بوستون پلیس اضافه کاری صرف رانده است کوتاه نیروی انسانی و افسر غیبت بشکه در انتخابات گفت: به عنوان نمایندگان diverged به شدت به نحوه مهار همیشه بالا OT هزینه های.

BPD سرپرست جیم حسون گفت: این شورا در طول یک شنبه صبح جلسه که حدود 33 درصد از ماموران پلیس در محل کار به طور متوسط در این سال منتهی به 94 افسر شیفت است که باید جایگزین به منظور حفظ حداقل سطح نیروی انسانی هر روز کمتر و نه در هر روز در هر حوزه.

که 33 درصد است که در واقع کمی پایین تر از آن بوده است در سال های گذشته به عنوان درصد از افسران خاموش است که معمولا در اطراف 34.

حسون گفت: 68 درصد از OT هزینه هستند یا برای “هزینه های جایگزینی” — کشیدن یک افسر به پوشش یکی از کسانی که از دست رفته تغییرات — و یا “تمدید تورهای” است که زمانی که ماموران به سادگی باید به کار دیگر به طور معمول به پایان چیزی است که آغاز شده و در طول خود را تغییر.

حسون گفت: این اداره است که به دنبال صرفه جویی در پول توسط نیروی انسانی تا 100 اداری با نقش غیر نظامی به جای سوگند افسران ارزیابی حداقل نیروی انسانی مورد نیاز با اضافه کردن پزشکان و متخصصان ارتوپدی به ارزیابی غیر صدمات حاد برای دیدن اگر مردم می تواند بازگشت به کار و بیشتر به شدت در حال حرکت به صورت “غیر ارادی بازنشستگی” برای پلیس که در مرخصی برای سال.

حسون گفت: نیروی نیز کوتاه است کارکنان با حدود 1800 نفر از افسران و به احتمال زیاد حداقل نیاز 2,200 یا 2,300.

این می آید به عنوان برخی از فعالان و نمایندگان شهرستان در ادامه به نگاه به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به عنوان معترضان خواهان در ماه و نیم پس از تظاهرات فوران زیر چند با مشخصات بالا پلیس به کشتار اقلیت.

در بوستون است که به معنای فشار برای کاهش 20 درصد از بشکه مبلغ 414 میلیون دلار کل بودجه. شهردار مارتین والش تجدید نظر کاهش بودجه 12 میلیون دلار از بشکه به 60 میلیون دلار اضافه بودجه سازش چندین شهر نمایندگان به نام کافی نیست و رای دادند در برابر.

که بودجه را تصویب و در پایان ماه ژوئن و در حال حاضر نمایندگان هر دو به دنبال کنترل مطمئن شوید بشکه در واقع باقی می ماند در عرض 48 میلیون دلار بودجه است. پلیس اضافه کاری است که نادر در بودجه شهرداری است که در آن مجاز است به تاخت و تاز کردن و هنوز هم به طور خودکار پرداخت می شود; برای مثال بشکه زد بیش از 12 میلیون دلار بیش از 60 میلیون دلار بودجه در سال گذشته پس از برش به 48 میلیون دلار موثر خواهد شامل حذف هزینه های اضافه کاری توسط یک سوم است.

چندین نمایندگان گفت: BPD ایده های ارائه شده در این جلسه بودند شرکت نمی به اندازه کافی.

“من کمی نا امید” عضو شورای شهر Andrea کمپبل گفت: افسران پلیس. “تا زمانی که ما تعهدات که چگونه به انجام این کار پس از این فقط زباله در کل از زمان است.”

و عضو شورای Kenzie Bok که ریاست این جلسه گفت: “ما هنوز به دنبال در یک برنامه است.”

حسون را به عقب رانده و گفت: “این یک چند وجهی استراتژی و رویکرد هر حال رفتن به یک قطعه کوچک است.”

در ضمن شهرستان عضو شورا اد فلین در زمان مخالف رویکرد: استخدام پلیس بیشتر.

“ما نیاز به بیشتر افسران پلیس در خیابان” فلین گفت: پیشنهاد آن را ممکن است زمان برای جمع آوری مالیات به انجام این کار. “من صحبت کردن در 300 یا 400 افسر پلیس.”

به طور مشابه, عضو شورای Annissa Essaibi جورج صحبت در مورد ramping تا تلاش های استخدام به “راست-اندازه ما نیروی پلیس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de