بوستون رئیس آتش نشانی جو فین بازنشستگی

بوستون آتش کمیسر جو فین بازنشسته است و پس از بیش از پنج سال در بالای بخش او شده است یک عضو از 35.

فین توییتی صبح روز دوشنبه که او قصد دارد به بازنشسته مارس 12.

او نوشت: “من از دست پشتیبانی عالی ما دریافت در محله اما می دانیم که مردان و زنان را که تا BFD بهترین هستند; بسیار آموزش دیده حرفه ای که خدمت با تمایز و شفقت است. کامیون ها و ابزار خوبی هستند اما این چکمه بر روی زمین است که ماموریت ما این کار. داشتن افزایش از طریق صفوف آن شده است یک حرفه ای پاداش هر چند در زمان به چالش کشیدن. در حال حاضر از آن زمان به بعد با خانواده من بیشتر اما در ادامه به صورت پاره وقت در خدمات آتش نشانی به من وزن چندین فرصت. اقامت امن و محافظت شده است. با تشکر از همه شما.”

شهردار مارتین والش والش سوگند او را به عنوان سر گروه در ماه جولای 2014.

والش در بیانیه ای گفت: “من می خواهم برای تشکر از جو فین برای سال خدمت در حفاظت از بوستون جامعه به عنوان یک آتش نشان و رهبری به عنوان کمیسر. خود را تحت نظارت بوستون آتش نشانی قرار داده است تجدید تمرکز بر سلامتی و تندرستی برای کاهش سرطان رای در میان اعضای آن است و طلیعه یک دوره جدید در سازمان آتش نشانی با تاریخی سرمایه گذاری در firehouses دستگاه آموزش و تجهیزات.

“او ثابت قدم تعهد به مردان و زنان در آتش نشانی هرگز منحرف و برای آن شهر بوستون سپاسگزار است. من مشتاقانه منتظر به نامگذاری بوستون آتش بعدی کمیسیون در روزهای آینده” والش گفت.

فین پیوست بوستون آتش در سال 1984 پس از خدمت در نیروی دریایی و افزایش به طور پیوسته از طریق صفوف. مشخصات خود را در بوستون سایت سیاهی سهم خود را در یکپارچه سازی خدمات پزشکی اورژانس به سازمان آتش نشانی و توسعه دولت جدید آتش نشان های آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>