بوستون نورد ساخت و ساز coronavirus قوانین حتی به عنوان صنعت باقی می ماند بسته

بوستون است نورد از دستورالعمل برای ساخت یک گام کلیدی قبل از باز کردن کار به بالا — هر چند شهردار مارتین والش نیست اجازه می دهد پروژه برای رفتن به جلو است.

شهردار و شهرستان رئیس افسر عملیات پاتریک Brophy غمگین دستورالعمل جدید آغاز خواهد شد تقاضا برای ساخت و ساز ضروری شروع مارس 27. برای بیش از یک ماه خدمات ضروری مانند ابزار کار است که همه والش اجازه داده است به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

دستورالعمل جدید گسترش خواهد یافت به همه ساخت و ساز در نهایت هر چند والش گفت: در روز جمعه بعد از ظهر که او را بازگشایی ساخت و ساز نشده است. او گفت: او را دو هفته توجه کنید قبل از شروع به باز کردن برخی از ساخت و ساز با یک هفته دیگر قبل از همه ساخت و ساز باز خواهد برگشت.

“ما باید به سرعت عمل برای اطمینان از ما کارگران بهداشت و ایمنی به خصوص در طول این قله از coronavirus موارد” Brophy گفت: در این ویدئو.

قوانین را در حال حاضر شامل تمام پیمانکاران نیاز به ایجاد یک “COVID-19 ایمنی طرح” از جمله چگونه پیمانکار را اجرا اجتماعی فاصله و لازم بهداشت. پیمانکاران را مجبور به امضای گواهی حسن ادای سوگند که آنها به دنبال این طرح و خطر داشتن مجوز خود را کشیده و اگر آنها را همین حالا انجام دهید.

والش سابق نیروی کار رهبر بود که سر از معاملات ساختمان در بوستون گفت: برای هفته که او باز نمی شود و ساخت و ساز صنعت تا دستورالعمل در محل هستند.

مردم می توانند به boston.gov/cityconstruction برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im