بوستون ‘برنامه ریزی برای بدترین سناریو’ با coronavirus 34 قرنطینه

بوستون مقامات بهداشت در ادامه به اصرار خطر کم است برای عمده شیوع کروناویروس — اما آنها می گویند آنها همچنان به برنامه ریزی برای “بدترین سناریو” و 34 نفر در حال حاضر تحت قرنطینه.

“ما در حال برنامه ریزی برای بدترین سناریو — ما در حال برنامه ریزی برای تمام حالات” بهداشت و منابع انسانی رئیس مارتی مارتینز به خبرنگاران گفت: پنج شنبه. “ما در حال آماده سازی برای حالات که در آن ما یک بهداشت و درمان اضطراری است که ما نیاز به فکر می کنم در مورد ما امکانات و نیروی کار ما و همه چیز را که در مقابل ما است.”

اما مارتینز گفت: “در حال حاضر “خطر ابتلا به Bostonians بسیار پایین است.”

مارتینز و دیگر مقامات بهداشت عمومی برگزار شد نشست خبری بعد از یک ساعته جلسه در تالار شهر مورد تهدید در حال رشد از رمان کروناویروس یک بیماری است که به کشته شدن هزاران نفر در چین و همچنان به گسترش در سراسر جهان باعث نگرانی و تانک بازار.

مارتینز گفت که 34 نفر تحت self-قرنطینه در بوستون باقی مانده در خانه های خود و چک کردن در به طور منظم با دولت های محلی و مقامات بهداشت به مطمئن شوید که آنها نمی توسعه coronavirus علائم. سی و سه نفر از این افراد به نمایش در فرودگاه و مجاز به ورود به ایالات متحده پس از سفر که در آن ویروس وجود دارد اما تا به حال هیچ نشانه ای تا به این نقطه است. مراکز کنترل بیماری را نگه می دارد یک لیست از افرادی که نیاز به نظارت و آنها را که به دولتی که سهام آن با مقامات محلی.

آخرین 34 توسط دانشگاه ماساچوست-بوستون بود که دانش آموز مبتلا به این ویروس تنها در چنین صورتی در ماساچوست است. او بیش از حد در حال حاضر است بدون علامت است و در انتظار یک دوم منفی آزمون برای روشن او گفته است.

این مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد که 231 نفر باقی می ماند در خود قرنطینه در ماساچوست است. در مجموع 608 مردم شده اند زیر 14 روزه خود به قرنطینه در سراسر کشور با 377 داشتن در حال حاضر تکمیل شده نظارت آنها آزاد شده اند و بدون علائم است. بوستون 34 در حال حاضر در قرنطینه شمارش در میان این اعداد.

“نام کنید اضافه شده به لیست و نام گرفته, لیست عنوان آنها روشن 14 روز” گفت: بوستون بهداشت عمومی کمیسیون موقت رئیس ریتا نیوس. “ما انتظار داریم در این برای برخی از زمان — هیچ کس نمی داند برای چه مدت.”

بوستون EMS رئیس جیم katie galgano گفت: “در دیداری با لوگان فرودگاه بین المللی مقامات صبح روز پنجشنبه در مورد روش های غربالگری و بوستون مقامات ملاقات با گارد ساحلی در مورد نظارت بر ورودی کشتی های باری.

“جلسات رفتن به ادامه هر روز” katie galgano گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>