بوریس جانسون از بخش مراقبت های

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است از مراقبت های ویژه و پشت به بیمارستان ward, خیابان داونینگ تایید کرده است.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی” خود را تایید پنجشنبه شب به وقت محلی.

“او بسیار خوب روحیه است.”

انگلیسی, رهبر, 55, رفت و به سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در روز یکشنبه بعد از ظهر به توصیه پزشکان برای آزمون بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 ده روز قبل.

روز دوشنبه شب در اطراف 7pm او منتقل شد به بخش مراقبت های بعد از خیابان داونینگ گفت: بیماری “بدتر”.

دفتر او در آن زمان گفت: او همچنان آگاهانه و منتقل شد به بخش ICU به عنوان یک اقدام احتیاطی در مورد او باید نیاز به تهویه برای کمک به بهبود است.

او داده شد “استاندارد اکسیژن درمان” اما نیاز به تهویه.

بیشتر: دنبال آخرین اخبار coronavirus

آقای جانسون پرسید: وزیر امور خارجه Dominic Raab برای ایستادن در به عنوان معاون خود را به عنوان هیچ مقام معاون نخست وزیر و موقعیت در انگلستان است.

A police officer stands guard in central London where Prime Minister Boris Johnson is in intensive care. Picture: DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP.
media_cameraیک افسر پلیس می ایستد گارد در مرکز لندن که در آن نخست وزیر بوریس جانسون است که در بخش مراقبت های ویژه. تصویر: DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP.
Boris Johnson asked Dominic Raab to stand in as deputy. Picture:AP Photo/Matt Dunham, File.
media_cameraبوریس جانسون خواسته Dominic Raab برای ایستادن در به عنوان معاون. عکس:AP Photo/مت Dunham فایل.

اخبار خود را در حال حرکت به بخش مراقبت های شوکه انگلستان در روز دوشنبه به عنوان پیش از آن در روز آقای جانسون توییتی که او در “ارواح خوب” بود و در ادامه به دریافت کابینه مقالات و رهبری دولت را از تخت بیمارستان.

او در گذشته در مارس 2, زمانی که او به نظر می رسد خارج خیابان داونینگ به طور خلاصه به بخشی از یک “کف زدن برای سرپرستان” ابتکار عمل است که نشان می دهد قدردانی به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

آقای جانسون, 55 مشغول به سابق حزب محافظه کار و کارگر کری Symonds, 31, که در انتظار اولین فرزند خود را در اوایل تابستان شمال.

او همچنین تجربه علائم بیماری و نقاهت در خانه, اما قادر خواهد بود به دیدار او در بیمارستان است.

اخبار آقای جانسون وضعیت موجب غلیان احساسات از حمایت از کسانی که در بریتانیا و دیگر رهبران در سراسر جهان از جمله رئیس جمهور تهمت و کانادا جاستین ترودو رهبر. ملکه نیز با ارسال خوب او آرزوهای خود را به کری Symonds و خانواده جانسون.

Boris Johnson and Carrie Symonds. Picture: Photo/Kirsty Wigglesworth, File.
media_cameraبوریس جانسون و کری Symonds. تصویر: عکس/کرستی Wigglesworth فایل.

در اصل منتشر بوریس جانسون از بخش مراقبت های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im