بوستون کالج هاکی اجرا می شود بیش از Merrimack, 6-1

شماره 4 قرار گرفت کالج بوستون به یک punch-the-clock تلاش پنج شنبه شب تمرکز بر روی کار در دست و در نتیجه 6-1 به پیروزی رسید, Merrimack, کالج در مقابل 3,124 کلی پیست طرفداران نگه داشتن عقاب’ هاکی بیان نورد به همراه ششمین پیروزی راست.

از دست دادن به پایان فصل برای Merrimack (9-22-3, 7-14-3 او بوده که به ریاضی حذف از هاکی شرق برگشتی.

میلاد (22-8-1, 15-6-0 او) مسجل حداقل یک شماره 2 دانه برای آینده او مسابقات همه در حالی که نگه داشتن یک 4-نقطه سرب با tiebreaker بیش از UMass با سه بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم.

“این یک بازی مهم برای ما فقط به حرکت ادامه گفت:” سال قبل از میلاد مربی جری York. “ما ایجاد مقدار زیادی از شانس به ثمر رساند. دو گل در اولین دوره مجموعه ای از تن. ما تا به حال خوب عمق با ما جرم. چهل عکس در هدف در برابر خیلی خوب دفاعی تیم است. … ما کامل در تمام مناطق ما با چهار مقام ارشد defensemen و دو بسیار خوب دانشجویان سال اول و اسپنسر (شوالیه).”

همه دانشجویان سال اول و دوم خط BC متشکل از مایک Hardman هانوفر مرکز الکس Newhook و جناح راست مت Boldy از میلیس همراه برای هفت امتیاز. شش سال اول در سال قبل از میلاد فهرست کمک 43 اهداف و 58 پاس گل در 31 بازی.

“Boldy گرفته گام. او بسیار خلاق است و قدرت های بزرگ در جن. او عادت به هاکی شرق. دو خط آمپول سمت راست وجود دارد با او. آنها برخی از پرش خوب به آنها گفت:” نیویورک.

سرب راحت اجازه نیویورک به بلند شروع goaltender اسپنسر نایت (19 صرفه جویی) در دور اول پیش نویس انتخاب فلوریدا با 2:33 باقی مانده و قرار دادن در سوم رشته پیاده روی در intramural باشگاه عضو تیم Adin Farhat بود که استقبال گرمی توسط همکار عقاب در شاخ.

“آن شده اند که برای دریافت Adin ذخیره وجود دارد. ما (backup) جک موفات در هفته گذشته در برابر شمال شرقی. به طوری که بیش از حد خوب” گفت: York.

میلاد جاروب 3-بازی فصل سری از Merrimack.

“این ناامید کننده بود راه بازی رفت به خصوص بعد از ما تا به حال یک آخر هفته خوب در هفته گذشته گفت: Merrimack مربی اسکات Borek که دریافت hustling تلاش ارشد مرکز تایلر ارواین. “میلاد قطعا پرطرفدارترین تیم در لیگ ما و احتمالا پرطرفدارترین تیم در کشور است. میلاد بهتر بود تیم امشب. Newhook-Boldy-Hardman در حال بازی واقعی هست در حال حاضر. شاید آنها همچنان به بازی هست و ما نمی خواهد که به آنها را دوباره و ما باید آنها را بر روی تلویزیون های سه بعدی سال است. اما من دوست دارم مربیگری تیم من. هر بازی تیم ما بازی های برگزار شده است همه 60 دقیقه.”

آن را پیش از میلاد طولانی برای دریافت نورد زمانی که Boldy یک-بهنگام عبور از defenseman کانر مور در 1:20. Newhook جلب ثانویه کمک در بازی به گسترش فعلی خود امتیاز خط به نه بازی.

میلاد کاپیتان دیوید پنبه ساخته شده آن را یک 2-0 رهبری در 7:30 از آستان با استفاده از 6-پا-3 اندازه به سهام از خاک در حالی که او دور زد. پنبه در نهایت منفجر جن پشت رزمندگان دانشجوی سال اول دروازه بان Troy کبرین (34 موجب صرفه جویی) برای 14 هدف و 37 نقطه a new single-فصل بالا است. پنبه است که در یک مسابقه با برادرش جیسون فعلی کاپیتان در قلب مقدس و سابق شمال شرقی اسکیت باز خواهد شد که با وارد کردن آخر هفته با 20-17-37 بالغ.

یک جفت از تطبیق انتقال جزئی مجازات مجموعه باشگاه به اسکیت بازی 4 بر 4 به شروع دوره متوسط. موجود باز کردن یخ به کار کرد قبل از میلاد به نفع با ژولیوس Matilla تغذیه دوقلو خود Jesper برای تغییر مسیر بعد از ارشد defenseman آمد کوس کردن اسلات برای پیوستن به حمله در 0:51.

عقاب پارتیزان می تواند نشستن در صندلی های خود پس از میلاد گسترده تر از فاصله برای 4-0 در 5:28. عقاب مسابقه به حمله در منطقه 2-در-1 با Boldy کشویی جن به Newhook که به سرعت سپرده را 18 هدف از این فصل است. دو لامپ-فندک را Colorado Avalanche انتخاب اول قبل از میلاد دانشجوی سال اول به رکورد 20-هدف فصل پس از Calgary Flames ستاره جانی Gaudreau (21) در 2011-2012.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>