بوستون عضو شورا خواستار مجازات شدیدتر برای آتش بازی غیرقانونی

Bostonians نیاز به رفتار خود در این تعطیلات آخر هفته شهردار مارتین والش گفت: در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و آتش بازی — و یک عضو شورای شهر می گوید فشفشه scofflaws نیاز به صورت شدیدتر مجازات.

شهرستان شورا اد فلین که منطقه شامل جنوب بوستون چینی و جنوب پایان گفت: او قصد دارد در صحبت کردن به این شهرستان در دفتر حقوقی در مورد آنچه در بوستون می تواند به تشدید قوانین در اطراف آتش بازی.

“ما نیاز به ادامه ساخت دستگیری در افرادی که در حال فروش وسایل آتش بازی در شهر ما” فلین گفت. “ما نیاز به افزایش جریمه و مجازات برای افرادی که به فروش غیر قانونی آتش بازی در شهر ما و دولت است.”

فلین که در یک نا امیدی پر از جامعه نشست دوشنبه در Southie بیش از این موضوع گفت: از آتش بازی “آنها نه تنها غیر قانونی, اما آنها خطرناک است.”

والش در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه در میان ادامه داد: افزایش گزارش های غیر قانونی از آتش بازی و استفاده از, تصریح کرد که آتش بازی های غیر قانونی در ماساچوست و که آنها بسیار نگران کننده بوده است به جوامع بیش از چند ماه گذشته.

“این در مورد مردم شما را تحت تأثیر و تحت تاثیر” والش گفت.

شهر گفت: 12 نفر در بیمارستان بستری شده است با آتش بازی-آسیب های مربوط به این سال و حداقل یک خانه به آتش کشیده شده توسط آتش بازی. شکایت شد تا 5,543% بیش از 23 روز از ماه ژوئن از سال گذشته است.

والش همچنین تاکید کرد که مردم باید هوشیار باشند بیش از COVID-19 به عنوان ماساچوست’ تعداد باقی می ماند تشویق — اگر خورشید کمربند متحده در حال حاضر شاهد خوشه.

“باید وجود داشته باشد هیچ بزرگ cookouts یا خانه احزاب تا آخر این هفته” والش گفت.

ادامه بمباران موجب والش به ایجاد یک نیروی کار در هفته گذشته نگاه کنید چگونه به نشانی آتش بازی های غیر قانونی. شهردار گفت: آنها با تمرکز بر یک آگاهی عمومی در مبارزات انتخاباتی.

در شهرستان های بزرگ عضو شورای مایکل فلاهرتی که در نیروی کار گفت: “ما نیاز به ادامه همکاری با ما امنیت عمومی ادارات برای به اجرا درآوردن قوانین فعلی به آنها اعمال می شود و تا سطح شیب دار تلاش های ما در اطراف آگاهی عمومی در مورد خطرات ناشی از آتش بازی و در حال حاضر جریمه ها و قوانین. وجود دارد بسیاری از مردم در شهرستان ما است که متاسفانه باید پایدار مادام العمر آسیب به عنوان یک نتیجه از آتش بازی مردم با PTSD که retraumatized توسط تلفن های موبایل و یا مناظر از آنها و افرادی که خانههایشان را از دست دادهاند با توجه به آتش سوزی ناشی از آتش بازی.”

در شهرستان های بزرگ عضو شورای Annissa Essaibi-جورج همچنین یک عضو نیروی کار گفت: “تمرکز من در حال ساخت سطح آگاهی عمومی در مورد خطراتی که با آتش بازی در برخواهد داشت به محله های ما و از اینرو ریشه و علت این موضوع است. آن را نامعقول برای شرکت ها به پستی تبلیغات دانستن آنها غیر قانونی در ماساچوست است.”

دادستان کل Maura هیلی روز چهارشنبه تهدید به اقدام قانونی علیه Phantom Fireworks زیادی فشفشه شرکت بود که پستی تبلیغات به مردم در ماساچوست است. فانتوم پس از آن اعلام کرد که دیگر نمی خواهد ارسال تبلیغات به ماساچوست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de