شهر بوستون نمایندگان تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر سهام در coronavirus بودجه امداد

شهر بوستون نمایندگان و کسب و کار دعوت از شهردار مارتین والش دولت به طور عادلانه در توزیع coronavirus امداد پول برای کسب و کارهای کوچک گفت: تالار شهر نیست شفاف در مورد روند.

نمایندگان برگزار شد یک جلسه طولانی پنج شنبه بعد از ظهر با اعضای شهر را در جامعه کسب و کار به بحث در مورد مسائل با شهر بودجه امداد است که کسب و کارهای کوچک و کسب و کارهای اجرا شده توسط مردم رنگ می گویند که آنها روبرو هستند در میان همه گیر.

“ما مردمی که بیشتر مورد نیاز است که حمایت حداقل قادر به دسترسی به آن” شهر گفت: شورا میشل وو با استناد به مسائل با موانع زبان و اول بیا اول خدمت برنامه هایی که مورد علاقه “افرادی که در بانک های بزرگ و وکلا کمک به آنها.”

برخی از نمایندگان و رهبران کسب و کار نیز ابراز ناامیدی در والش دولت برای نشان دادن به مجازی شنوایی برای پاسخ به سوالات در مورد توزیع بودجه. دولت ارسال چندین نامه برجسته برنامه های خود را برای بهبود تلاش ها از جمله پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک, مسکن, امنیت و مدارس.

“این یک فرصت از دست رفته” گفت: شهرستان, عضو شورای جولیا Mejia.

نمایندگان و رهبران جامعه صحبت از نا امیدی و سردرگمی در مواجهه با صاحبان کسب و کار در تلاش برای اعمال برای شهر و ایالتی و فدرال کمک های مالی به خصوص به عنوان چاه خشک زد.

“ما می دانیم که بسیاری از کسب و کار ما هستند که درد و رنج بسیاری را مجبور به بستن درهای خود را اگر آنها نمی درهای خود را بسته آنها گذاشته کارکنان خود گفت:” Segun Idowu, مدیر اجرایی, سیاه اقتصادی شورای ماساچوست. “در حال حاضر مردمی هستند که در یک مرحله از تلاش برای رسیدن به همان اندازه سرمایه ای که ممکن است … هر کس که اعمال به همه چیز است.”

خوزه Duarte, یک سرآشپز و صاحب یک North End رستوران دقیق مبارزات او مواجه شده در تلاش برای دسترسی به کمک های مالی به عنوان او را تماشا کسب و کار خشک کردن در رستوران که در استخدام 25 نفر.

“آنچه برای ما اتفاق افتاده به نظر من به کسب و کارهای کوچک است که مانند یک تروما” او گفت:.

این شهر در گفت و گو با دریافت 3000 برنامه های کاربردی خود را برای کسب و کار کوچک صندوق امداد و خواهد مسئله دور اول چک “در روزهای آینده.”

اما رهبران اشاره نقص در روند. عضو شورای شهر Andrea کمپبل گفت “کمبود برخی از سهام در روند. هنوز هم وجود دارد سوال در مورد آنچه که نیاز دارید برای کسب و کار است که در حال درد و رنج است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de