بلومبرگ به ارمغان می آورد رهبری مبتنی بر راه حل های

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ ممکن است دیر به جدول اما او به ارمغان می آورد بسیاری به آن است.

در مدفود مطرح بلومبرگ آغاز خود را برای اولین بار از سه نظر به عنوان شهر نیویورک شهردار در سال 2002 زمانی که این شهر زخم از 9/11 حملات تروریستی هنوز تازه بود. او led نیویورک اقتصادی ترغیب ایجاد شغل در حالی که گرفتن یک موضع سخت در جرم و جنایت. بلومبرگ نیز در پنجه فقر راه اندازی مردان جوان ابتکار و مرکز اقتصادی فرصت است. شهر نیویورک با جمعیت بیش از 8 میلیون نفر است بزرگتر از برخی از کشورها و مظهر در آن بخش زیادی از پیچیدگی و بسیاری از مشکلات ایالات متحده به عنوان یک کل. بلومبرگ تصدی عنوان شهردار چشمگیر بود.

او یک لیبرال اما گرفته این حزب موش صحرایی قطب شمال-مانند جهش کردن لبه سمت چپ. او را به نام Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز سبز معامله جدید “پای در آسمان” اما وعده یک “دست یافتنی” نسخه. بلومبرگ در برابر مدیکر برای همه, با استناد به آن ذاتی نقص است که در آن می ورشکسته سیستم.

او آن را — او یک تاجر و بخش خصوصی تجربه به عنوان موسس و مدیر عامل شرکت بلومبرگ LP به اطلاع رهبری خود را.

برنی ساندرز در حال حاضر پیشرو دموکراتیک میدان می ایستد شانس کمی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک سوسیالیست به طور کامل از تماس با جریان اصلی و روح از این کشور است. الیزابت وارن ثابت کرده است که عمیقا ناقص و عدم نامزد عنوان شده است جو بایدن. پیت Buttigieg و ctq در حالی که آنها را به حال خود لحظات فاقد عمق و وسعت بلومبرگ را تجربه می کنند.

او با ارائه راه حل های صدا و مبتنی بر پاسخ به مسائل کشور مانند بهداشت و درمان و بودجه تغییر آب و هوا و پیشرفت اقتصادی است.

برای سه شنبه هرالد تایید مایکل بلومبرگ دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im