بوستون پرستاران و پزشکان را شخصی فداکاری برای درمان coronavirus بیماران

پزشکی کارگران در بوستون و در سراسر کشور در حال ساخت فوق العاده ای فداکاری برای درمان coronavirus بیماران خود را جدا از عزیزان و هل دادن زندگی شخصی خود را کنار گذاشته به عنوان آنها در معرض خطر سلامت خود را به مراقبت از این منطقه را در معرض خطر.

بث اسرائیل Deaconess پزشکی مرکز اورژانس پزشک متخصص دکتر کری Tibbles دشوار ساخته تصمیم به ارسال 17-year-old son متی که دارای بیماری مادرزادی قلب برای زندگی با پدر و مادر خود را در شمال مین در مرز کانادا به عنوان او را نگه داشته و از رفتن به کار در بیمارستان.

“امید من این است که من قادر خواهید بود به او را به خانه برای تولد او و من او را از دست وحشتناکی” Tibbles گفت. “او خواهد بود بسیار در معرض خطر اگر او گرفتار coronavirus به این دلیل که ویروس بر قلب … او نمی خواهد بود قادر به مبارزه با این ویروس بسیار خوبی است.”

به عنوان coronavirus موج در ماساچوست Tibbles یکی از بسیاری از پزشکان و پرستاران قرار دادن زندگی خود را در مکث برای مراقبت از بیماران آلوده — و تلاش برای انجام این کار بدون افشای عزیزان به شدت مسری است و گاهی اوقات کشنده بیماری است.

دکتر شو یانگ رئیس ساکن در BIDMC آزمایش مثبت برای coronavirus به تازگی و تصمیم دشوار را به حرکت از خانه خود را و به طور موقت مسکن ارائه شده توسط بیمارستان.

یانگ است و دور از همسر و 11-ماه-پیر دختر در حالی که بهبود او در یک خوابگاه در کالج امانوئل.

“این است که ما بچه ها برای اولین بار و تنها بچه, بنابراین من احساس می کنم گم شده را در بخشی جدایی ناپذیر از رشد او گفت:” یانگ اضافه کرد که دختر خود را آغاز کرده است او اولین گام خود را.

مورین سالیوان-Psyhogeos شده است یک پرستار در بخش مراقبت های ويژه واحد مراقبت های ویژه برای 32 سال در مرکز پزشکی تافتز و اهدا کلیه به شوهرش Aris در سال 2016. با توجه به پیوند کلیه ضد رد دارو Aris طول می کشد تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را.

چهار هفته پیش Sullivan-Psyhogeos آمد خانه از محل کار به او توجه بود و بسته بندی کیسه های خود به زندگی با مادر خود در یک شهر همسایه.

“ما فکر کردیم که بهترین چیزی که به انجام خواهد بود به تنها ماندن با او مادر و در روزهای آفتابی — ما یک سگ پس از او خواهد آمد و ما را به راه رفتن در اطراف محله” گفت: Sullivan-Psyhogeos.

اما بعد از 27 سال از ازدواج آن را فقط به عنوان او را به خانه.

“او نتواند ما. ما او را از دست ندهید. پویایی خانواده تغییر کرده گفت:” سالیوان-Psyhogeos.

دکتر دیگری در تافتز دکتر Sajani شاه به طور موقت رها شور و شوق او را برای عمل جراحی به نشستن بر روی تجهیزات حفاظت شخصی تیم پشتیبانی و آموزش کارکنان بالینی در مورد نحوه استفاده از PPE با خیال راحت. شاه داد و ستد در نقش خود به عنوان رئیس چاقی و جراحی های کم تهاجمی برای تبدیل شدن به آنچه که او خواستار “PPE پلیس.”

“این سخت بود من قصد ندارم به دروغ آن را سخت بدانید که من که قرار بود به انجام آنچه که من انجام دهید را به صورت عادی گفت:” شاه اشاره کرد تافتز لغو اعمال جراحی الکتیو در اوایل شیوع.

اما شاه گفت: “من در واقع کار سخت تر و طولانی تر از من خسته تر از من تا کنون بوده است — و من هرگز تجارت این برای هر چیزی است.”

برخی از فداکاری بیا پایین برای آخرین تکه تکه عادی که پزشکان. دکتر نیک Sadovnikoff, متخصص بیهوشی و مدیر مراقبت ويژه در Brigham و بیمارستان زنان و همکارش دکتر را فلدمن ریوی و مراقبت های ویژه پزشک مجبور به تراشیدن ریش خود را به درستی جا N95 ماسک.

“این غمگین بود برای من و غم انگیز برای من همسر او یک فن بزرگ از ریش اما این احساس درست به انجام” فلدمن گفت.

اما اصلاح شد حداقل از فلدمن و Sadovnikoff نگرانی.

با وجود هیچ پیشنهاد رسمی از بیمارستان و یا مقامات بهداشت فلدمن ساخته شده انتخاب شخصی برای زندگی در یک آپارتمان جداگانه از همسرش و 8-ماه-پیر پسر.

Sadovnikoff داده است تا یکشنبه شب شام را با سه فرزند و نمی تواند جشن تولد دختر خود در آخر هفته گذشته به عنوان او به نظر می رسد برای محافظت از عزیزان خود را از بالقوه قرار گرفتن در معرض.

“ما می دانیم که ما رفت و به پزشکی به طوری که ما در دسترس خواهد بود برای این نوع از چیزی که اگر آن را تا کنون به تصویب آمد” Sadovnikoff گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im