افزایش برای باشگاه بارها و بوش به عنوان نخست وزیر باز می شود تا NSW

  • Kickstarting NSW: ما در مسیر بهبودی
  • سیدنی رونق خواهد شد به عنوان پناهگاه امن برای سرمایه گذاران: برتر

بارها و باشگاه ها و رستوران ها و کافه ها اجازه خواهد داشت به حداقل دو برابر مشتریان خود در یک ماه و سفر منطقه ای خواهد recommence از ژوئن 1 در بزرگترین اقتصادی افزایش NSW این سال است.

دیلی تلگراف می تواند نشان برتر Gladys Berejiklian است با هدف قرار دادن چهار هفته مهلت به افزایش مراجعان در سالن ناهار خوری به عنوان بخشی از یک فشار برای صرفه جویی در این صنعت است که در آن زانو.

Dubbo cafe Alchemy on Victoria is looking forward to more restrictions being eased and ready for any extra customers. Picture: Rohan Kelly
media_cameraدوببو کافه کیمیاگری در ویکتوریا است که به دنبال به جلو به بیشتر محدودیت ها کاسته شود و آماده برای هر اضافی مشتریان. تصویر: Rohan کلی

این می آید به عنوان منطقه ای تعطیلات اجازه خواهد داشت از ماه آینده برای سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری حتی به عنوان مرز به کوئینزلند باقی می ماند بسته شده است.

Ms Berejiklian گفت: دیلی تلگراف در مصاحبه مناطق خواهد بود انتقادی به وضعیت اقتصادی بازگشت و او را دیدم یک بازار بزرگ برای گردشگری هزینه های محلی.

“حتی اگر برخی از ایالت ها اجازه ندهید که ما در سفر وجود دارد و ما را دعوت کشورهای دیگر در اینجا,” او گفت:.

او اشاره کرد که قبلا پول صرف شده در سفر خارج از کشور در حال حاضر می تواند یک بازار گردشگری برای NSW.

“اگر مردم صرف پول خود را به صورت محلی است که فرصت های بزرگ برای ما است. مهم این است که نگه داشتن مردم در شغل او گفت:.”

Ms Berejiklian همچنین نشان داد او و او ارشد تیم تا به حال از نزدیک مورد بحث و بررسی و در نظر گرفته شده منطقه های منطقه رویکرد به عقب محدودیت اما حکومت آن را.

در ناهار خوری مقابل یک رویکرد تدریجی نیز در نظر گرفته شده که اجازه می دهد “خلبان” دهانه خاص-اندازه سالن اما این نیز تصمیم گرفت در برابر.

“ما در مورد یک رویکرد منطقه ای به عنوان یک تیم است اما من فکر می کنم فعالیت های اقتصادی شکوفا در سراسر کشور وجود دارد و اگر به سادگی و ایالت قوانین” Ms Berejiklian گفت.

“این مشکل به پلیس اگر شما محدودیت مانند آن و آن را کمک نمی کند تولید فعالیت های اقتصادی”.

به KICKSTART لیست علاقه مندی های

معاون نخست وزیر جان Barilaro گفت: دیلی تلگراف این حرکت برای باز کردن دولت افزایش مناطق توسط “صدها میلیون دلار در کوتاه مدت (و) میلیاردها دلار در دراز مدت”.

باز دولت های منطقه ای برای تعطیلات را نیز به شهرهای روستایی این فرصت را برای اقتصادی ضربه زدن به آنها را از طریق ماه ساکت تر. “بنابراین برای بسیاری از کسب و کار … ماه ژوئن آخرین شانس خود را برای دریافت پول نقد با پول است که جزر و مد را بیش از این آرام ماه از فصل زمستان” آقای Barilaro گفت.

حرکت به دوباره اجازه می دهد منطقه ای تعطیلات می آید پس از این معاون نخست وزیر ممنوع Sydneysiders از سفر به مناطق زمانی که COVID-19 محدودیت ابتدا در محل قرار داده.

“من بسیار قوی در اطراف عید پاک من گفت:” من مشتاقانه منتظر دیدن شما در اطراف کریسمس و من به شما خرید خود را برای اولین بار آبجو,” او گفت:.

“خوب, کریسمس آمده است اوایل که فریاد است به من. ژوئن 1 روز ما در حال رفتن به می خواهید برای دیدن مردم به منطقه NSW.”

آقای Barilaro گفت: ضریب اطمینان در مناطق اتحادش را تغییر اولیه از “اضطراب در مورد وارد کردن ویروس” با مردم در حال حاضر با اعتماد به نفس ویروس است که موفق و سلامت سیستم ظرفیت برای مقابله با هر احتمالی شیوع بیماری.

به دنبال در ماه ژوئن “حدود 70 درصد از مردم در منطقه یا روستایی NSW خنثی هستند به ایده یا مثبت به این ایده از مردم در حال آمدن به منطقه” او گفت:.

Jacob Stein and his dog Cooper at his winery, Robert Stein Winery and Vineyard, just outside of Mudgee. The business is still closed for tasting but selling takeaways. Picture: Rohan Kelly
media_cameraیعقوب استین و سگ خود کوپر در کارخانه شراب سازی خود را, رابرت استین کارخانه شراب سازی و تاکستان, فقط در خارج از مودگی. کسب و کار است که هنوز هم بسته برای مزه اما فروش takeaways. تصویر: Rohan کلی

دولت شده است اندازه گیری ضریب اطمینان در این مناطق از طریق سرویس NSW پژوهش است.

“هر منطقه ای که ما قرار داده ایم تحقیقات در حال حاضر به وضوح نشان می دهد که همه آنها مثبت به مناطق باز اقتصادی بهره مند شوند.”

یک مقام دولتی گفته می شود سازندگان تعطیلات می تواند انتظار می رود شرکت های هواپیمایی برای افزایش پروازها به مناطق زمانی که محدودیت ها کاسته و در راستای افزایش تقاضا است.

“ما می خواهیم شما به دنبال دستورالعمل های ما می خواهم به شما البته با رعایت اجتماعی, فاصله, قوانین, مهم است که, اما ما همچنین می خواهم به شما خوش آمد به این مناطق دوباره,” او گفت:.

آقای Barilaro گفت که در حالی که کوئینزلند مرز باقی مانده بسته شمالی را از دست ندهید اقتصادی بالا بردن ایالتی گردشگری به ارمغان خواهد آورد.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای عبور از مرز به مناطق به جای” او گفت:.

این حرکت حمایت شد با تمرکز زدایی و منطقه ای وزیر آموزش و پرورش اندرو هی که Calare رای دهندگان را پوشش می دهد مهم منطقه ای مراکز نارنجی Bathurst و مودگی.

“من همیشه یک حامی منطقه ای استرالیا تحت درمان متفاوت به دلیل تراکم جمعیت است که به سادگی مختلف عفونت نرخ پایین هستند بنابراین وجود یک استدلال قوی برای (که):” آقای هی گفت.

مقدار زیادی از اتاق را به حرکت

دوببو صاحبان کافه Davis خانواده خود را می گویند عجیب و جالب, هوای آزاد, تنظیم در یک باغ مهد کودک مناسب برای اجتماعی فاصله — اما تنها با 10 مشتریان اجازه آن را سخت رفتن.

کریس و Ngaire دیویس و دختر Michaela پا کرده اند تا ساعت خود را به نگه داشتن کافه کیمیاگری رفتن با تنها سه کارکنان واجد شرایط برای JobKeeper یارانه ها.

آقای دیویس گفت: “کافه “در زمان ضربه” زمانی که مجبور به بستن اما تا به حال تحت فشار قرار دادند از طریق بدترین آن.

“بزرگترین شکایت از مشتریان در حال حاضر همه ما در این فضا حدود 80 درصد از ما نشسته منطقه یک باغ در منطقه است و ما تنها می تواند 10 نفر حتی اگر 40 مناسب خواهد بود و با خیال راحت” او گفت:.

آقای دیویس گفت که او خواهد خوش آمدید, کاهش محدودیت ها در مناطق که در آن امن برای انجام این کار.

“ما تا به حال نشده یک coronavirus مورد را در اینجا برای برخی از, هفته,” او گفت:.

“بدیهی است که آنها به عنوان باز کردن سفر است که می شود بیشتر از یک نگرانی است اما ما را در آغوش هر کسب و کار جدید ما می تواند.”

این یک تراژدی انگور

یک مبارزه شراب که تلاش می کرد از طریق خشکی و خود را نجات داد انگور از bushfire دود امیدوار بازدید کنندگان به زودی اجازه بازگشت و در نهایت طعم و نتیجه تلاش های خود را. یعقوب استین گفت: کسب و کار خود را, رابرت-استین تاکستان شراب سازی و مزرعه بوده است در برخورد با یک “سه گانه whammy” از بلایای طبیعی در سال 2020 با مشتریان بیشتر تنها چیزی که می تواند نجات خود را در سال بد.

آقای استین گفت: بسته بودن برای چشیدن شراب شده بود بسیار “مضر” را به کسب و کار با کروناویروس محدودیت در گردشگری نیز فلج کننده راه رفتن خود را تا غذای آماده فروش است.

“چرا که هیچ فعال موارد در منطقه ما احساس می کنیم که هر چند کاهش (محدودیت ها) به کمک مردم محلی حمایت مردم محلی خیلی بیشتر,” او گفت:.

“ما هنوز هم خوش شانس بوده و قادر به تولید برخی از شراب خوب از 2020, قدیمی,,,, اما ما قادر به فروش آن.”

در اصل منتشر شده به عنوان تقویت برای باشگاه بارها و بوش به عنوان نخست وزیر باز می شود تا NSW

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de