ماراتن بوستون کسانی می توانید دریافت هزینه پس از coronavirus تعویق

ماراتن بوستون سازمان در حال ارائه بازپرداخت برای اولین بار پس از مقامات به تعویق افتاد مارس نژاد به سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کسانی که می توانید انتخاب برای دریافت بازپرداخت برای هزینه های مرتبط با یاد مسابقه بوستون انجمن ورزشی اعلام کرد. مسابقه در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 14.

“اگر کسانی نمی توانند شرکت کنند در ماه سپتامبر آنها این فرصت را به دریافت بازپرداخت” این انجمن در بیانیه ای گفت.

“ما تمرکز اصلی همچنان بر سلامت و رفاه شرکت کنندگان کارکنان و داوطلبان تماشاگران هواداران و همه در ما بیشتر جامعه” تام Grilk مدیر عامل شرکت B. A. A., در بیانیه ای گفت. “ما می خواهم ما کسانی که برای پیوستن به آمریکا در ماه سپتامبر. در حالی که ما در میان در حال تحول COVID-19 گیر ما می خواهیم به گسترش ارائه بازپرداخت به ما کسانی که به طوری که آنها ممکن است قادر به بر این اساس برنامه ریزی.”

سپتامبر نژاد را به عنوان مقدماتی برای 2021 ماراتن بوستون.

B. A. A. 5K در اصل برنامه ریزی شده برای 18 آوریل به تعویق افتاده است به سپتامبر. 12. کسانی که در این 5K همچنین قادر خواهد بود برای دریافت بازپرداخت.

در مارس 13, مقامات اعلام کرد که ماراتن بوستون شده بود به تعویق افتاد و در میان coronavirus بحران است.

“B. A. A. شده است همکاری با شهرداری رهبران از هشت شهرستانها و شهرهای کوچک که از طریق آن ماراتن دوره اجرا می شود به منظور هماهنگی سپتامبر خرما برای ماراتن بوستون آخر هفته” B. A. A. در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im