بوستون شورای شهر در ادامه فشار برای تغییر در اولین جلسه پس از بودجه رای

شهر نمایندگان متعهد به نگه داشتن خود را در مبارزه برای تغییر و حرکت رو به جلو در اولین جلسه پس از ستیز بودجه رای گیری, معرفی یک قایق از سفارشات جدید مصرف بیشتر هدف در بودجه پلیس و فشار برای کنترل بیشتر از کل بودجه است.

“تمرکز ما بر روی نژادی عدالت و عدالت اقتصادی می رود به مراتب فراتر از تنها یک رای در بودجه” آغاز شد رئیس شورای کیم Janey که پیوست چهار نفر از همکاران او در رای گیری علیه این شهر سالانه بودجه دو هفته پیش در میان جریان اعتراضات بیش از بودجه پلیس. “من بر این باورند که از آنجا که همه ما می خواهیم برای دیدن تغییر ساختاری و آدرس سیستمیک نژادپرستی که اعتراضات در جامعه باید همراه با سیاست از شورای.”

عضو شورای لیدیا ادواردز معرفی او فشار به شورای بیشتر از یک نقش در روند بودجه در تماس تلفنی با شهردار و سلطه زمان راه “مسخره است.”

“ما نیاز به شکستن این چرخ,” او گفت: در این جلسه. “ما نیاز به تغییر چگونه ما انجام کسب و کار.”

چندین نمایندگان در نشست مجازی به ادواردز اجتماعی-فاصله pats در پشت صحبت در حمایت از این پیشنهاد با جنی آن را “تغییر بازی” و عضو شورای Kenzie Bok گفت: “این امر می تواند یکی از مهم ترین چیزهایی که ما می تواند انجام دهد برای این شهر است.”

عضو شورای Andrea کمپبل گفت که او می خواهد به شنیدن بیشتر است اما “lingering سوالات در برخی از حقوقی قطعه” از فشار.

عضو شورای شهر فرانک بیکر, نمی, نشانه, و پس از آن گفت: او را در برابر آن.

اگر شورای شهر تصویب ادواردز’ پیشنهاد آن را سر به سوی یک سوال در نوامبر 2021 شهرستان های رای. اگر رای دهندگان و سپس تصویب آن در شورای شهر خواهد بود قادر به ایجاد طرح های پیشنهادی برای شهرستان پایتخت و عامل بودجه تغییر خط موارد در طرح های, اختصاص بخش هایی از این بودجه به صورت مشارکتی روند بودجه و اصلاح بودجه برای بوستون مدارس دولتی.

این می آید پس از بیش از یک ماه از اعتراض به شرایط را برای مردم رنگ به خصوص در شرایط چگونه آنها تحت درمان توسط پلیس. در میان تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” چند تن از نمایندگان به دنبال بزرگتر کاهش به پلیس بودجه و منابع بیشتر مجددا اخذ به برنامه های اجتماعی است.

Bok این شورا راه & معنی صندلی با همکاری چند تن از نمایندگان از جمله Campbell, جولیا Mejia و مت اومالی به معرفی چندین جلسه سفارشات در سراسر پلیس اضافه کاری, بودجه, بودجه عمومی و پلیس اتحادیه قرارداد .

“من نمی بینم خودم حمایت از قرارداد که در آن برخی از این تغییرات ساخته شده نیست” کمپبل گفت: به طور خاص ذکر نظم و انضباط از افسران.

عضو شورای مایکل فلاهرتی ستایش افسران پلیس گفت: همکاران باید راه اندازی پلیس سوار-پابه. او گفت که او با گوش دادن به اسکنر آخر این هفته و که آن را “هرج و مرج کامل در برخی از محله های ما … بود پس از تماس تلفنی پس از تماس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im