بوستون مدارس دولتی را انتخاب جدید آزمون مدرسه آزمون دهنده پس از نبرد طولانی

بوستون مدارس دولتی انتخاب شده جدید آزمون مدرسه آزمون دهنده پس از ماه های بسیاری از عدم قطعیت پس از کاهش قبلی خود فروشنده با توجه به حقوق صاحبان سهام مسائل.

فروشنده جدید برای امتحان که بلیط به برخی از بوستون بهترین مدارس در حال حاضر خواهد شد اورگان بر اساس شرکت NWEA خود شرح داده شده است بر اساس تحقیقات نه برای سود سازمان است.

آزمون مدارس است که با استفاده از این آزمون خواهد بود بوستون لاتین, آکادمی بوستون لاتین مدرسه و John D. O’Bryant دانشکده ریاضی و علوم, BPS اعلام کرد پنجشنبه شب.

در ماه فوریه BPS صادر شده درخواست پیشنهاد برای یک امتحان جدید پس از کاهش یافته است توسط آموزش و پژوهش اداره که رئیس جمهور گفت: استفاده نادرست از نمرات آزمون از خود آزمون توسط BPS بود “تداوم پذیرش نتایج که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دانشجويان متعلق به گروه کمتر.”

با توجه به BPS ، RFP در نظر گرفته شده بود به “اطمینان از عادلانه آزمون است که تراز وسط قرار دارد به ماساچوست استانداردهای برنامه درسی است که تعصب و اقدامات دانش آموز, دانش و آمادگی برای دقیق برنامه درسی دبیرستان.”

دور اول RFP جلب توجه اما در نهایت BPS دریافت سه مناقصه.

NWEA تست یک untimed کامپیوتر تطبیقی “اقدامات علمی پیشرفت رشد” ارزیابی ریاضی خواندن و استفاده از زبان.

“BPS شناسایی کرده است یک ارزیابی منصفانه است که تراز وسط قرار دارد به ایالت ماساچوست استانداردهای آزمون دانش آموزان در مواد آنها را در مدرسه آموخته اند و بازبینی شده است و دارای اعتبار برای تعصب” گفت: BPS سرپرست برندا Cassellius در بیانیه ای.

“سازمان ما رانده است هدف ما از همکاری برای کمک به همه بچه ها یاد بگیرند. این شروع می شود با ساخت نیازهای همه دانش آموزان بیشتر قابل رویت به مربیان به طوری که آنها می توانید اقدام در حمایت از دانش آموزان که همان فرصت به همسالان خود گفت:” کریس Minnich مدیر عامل شرکت NWEA.

برای اولین بار در طول 2019-20 سال تحصیلی منطقه اداره آزمون ورودی به BPS ششم-کلاس دانش آموزان در مدارس. این تغییر اجازه آموزان به آزمون در یک محیط آشنا به جای مختلف تست مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im