بوستون باله اشلی الیس سهام چگونه coronavirus ویران در سراسر جهان رقص جامعه

Coronavirus همه گیر است که هدف قرار دادن باله جامعه سخت در یک مقیاس جهانی و اشلی الیس, اصلی, رقصنده برای Boston Ballet, در حال انجام بخشی خود را به آگاهی.

محلی رقصنده ده ها تن از دیگر برتر بالرین از سراسر جهان به انجام “لو Cygne” (“قو“) از راه دور به عنوان بخشی از پروژه قوها برای تسکین. به جمع آوری کمک های مردمی و تلاش های سازمان یافته توسط Misty Copeland و جوزف فیلیپساست که به منظور حمایت از سازمان های نهفته COVID-19 به طوری که آنها می تواند کمک به هنرمندان و کارکنان از طریق این بحران است.

“این شامل بسیاری از شرکت های, بسیاری از هنرمندان مختلف در شرايط مختلف سقف” الیس گفت. “این فقط یک شرکت آن را در کل جهان است. همه تحت تاثیر قرار.”

“آنها به استخدام بسیاری از مردم دیگر علاوه بر فقط هنرمندان,” او اضافه شده از رقص شرکت. “و آن را نه فقط از دست دادن درآمد حاصل از آن را نشان می دهد. ما نیز بستگی دارد بسیار کمک کننده روابط و حمایت مالی است. هر کس وارد شدن ضربه بسیار سخت پس از آن نیز تحت تاثیر قرار دهد (رقص) شرکت ها به کنار فقط از دست دادن فروش بلیط.”

به عنوان از آوریل شهر ما خود Boston Ballet اعلام کرد این امر می تواند تعلیق بقیه آن در فصل بهار. غیر انتفاعی به اشتراک گذاشته شده که آن را به حال کردند تقریبا همه کارکنان آن حداقل تا اواخر جولای و آن را پیش بینی یک پیش بینی از دست دادن بیش از 8 میلیون دلار است. در حالی که با فشار دادن مکث در اجرای برنامه است که به وضوح باعث مقدار زیادی از استرس های مالی برای همه, رقصنده مثل الیس نیز مبارزه با نگرانی فیزیکی.

“آیا ما در حال انجام و یا نه آن را یک نوع هنر که در آن ما باید به طور مداوم از لحاظ جسمی فعال” الیس گفت. “من فکر می کنم که از لحاظ فیزیکی این تلفات بر مردم. … ما پس از استفاده به قادر بودن به رفتن در هر روز و پس از فعال هر روز. پس از آن به محدود بودن به یک محل کوچک ما در حال تلاش برای مدیریت آن است.”

“ما در حال تلاش ما بهترین را به در شکل باقی بماند زیرا زمانی که ما به عقب برویم ما نمی زخمی,” او اضافه شده است. “زمانی که ما به عقب برویم بدون توجه به آنچه من فکر می کنم همه در حال رفتن به مجبور به ساخت بدن خود را به بالا. ما نمی قادر خواهد بود به فقط به پرش راست در پشت صحنه. آن را برای رفتن به یک روند واقعی.”

الیس شخصا ورزش شده در باره او در خانه است که او مکمل با اجرا و پیلاتیز. بوستون باله نیز به حال خود درمانگران فیزیکی میزبان کلاس های مجازی برای کمک به رقصنده با قدرت آموزش و پیشگیری از آسیب دیدگی. این قرنطینه فعالیت های در حال گریه به دور از کار آنها به طور معمول قرار دادن در در استودیو.

“این واقعا کمک می کند تا نگه داشتن مفاصل و عضلات فعال” الیس گفت. “اما البته آن را در مقایسه با چیزی که در واقع در حال حرکت و پرش. … این قطعا یکسان نیست تا آنجا که به حفظ.”

نگاه به آینده الیس گفت: این سخت است برای گفتن آنچه که به اصطلاح جدید عادی می تواند برای جهان باله. اجرای برنامه به معنای همهجانبه تجربه های عاطفی بازدید در مجموع و در فرد. پتانسیل اقدامات احتیاطی مانند ماسک مورد نیاز و محل اشغال محدودیت می تواند مانع از ویروسی transmittance در میان تماشاگران, اما آنها همچنین ممکن است مانع از تاثیر این قدرتمند هنر و توانایی لذت بردن از آن است.

“راستش من نمی دانم و احساس می کنم مثل همه فقط گمانه زنی در مورد آنچه در آن خواهد بود” الیس گفت. “حقیقت این است که هیچ کس نمی داند.”

“آنها در مورد صحبت کردیم, در بیرون سالن به عنوان اولین مکان های بالقوه برای بازگشایی,” او اضافه شده است. “همانطور که ما وارد ماه های گرم امیدوارم که خواهد بود یک گزینه است. آن را ممکن است نوع سهولت مردم را به اجرای آن است که آیا هنر و یا موسیقی و یا رقص است.

“من امیدوارم که این به آن معنا نیست که ما قصد داریم به مخاطبان آمده در مقادیر محدود و با ماسک,” او اضافه شده است. “این فقط به عنوان خوب به عنوان یک تجربه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de