بوستون شرکت با هدف ایجاد 60,000 هواکش یک ماه برای coronavirus بیماران

سه هفته پیش تایلر منتل واقعا نمی دانم چه ونتیلاتور شد.

او امیدوار FDA اجازه را به او نشان دهد که چگونه سریع یک یادگیرنده او با امضای کردن او غیر انتفاعی قصد دارد یک کارخانه در سراسر جهان خواهد بود که قادر به تولید بیش از 60,000 از این به شدت مورد نیاز ماشین آلات یک ماه تا پایان فصل تابستان است.

ونتیلاتور پروژه بندر مبتنی بر سازمان غیر انتفاعی است که منتل از Watertown رباتیک و محلی کارآفرین Alex Frost آغاز شده در مارس 20, می گوید آن است که تا پایان برنامه بسیار ارزان تر از دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند تولید انبوه سعی کنید برای پر کردن این کمبود ناشی از جهانی COVID-19 بیماری همه گیر .

“به نظر می رسد بیش از امکان پذیر است” منتل اصرار به هرالد از قصد خود برای آغاز تولید هزار نفر در ماه است. “ما می توانید آن را به سرعت و ما می توانیم آن را در سطح جهان است.”

ونتیلاتور را با موفقیت پمپاژ هوا و این تیم است که به سرعت افزایش یافته است به 200 نفر است که تا پایان دستگاه کنترل با یک چشم بر گرفتن آن را قبل از U. s. غذا و داروی آمریکا این هفته آینده برای تصویب سریع. اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده آنها را از 1 ، 000 در ماه اول 4000 نفر در ماه آینده و پس از آن در نهایت 60,000 یک ماه. آنها در حال تلاش برای افزایش 2.5 میلیون دلار به مقیاس.

“ما در حال ایجاد یک طرح توجیهی تولید است که هر گیاهی در جهان می تواند” منتل گفت:, و اضافه کرد که او شده است در گفتگو با توزیع کنندگان عمده است.

شیوع است که انتظار می رود به اوج در ماساچوست در هفته های آینده, اما وجود دارد و انتظار نمی رود به یک واکسن برای آینده 12 تا 18 ماه پس از کارشناسان انتظار وجود دارد می تواند بیشتر امواج این ویروس در آینده نزدیک به خصوص زمانی که هوا سرد است ،

این یک خواهد بود به فروش می رسد برای $5,000 نسبت به حالت عادی بیمارستان هواکش که می تواند برای ده ها هزار دلار است. ونتیلاتور پروژه می گوید که آنها قادر به نگه داشتن قیمت پایین ساخت این به طور خاص برای coronavirus بیماران به جای اینکه برای طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شود. آنها همچنین کاهش هزینه ها با استفاده از غير منابع. برای مثال همدان آمده از تدبیر به طور معمول مورد استفاده توسط زنبورداران.

COVID-19 جاروب جهان در چند ماه گذشته مشمئز کننده بیش از یک میلیون نفر و کشته شدن بیش از 58,000 در سراسر جهان است. از جمعه ماساچوست بود 10,402 افراد بیمار و 192 مرده از بیماری ها از جمله 10 مرگ و میر و 1,366 مثبت آزمون در بوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im