنها به دلیل این که این دولت یا آن فرهنگ سیاسی که در آن سبزی و جدید دموکرات ها در حال جلو-دونده. فقط آن را سخت برای پیدا کردن کسی که درگیر در این صنعت می تواند یک چشم انداز.

ادمونتون ممکن است, آلبرتا, پایتخت, اما آن را نیز عامل پایه ای برای بسیاری از روغن پچ ساخت و ساز و خدمات شرکت. در حالی که ویکتوریا است که اکثریت یقه سفید ادمونتون قوی یقه آبی اخلاق. این شهر طراحی شده توسط pipefitters و خدمتگزاران مردم به طور یکسان است که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا محاصره و تظاهرات در ادمونتون شده اند کوچکتر با وجود این شهرستان که بیش از سه بار ویکتوریا اندازه.

مکانیکی تمایل کارگران در بر داشت خود را در پایان از دست دادن به عنوان برون سپاری و جهانی زنجیره تامین هنجار در نیم قرن گذشته بوده. تولید چپ صنعتی قدیمی سرزمین. جدید بخش خدمات شغل مناسب برخی از کارگران, اما نه همه. جایی که بقیه رفتن ؟ ؟ ؟

در سال 1992 بزرگترین کانادا صنعتی اخراج اتفاق افتاد که Newfoundland cod شیلات بسته شد. آن به پایان رسید یک روش زندگی برای ده ها هزار نفر که در حال حاضر نیاز به نگاه در جاهای دیگر به نگه داشتن مواد غذایی بر روی میز است. آلبرتا ارائه فرصت و بیش از 20 ، 000 آمد به آلبرتا بیش از دو دهه آینده است. نوا اسکوشیا از دست 12,000 کارگران به آلبرتا در اوایل 2000s. پیمانکاران در فورت سنت جان, B. C. نگه داشته و یک خط باز به نیوبرانزویک نیوفاندلند و در آوردن مایل کارگران است.

در هر دو مورد و بسیاری از فراتر از نفت پچ شد و بهترین فرصت را در یکی از مکان های گذشته کسی که با یک کار مناسب و معقول اخلاق که نیست برش برای میز کار می تواند به خوبی انجام دهد. آن را به دور از آنها و چه چیزی باقی میماند ؟ آن را عمیقا توهین که محیطی رهبران را در یک نفس محکوم منابع صنایع و سپس پمپ گردشگری به عنوان یک جایگزین. زمانی که منتقدان از منابع پروژه ها بگویید کارگران در منابع به تغییر شغل می آید در سراسر به عنوان گفتن به آنها را قطع پرداخت. آنها واکنش نشان می دهند به عنوان هر کسی که به چنین گزاره: بسیار ضعیف.

شکافهای طبقاتی در مبارزه بیش ساحلی GasLink منعکس نگران کننده تقسیم در این کشور است. تظاهرات و محاصره جلب عمدتا شهری تا حد زیادی یقه سفید پایه پشتیبانی می کند. آبی-کارگران یقه متمرکز در کانادا حاشیهدر حومه شهر exurbs و روگذر کشوراولین ضربه از همان کسانی که محاصره و کشته شدند. آنها از ترس خود را برای شغل و آینده و آن را احساس مثل هیچ کس گوش دادن است.

عصبانی و از خود بیگانه طبقه کارگر است و نه یک خبر خوب برای هر کسی است. آن را به یک محیط مناسب برای احساسات را بدست آورد و خشم به دم و رشد است. آن را زمینه مناسبی برای فرصت طلب populists به بهره برداری و به نوبه خود کانادایی ها در برابر هر یک از دیگر.

طبقه کارگر نیاز دارد امید. آن نیاز به اطمینان که پروژه ها را از طریق بلکه در عمل از دولت و صنعت برای حمایت از بخش به طوری که نفت و گاز ندارد دیده می شود به عنوان آخرین امید. به آن نیاز دارد و احترام به آن نیاز دارد در آینده و به آن نیاز دارد شنیده شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>