بوستون خط مقدم بیمارستان کارگران صورت جنگاوری تروما به عنوان آنها نبرد coronavirus

دولت پزشکان و پرستاران در درمان شدت بیمار و در حال مرگ coronavirus بیماران روبرو هستند جنگاوری تروما هر روز در خط مقدم نبرد علیه coronavirus — و روانشناسان می گویند که آنها نیاز به کمک در این بیماری همه گیر را پس.

“مردم در حال دیدن بیشتر مردم می میرند و در مقابل آنها از آنها به احتمال زیاد در زندگی حرفه ای خود را در این زمان کوتاه که طول می کشد تلفات گفت:” نیک Covino, یک روانشناس و رئیس جمهور از ویلیامز جیمز کالج در نیوتن.

“آنها در حال تجربه فوق العاده ای حجم از افرادی که می میرند” گفت: Covino, و اضافه کرد که کارگران بیمارستان انجام خواهد داد همه گیر مرتبط با عوامل استرس زا برای سال آمده است.

مرگ یک تجربه روزانه در بوستون و بیمارستان با کروناویروس بیماران در بیمارستان عمومی ماساچوست با شکوه 477 با 147 واحد مراقبت های ویژه و بوستون مرکز پزشکی 259 کروناویروس مبتلا به 62 در ICU.

بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی دارای 241 نفر و 90 در بخش مراقبت بریگهام و بیمارستان زنان دارای 192 کروناویروس مبتلا 76 در ICU و مرکز پزشکی تافتز 91 بيماران و 57 در ICU به گفته مقامات بهداشتی.

“ما نمی توانیم صبر کنید برای روشن کردن قتل عام ما باید برای جلوگیری از آن در حال حاضر و بهترین راه ما است که با روانی کمک های اولیه” گفت: Pooja دیو که منجر یکپارچه سلامت رفتاری در Atrius سلامت و توسعه یک خط تلفن پشتیبانی برای بیماران و ارائه دهندگان خدمات.

“آنها در حال برخورد با بسیاری از ديسترس اخلاقی و آسیب بسیاری از گناه بازمانده بسیاری از سختی و آن را نه فقط یک یا دو این حجم گسترده از آن” دیو گفت.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال تحت فشار قرار دادند به تجربه برخی از دلخراش ترین لحظات از این بیماری همه گیر.

“من تا به حال پرستاران به من بگویید که آنها به یک آیفون به یک بیمار که قرار بود که انتوبه و یا یک بیمار که در حال مرگ بود تا اعضای خانواده خود را می تواند FaceTime و خداحافظی. آن را ویرانگر” گفت: جودیت پاره مدیر آموزش پرستاری با ماساچوست انجمن پرستاران.

تلفات تروما است احساس توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است.

دکتر لورنا Breen, 49 برجسته منهتن پزشک اورژانس که در حال درمان سرسام آور تعداد coronavirus بیماران, کشته در ویرجینیا مقامات روز دوشنبه گفت:.

پس از شنیدن اخبار دکتر Sejal شاه اجرا می شود که این بخش از پزشکی و روانپزشکی در Brigham و بیمارستان زنان گفت: او تماس اورژانس حق دور برای ارائه خدمات.

شاه رفتار COVID-19-مثبت بيماران مبتلا به قبل موجود مسائل مربوط به سلامت روان مانند زوال عقل و افسردگی یا اختلال دو قطبی و نیز فراهم می کند راهنمایی به بیمارستان برای کارکنان که نیاز به پشتیبانی.

“ما همه آنقدر به موقعیت های استرس زا اما شماره گیری تبدیل شده است تا 100 آن را بسیار شدید در همه زمان ها و در تمام طول روز هر روز” شاه گفت.

کاتلین کولین یک پرستار در مرکز پزشکی تافتز گفت: حمایت او را احساس می کند از همکاران و خانواده خود هر چند سخت ترین لحظات. “من هرگز فکر می کنم من انجام هر چیزی را با خودم همیشه می دانم که من باید از حمایت از پرستاران در اطراف من.”

تافتز پزشکی مرکز به اجرا در تعدادی از سلامت روان پشتیبانی از قبیل زوم جلسات یک تریاژ خط, گروه حمایت از جلسات و یک سری ویدئو برای کمک به کارکنان گفت: دکتر Djordje Koldzic یک تافتز روانپزشک.

هایدی Mathslice مدیر ارشد خدمات بالينی در Beth Israel Deaconess-Needham گرفته, استفاده از برنامه های مشابه ارائه شده توسط سیستم بیمارستان و شرکت در مدیتیشن, سلامتی, تنظیم مجدد و روزانه “امید ایمیل.”

او گفت که این کمک می کند تا به سهولت “نگرانی ثابت” است که “همه گیر.”

در رژه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی توسط بث اسرائیل Deaconess بیمارستان در میلتون, پرستار ماریا o’neil گفت: از طریق اشک “این مردم زندگی می کنم و من با کار در این شهر زندگی می کنند و در این شهر پس, آره, آن را بسیار عاطفی.”

Meghan Ottolini و هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im