بوستون پلیس سوگواری ‘قهرمان’ افسر که درگذشت از coronavirus

بوستون “خانواده آبی” از دست یکی از خود را به کروناویروس سه شنبه — با شهر اولین اورژانس پاسخگوی مرگ از COVID-19 باعث غم و اندوه و در عین حال ترسناک حل و فصل میان پلیس برای ادامه مبارزه در خط مقدم از ترس و وحشت همه گیر.

بوستون افسر پلیس خوزه V. Fontanez

افسر خوزه Fontanez و 53 بود 29-سال کهنه بوستون اداره پلیس. او شروع به کار خود را در ژانویه سال 1991 و خدمت کرده بود در منطقه E-13 در جامایکا پلاین از سال 1996. او یک تزئین افسر که دریافت کرده بود چندین کمیساریای commendations.

“ما از دست یک قهرمان امروز به این ویروس” شهردار مارتین والش گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تالار شهر پلازا. “او ایستاده بود در راه آسیب است برای محافظت از ما. او فداکاری کردند.”

Fontanez بود “بسیار مورد توجه” افسر شناخته شده برای وقف خود به همسرش چهار فرزند و نوه و خواهر و برادر به گفته والش و کمیسر پلیس بوستون ویلیام ناخالص که گفت آنها صحبت کرد به Fontanez و همسر و برادر سهشنبه خود را برای ابراز تسلیت.

“این یک ضربه ویرانگر به یک خانواده” والش گفت. “این هم یک ضربه ویرانگر به شهر ما برای اداره پلیس بوستون و کل امنیت عمومی خانواده است.”

Fontanez درگذشت در بوستون مرکز پزشکی به دلیل عوارض ناشی از بیماری های خطرناک است.

“این مرد بزرگ است” ناخالص گفت. “عاشق شهر خود. البته دوست داشتم خانواده اش را دوست داشت و خانواده اش از آبی و خدمت آنها را به خوبی.”

ناخالص گفت: Fontanez “مبارزه شجاع و شجاع مبارزه با COVID-19” و تشکر از پزشکان و پرستاران که او را درمان کرد. به نام او که افسر “افتخار جنگجو” به پایان است.

“این یک ضربه ما بسیار دشوار” ناخالص اضافه شده است. “همه ما می توانید انجام دهید برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

ناخالص گفت: 67 بوستون پلیس آزمایش مثبت بسیار مسری ویروس 53 آنها باقی می ماند و خارج از وظیفه. کسانی که بازگشت به خط مقدم “انجام داده اند با میل و رغبت به ادامه کمک به شهروندان بوستون,” او گفت:.

“این بسیار دشوار بود و در خط اول” ناخالص اضافه شده است. “شما می دانید که شما در حال رفتن به خط آتش. اما این کار ما است.”

ناخالص گفت: افسران کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی. و او گفت: آنها ادامه خواهد داد برای سرکوب کسانی که هنوز ارتکاب جرایم در میان بحران بهداشت عمومی.

“وجود دارد تنها 1 یا 2 درصد است که گوش دادن نیست و آنها قفل خواهد شد تا” ناخالص گفت. “شما نمی توانید یک COVID-19 شکستن.”

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: “قلب می رود” به Fontanez خانواده و رفقا با استناد به خطرات اولین پاسخ دهندگان در حال گرفتن هر روز در طول این بیماری همه گیر.

Suffolk District, وکیل راشل رولینز به نام افسران “فارغ از خود” و اضافه کرد “ما نکنید که افسر Fontanez.”

چلسی رئیس پلیس برایان Kyes رئیس ماساچوست عمده City Chiefs به نام Fontanez مرگ “فوق العاده دلخراش.”

Kyes آهنگ coronavirus موارد در میان شهر مهم پلیس در سراسر کشور. او گفت: وجود دارد در حال حاضر در حدود 96 افسران از جمله 11 در پلیس ایالت ماساچوست که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. در سطح ایالت 957 نفر کشته شده اند از ویروس و 28,163 آزمایش مثبت است.

والش التماس Bostonians به افتخار Fontanez حافظه با ماندن در خانه و پوشیدن پوشش صورت اگر آنها را مجبور به بیرون رفتن به عنوان دولت وارد آن coronavirus افزایش دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de