توسط ALEXANDRA JAFFE و کاتلین RONAYNE

برای مایک بلومبرگ یکی از راه گفتگو با رای دهندگان دموکرات در مورد به پایان است.

با صرف بیش از 400 میلیون دلار از پول خود را و تا حد زیادی دور زدن مخالفان خود را با پرش ابتدایی متحده بلومبرگ پرورشی است به دو رقمی حمایت کافی در نظر سنجی های ملی به واجد شرایط برای چهارشنبه شب نوادا بحث است.

اما به عنوان بلومبرگ حمایت افزایش یافته است به طوری است که انتقاد از خود را دموکراتیک دشمنان و همچنین گسترده تر موشکافی گذشته خود نظر و رکورد به عنوان شهر نیویورک شهردار. او به عنوان چهره رقبای خود را روی صحنه برای اولین بار آنها را روشن ساخته است آنها مشتاق به او را در.

در روز سه شنبه ایالت ماساچوست الیزابت وارن ارائه یک پیش نمایش از یک خط حمله میلیاردر می توانید انتظار چهره به چهره است.

“این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به بحث” او پرسیدم اما حداقل در حال حاضر اصلی رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

از آن خواهد شد اولین بار او مورد بحث در بیش از یک دهه. و اولین بار در این کمپین که رادیو فردا را مجبور به پاسخ قبل از ملی مخاطبان به صورت نژادی و جنسیتی نظرات او را در گذشته ساخته شده. علامت سبز سابق شهر نیویورک مدافع عمومی که زد در برابر بلومبرگ شهردار در سال 2001 می گوید که می تواند دشوار است.

“او توهین حکیم-guyish نظرات به race و زنان و عدالت را نمی خواهد بود آسان به parry اگر مدیر یا رقیب فریم به سوالات به درستی” او گفت:.

جدید NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده روز شنبه نشان داد بلومبرگ با 19% پشتیبانی در سراسر کشور دموکراتیک نامزدی مسابقه قابل توجه رقم برای یک نامزد که اتحاد پیوست هیچ بحث و رقابت در هیچ مقدماتی.

سابق شهر نیویورک شهردار که راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر ظاهر خواهد شد در لاس وگاس در کنار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سنسور. وارن برنی ساندرز و ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. شخص میلیاردر و نیکوکار تام Steyer است هنوز امیدوار به واجد شرایط.

در حالی که بلومبرگ است ظاهر می شود در بحث مرحله در نوادا او هنوز هم شرکت در روز شنبه انجمن ایالتی. او با پرش چهار رای گیری آمریکا — آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی در حمایت از تمرکز در بسیاری از کشورهایی که رای مارس 3 شنبه.

تلاش برای نگه داشتن انتظارات در بررسی و مشاوران و بارها و بارها اشاره کرد در روزهای اخیر که بلومبرگ است رقبای متعدد بحث را با سنگ تیز کردن مهارت های خود را و صحبت کردن امتیاز. در مبارزات انتخاباتی او هنوز هم با استفاده از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته به ارائه خود را کوتاه بیخ و بن سخنرانی و او به ندرت طول می کشد سوالات به طور مستقیم از رای دهندگان.

دستیاران او نیز تاکید کرد که شهردار سابق در انتظار آتش از همه زاویه, به خصوص در وضعیت خود را به عنوان یک میلیاردر خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود و بر روی “توقف-و-frisk” پلیس عمل او شاغل در نیویورک است.

اما تیم اوبراین یک مشاور ارشد کمپین گفت: بحث خواهد شد یک فرصت برای به نمایش گذاشتن بلومبرگ تمرکز و ادعا می کند به ارائه کلید دموکراتیک مسائل مانند تغییر آب و هوا و کنترل اسلحه.

“این بحث را یک فرصت برای ما روشن است که این عمیقا دلسوز و اصولی که نیست فقط یک مرد ثروتمند در یک غرور اجرای” اوبراین گفت.

بلومبرگ مخالفان را telegraphed آرایه ای از حملات.

بایدن رفته است و بعد از او در مسائل مربوط به نژاد با اشاره به گذشته خود نظر نشان می دهد پایان دادن به آپارتاید وام مسکن-وام شیوه های شناخته شده به عنوان “redlining” کمک به بحران مالی و بلومبرگ تبلیغات اغلب ویژگی های اوباما برجسته هر چند تاجر شده است یک منتقد اوباما در گذشته است.

Klobuchar استدلال این آخر هفته که رای دهندگان نمی خواهید دیگر میلیاردر در کاخ سفید و یقه آبی پس زمینه باعث می شود او را یک نامزد قوی تر از شهردار سابق. Buttigieg گفت که رادیو فردا را مجبور به پاسخ برای گزارش ادعا او دارای سابقه ای طولانی در استفاده از نظرات و رفتار خود را در کسب و کار.

وارن و ساندرز را شاید بتوان بلومبرگ است بیشترین منتقدان به عنوان هر دو او را به عنوان مفید فویل به خود پوپولیستی کمپین پیام. تجمع در مبارزات انتخاباتی این آخر هفته ساندرز تمسخر بلومبرگ برای پرش ابتدایی متحده و تمسخر او ثروت شوخی به جمعیت که تاجر است “مبارزه او را به گذشته 60 میلیارد دلار.”

اما بلومبرگ مشاوران می گویند او را مشتاق به در ساندرز و آنها مشخصه این نژاد برای ریاست جمهوری به عنوان یک سه راه مسابقه — بین بلومبرگ ، ساندرز رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اوبراین پیشنهاد بلومبرگ خواهد شد انجام بیش از فقط در تلاش برای مقاومت در برابر ساندرز’ آتش.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن ما پا به پا با برنی ساندرز در مسائل مهم” او گفت:.

“برنی یک میلیونر برنی کردم مشکل رکورد در عدالت کیفری او حمایت 1994, جرم, لایحه” اوبراین گفت. او گفت: ساندرز قبلا رای دادند به تفنگ سازان ایمنی از پرونده های حقوقی. ساندرز از تغییر کرده و موقعیت خود را.

بلومبرگ دیگر از چالش های بزرگ می تواند حفظ سرد خود را در بحث مرحله میان آنچه خاصی به رگبار حملات از رقبا و سوالات سخت از مدیران. شهردار سابق دارای یک تاریخچه از تبدیل شدن به کوتاه یا testy در کنفرانس های مطبوعاتی و شناخته شده برای خود را كلیك كنید نظرات در پشت درهای بسته.

برای آماده سازی او دستیاران شده اند برگزاری مسخره مناظره با بلومبرگ در یک انبار در مرکز شهر نیویورک با برخی از برترین ارتباطات مشاوران بازی مخالفان خود را. ارشد مشاوران Howard Wolfson و مارسیا حال در حال بازی ساندرز و Klobuchar بود در حالی که مارک LaVorgna و جولی چوب, دو دیرین شهرداری دستیاران که در حال حاضر به عنوان سخنگویان کمپین در حال بازی Buttigieg و وارن.

برادلی تاسک که در خدمت به عنوان بلومبرگ است مدیر کمپین در سال 2009 در حال اجرا است بحث دبستان.

سبز سابق خود شهرداری حریف گفت که زمانی که او مورد بحث بلومبرگ شهردار سابق “بود و پس از آن چه او واقعا در حال حاضر: ظاهرا آرام و با اعتماد به نفس و صالح و قادر به حفظ اندازه کافی از یک پاسخ که او را با”

با انتظارات پایین گفت: سبز, هیچ بلومبرگ تقویت کننده متوسط رای دهندگان “را احتمالا می گویند:” او خوب بود.'”

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de