بوستون Biogen کنفرانس عمده اوایل ایالات متحده coronavirus رویداد CDC می گوید

سی دی شماره 2 رسمی با اشاره به در حال حاضر بدنام Biogen کنفرانس سرويس رايگان فورشيرد در ماریوت طولانی اسکله در بوستون به عنوان یک رویداد بزرگ است که کمک به گسترش coronavirus.

“در آخرین هفته از ماه فوریه چند بزرگ و حوادث منجر به گسترش بیشتر این بیماری است. این شامل … بین المللی حرفه ای کنفرانس در بوستون, ماساچوست با حدود 175 شرکت کنندگان” نوشته دکتر آنه Schuchat دوم در فرماندهی در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در یک مقاله CDC ارسال شده در جمعه.

او با اشاره به Feb. 26-27 کنفرانس توسط شرکت زیست فناوری Biogen که در آن بیش از 100 از 175 شرکت کنندگان بودند با آلوده رمان coronavirus سوخت ماساچوست شیوع است که در حال حاضر spiraled به بیش از 66,000 موارد است.

Schuchat گزارش گفت: گردهمایی های زیادی از مردم به دنبال بازگشت به صفحه اصلی انجمنها “ایفا نقش قابل توجه در اوایل ایالات متحده گسترش COVID-19.”

او نوشت که در آن نقطه در ماه فوریه coronavirus موارد در ایالات متحده شد و هنوز هم کم و فدرال و دولت های محلی محدود نمی رویدادها و یا تجمعات.

همراه با Biogen کنفرانس مردی Gras جشن در لوئیزیانا و یک مراسم تشییع جنازه در گرجستان که تا به حال بیش از 100 شرکت کنندگان بودند اتفاقاتی که منجر به COVID گسترش Schuchat نوشت.

“در این هفته پس از این وقایع amplifications در این مکان میزبان کمک به افزایش در ایالات متحده مورد شمارش” گفت: Schuchat.

به عنوان هرالد گزارش کرده است حدود 175 Biogen مدیران از سراسر جهان جمع آوری شده برای اواخر فوریه کنفرانس به میزبانی شرکت زیست فناوری در مورد مراقبت های بهداشتی. در علاوه بر این به ماساچوست در این جلسه کمک به کروناویروس در کارولینای شمالی و تنسی ایندیانا و فلوریدا.

پس از این حادثه شرکت اهدا کرده است میلیون ها نفر به کمک های جهانی و همه گیر پاسخ و ماه گذشته Biogen خواسته آلوده کارکنان به دادن خون برای یک نقطه عطفی COVID-19 مطالعه انجام شده توسط موسسه گسترده از MIT و هاروارد به همراه همکاران بهداشت و درمان.

Biogen بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر.

Schuchat گزارش نشان داد دولت آمریکا بود آهسته به درک چقدر coronavirus پخش شد از اروپا که کمک درایو شتاب از شیوع بیماری در سراسر کشور.

“ما به وضوح به رسمیت نمی شناسد کامل کند واردات است که اتفاق می افتد” Schuchat گفته آسوشیتد پرس زیر مقاله خود را در نشریه.

Schuchat اشاره کرد که نزدیک به 2 میلیون مسافر وارد آمریکا از ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی در ماه فوریه. دولت ایالات متحده نمی بلوک سفر از آنجا تا مارس 11.

در علاوه بر این به حوادث Schuchat گفت: سفر قرار گرفتن در معرض طولانی مدت مراقبت از امکانات و پرتراکم و چالش ها در تشخیص ویروس نقش مهمی در ملی گسترش coronavirus.

“گسترده سفر از اروپا و یک بار در اروپا بود با شیوع واقعا ما شتاب کند واردات و گسترش سریع,” Schuchat گفت. “من فکر می کنم زمان ما, سفر هشدار, شده اند باید قبل از آن.”

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im