بوستون دکتر: فرد آلوده که باقی می ماند خانه می توانید از بین بردن بیش از 100 coronavirus موارد در یک ماه

یک نفر که مبتلا به کروناویروس می تواند به جلوگیری از بیش از یک صد نفر دیگر از آلوده شدن در یک ماه تا زمانی که آنها محدود خود را به خانه خود را و عمل اجتماعی فاصله یک بوستون دکتر تخمین زده می شود در روز جمعه.

“راه اصلی coronavirus گسترش است از تماس فرد به فرد به طوری که کمتر مردم است که شما در ارتباط برقرار کردن با مردم کمتر در حال رفتن به تحت تاثیر” گفت: دکتر رابرت Horsburgh استاد اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه بوستون.

Horsburgh محاسبه تعداد عفونت است که یک فرد می تواند به جلوگیری از ترکیب برآورد دوره کمون ویروس — چه مدت آن طول می کشد برای یک فرد علامتی پس از در معرض بودن — با متوسط تعداد افراد یک فرد آلوده گسترش آن به.

در حال حاضر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش می دهد که دوره کمون برای COVID-19 شناخته نشده است هر چند محققان بر این باورند که علائم شروع به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض “بر اساس ادبیات موجود در مورد SARS-CoV-2 و دیگر coronaviruses.”

با توجه به یک گروه از کارشناسان از دانشکده پزشکی هاروارد علائم به طور معمول به نظر می رسد در عرض چهار یا پنج روز از قرار گرفتن در معرض.

همزمان Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یک مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند است که می گوید: به طور میانگین هر کسی که قرارداد این ویروس گسترش آن به بیش از دو نفر است.

Horsburgh گفت که اگر فرض کنیم در آن طول می کشد چهار روز برای هر فرد آلوده که نیست فاصله اجتماعی به گسترش این ویروس به دو نفر و سپس در یک ماه در مجموع 128 را آلوده.

“در یک ماه شما می خواهم که هفت نسل از آن ، که بسیاری از مردم” Horsburgh گفت.

اما Horsburgh گفت که به دلیل تعداد دقیق افراد یک فرد به طور معمول گسترش ویروس ناشناخته باقی می ماند یک فرد تنها می تواند در نهایت باعث شود که به مراتب بیشتر عفونت با quarantining.

“اگر یک فرد است که واقعا عفونی آنها می تواند آلوده صدها نفر از مردم در یک هفته,” او گفت:.

پاسخ به این مشکل پس از آن یکی از ساده Horsburgh گفت: هر کس باید در خانه بمانند.

“اگر همه ما در خانه مانده این امر متوقف و فورا از آنجا که هیچ کس گسترش آن در خارج از خانه های خود. شما تنها یک نسل” Horsburgh گفت. “بنابراین ما باید همه به ماندن در هر زمان که آنها می توانند. من فکر می کنم که در نیمه راه اقدامات لازم را ندارد.”

محققان می گویند که تا زمانی که متوسط تعداد افراد یک فرد آلوده گسترش این ویروس به کمتر از یک coronavirus را ادامه خواهد داد به گسترش است.

Matthew Fox, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون و همکار Horsburgh گفت که روشن نیست چه مدت آن را برای ایالات متحده به انجام رساندن این هدف هر چند او گفت: آن همه بستگی دارد چگونه به خوبی ما حفظ این محدودیت در حال حاضر در محل.

“این واقعا یک مایع وضعیت اما در حال حاضر وضعیت فوری نیست و گرفتن آن را به یکی اما گرفتن آن را به عنوان بسیار به عنوان ما می توانیم” روباه گفت.

در روز پنج شنبه coronavirus مورد تعداد در ایالات متحده رسید گذشته تمام کشورهای دیگر ساخت این کشور با بسیاری از موارد در جهان است. ایتالیا و چین سقوط در دوم و سوم نقاط بود.

اگر شما یک coronavirus اخبار نوک آن را برای ما ارسال و در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im