قیمت اجاره هنوز هم در حال افزایش است در بوستون هستند اما کاهش — “خبر خوب” برای مستاجران و نشانه آن است که تلاشهای خود را تا سطح شیب دار ساختمان “شروع به سیر برخی از تقاضا” برای مسکن مقامات و کارشناسان گفت.

“این واقعا به خاطر تمام توسعه است. ما در حال اضافه کردن به (مسکن) عرضه و شروع به سیر برخی از تقاضا” گفت: Jason Gell رئیس جمهور از بوستون انجمن از Realtors.

سال گذشته مشخص شده پایین ترین سال بیش از سال افزایش اجاره مسکن قیمت پس از 2014. قیمت اجاره افزایش یافته است به طور متوسط 1.3% سراسر شهر بود در سال 2019 — کمتر از یک و نیم برابر سال قبل — یک “تشویق نقطه عطف” شهردار مارتین والش گفت که نشان می دهد قیمت مسکن در حال برقراری ثبات در محله های سراسر بوستون.

“ثبات اجاره در سراسر محله های ما نشان می دهد ما طرح مسکن در عمل” والش گفت. “ما می دانیم مسکن سنگ بنای ایجاد فرصت های بیشتر برای همه و ما ادامه خواهد داد کار ما تولید و حفظ مسکن برای ساکنان ما.”

این شهرستان دارای مجاز بیش از 23,000 جدید اجاره واحد در سراسر شهرستان — 24 درصد از آن ها مقرون به صرفه برای کم درآمد و با درآمد متوسط خانوارها پس والش در زمان و سوار بر تهاجمی برنامه ریزی برای افزایش تولید مسکن در بوستون. دولت با هدف ایجاد 69,000 خانه های جدید تا سال 2030 و متعهد شده است که 500 میلیون دلار در طول پنج سال آینده برای ایجاد و حفظ هزاران اجاره واحد در سراسر بوستون است که مقرون به صرفه برای خانواده های کم و متوسط درآمد.

“بوستون به نظر می رسد برخلاف ملی روند با کاهش و افزایش در اجاره است که به نظر می رسد به وضوح مربوط به افزایش قابل توجهی در این شهر عرضه آپارتمان جدید در سال های اخیر” کریس هربرت مدیر عامل مشترک مرکز مطالعات مسکن از دانشگاه هاروارد در بیانیه ای گفت:.

در سراسر ایالات متحده اجاره بازار و در بوستون به عنوان یک کل درآمد در حال افزایش سریع تر از تورم و اطلاعات بازار نشان می دهد.

“این گزارش نشان می دهد که ساختمان خانه کمک می کند تا برای ایجاد ثبات در قیمت ها و اخبار خوب” گفت: Marc Draisen مدیر اجرایی منطقه شهری شورای برنامه ریزی منطقه ای برنامه ریزی سازمان برای بوستون اشاره کرد این منطقه هنوز “یک راه طولانی برای رفتن.”

Gell از بوستون مدیره املاک و مستغلات گفت: دیگر مترو-منطقه جوامع نیاز به “تجدید نظر خود تراکم و ى” اجازه می دهد تا برای بیشتر واحد به نگه دارید تا با تقاضای مسکن.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر مسکن راه حل های بسته شامل یک لایحه که آن را آسان تر برای جوامع اطراف بوستون به باز کردن محلی منطقه بندی اجازه می دهد تا برای این نوع چگالی بالا مسکن Gell گفت: این منطقه نیاز به نگه دارید تا با تقاضا است.

قوه مقننه است که با توجه به تعداد انگشت شماری از لوایح دیگر — اعم از اجاره و کنترل اقدامات برای وضع مالیات بر املاک و مستغلات فروش — که به جوامع محلی بیشتر ابزار برای جمع آوری پول برای ساخت مسکن مقرون به صرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de