بدن از حقوق مدنی و نماد John Lewis عبور سلما پل

توسط کیم چندلر

سلما علا. (AP) — اواخر در کنگره ایالات متحده John Lewis عبور از ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما برای زمان نهایی یکشنبه به عنوان اذکار ادامه برای حقوق مدنی آیکون.

جمعیت شروع به جمع آوری در نزدیکی پل که شد نقطه عطفی در مبارزه برای عدالت نژادی زمانی که لوییس و دیگر حقوق مدنی راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم وجود دارد 55 سال پیش در روز “یکشنبه خونین” یک رویداد کلیدی در مبارزه برای حق رای برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

یک اسب کشیده نعش کش rsi مسیر از طریق سلما از قهوه ای, کلیسای متدیست آفریقایی اسقفی کلیسا که در سال 1965 مارس آغاز شد. به عنوان واگن نزدیک پل اعضای جمعیت فریاد زد: “با تشکر از شما, John Lewis!” و “خوب مشکل” عبارت Lewis مورد استفاده برای توصیف خود دولایه با مقامات طول جنبش حقوق مدنی.

برخی از اعضای جمعیت خواند انجیل آهنگ “بیدار شد صبح امروز با ذهن من ماند در عیسی مسیح است.” بعدها برخی از تماشاچیان خواند حقوق مدنی سرود “ما باید غلبه بر” و دیگر انجیل آهنگ.

نعش کش متوقف بالای پل بر روی رودخانه آلاباما به عنوان cicadas سنگ در گرمای تابستان. در ضلع جنوبی این پل که در آن لوئیس بود مورد ضرب و شتم توسط ایالت آلاباما سربازان در سال 1965 اعضای خانواده قرار می گیرد گل رز است که حمل بیش از نورد مارک نقطه ای که در آن لوئیس ریخته خود خون و دچار ضربه به سر است.

به عنوان یک نظامی گارد احترام برداشته لوئیس’ تابوت از اسب کشیده می واگن به یک خودرو نعش کش, دولت, سربازان از جمله برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار آنهایی که ادای Lewis.

لوئیس’ بدن خواهد آورد به آلاباما کنگره در بعد از ظهر به دروغ در آرامش.

یک سری از وقایع آغاز شد و روز شنبه در Lewis’ شهر تروی, آلاباما به پرداخت ادای احترام اواخر کنگره و میراث او. او را به دروغ در دولت در کنگره در هفته آینده قبل از خصوصی تشییع جنازه پنج شنبه در آتلانتا تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار منجر شده است.

بومی Pike County, Alabama, Lewis شد که در جنبش حقوق مدنی به عنوان یک مرد جوان است.

در سال 1965 او و دیگر راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم در سلما. پوشش خبری این رویداد کمک آبکاری پشتیبانی از تصویب قانون حق رای سال 1965.

فرانک و الن هیل سوار بیش از چهار ساعت از مونرو لوئیزیانا برای تماشای این مراسم حضور داشتند.

فرانک Hill 60, گفت:, او به خاطر, به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار کودک, تماشای فیلم خبر از لوئیس و دیگر حقوق مدنی راهپیمایان مورد ضرب و شتم مأموران اجرای قانون.

“من تا به حال به آمده به عقب و دیدن John Lewis عبور از پل برای آخرین بار گفت:” تپه. این خنده دار به دیدن سربازان دولت در اینجا به افتخار و احترام او را به جای ضرب و شتم تلخه از او” هیل گفت.

لوئیس 80 درگذشت جولای 17 چند ماه پس از او تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان لوزالمعده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net