شهر نمایندگان در حال هل دادن برای شفافیت بیشتر در مورد تنوع از مردم به چه کسی Boston City Hall قرارداد کار و برای شهرستان به اقدامات بیشتری برای اطمینان از زنان اقلیت ها و کسب و کار خود در نظر گرفته و در حلقه نگه داشته.

“اگر ما اعتقاد به حقوق صاحبان سهام پس از آن ما باید به طور جدی از این است و ما باید برای انجام یک کار بهتر” رئیس شورای کیم Janey گفت هرالد.

جنی و شهرستان عضو شورا میشل وو در تماس هستند برای شنیدن در مورد این شهر قرارداد فرایند تهیه و اشاره کرد که فقط 1% از $664 میلیون دلار در ساخت و ساز و خدمات قرارداد که بوستون جایزه در سال 2018 رفت و به کسب و کار متعلق به زنان و مردم از رنگ.

به تازگی دوباره کمیته پس از ممیزی و نظارت که وو صندلی خواهد شد برگزاری یک جلسه در دستور در تاریخ بعد پس از معرفی آن در روز چهارشنبه.

شهردار مارتین والش با صدور یک فرمان اجرایی در سال گذشته برای نوسازی فرایند تهیه و تالار شهر دارای ده ها تن از رایگان “شهرستان پیمانکاری فرصت نمایشگاه” و جلسات آموزشی برای کسب و کارهای محلی برای کمک به آنها را از پا در درب. شهر برآورد 200 نفر به یک نمایشگاه در روز چهارشنبه. این شهر همچنین در این میان یک “اختلاف مطالعه” یک نگاهی به این نوع از مسائل در تدارکات.

اما نمایندگان می گویند آنها می خواهند بیشتر مراحل بتن و معیار از دولت در مورد چگونه آنها در حال رفتن به افزایش این تعداد در بوستون که در آن بیش از نیمی از ساکنان زنان هستند و مردم از رنگ.

“من به دنبال چیزی متفاوت از دولت است که می رود فراتر از “ما تا به حال یک نمایشگاه'” جنی گفت.

جنی و وو هر دو گفت: این شهرستان نیاز به روشن تر در چه قیمتهای آینده هستند و چگونه به آنها اعمال می شود. هر دو گفت: این سخت است برای صاحبان کسب و کار بدانید که چه فرصت های آینده هستند و چگونه به پیشنهاد در قرارداد.

“ما باید به طور خاص در مورد سرمایه گذاری ما دلار — دلار مالیات دهندگان — به کسب و کار و قراردادهای که در حال رفتن به کمک این شکاف” وو گفت: با اشاره به ثروت شکاف بین سیاه و سفید ساکنان. “ما فقط شاهد کوچکترين قسمت از این قراردادها رفتن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im