بوستون می بیند ‘مخرب’ عواقب ناشی از کروناویروس در شهر خانه های پرستاری

Coronavirus است پاره پاره از طریق بوستون خانه های پرستاری با “ویرانگر” اثرات شهردار مارتین والش روز دوشنبه گفت که او متعهد به نگه داشتن چشم و نزدیک در دراز مدت مراقبت از تاسیسات و سایر جمعیت های آسیب پذیر.

“داده ها از خانه های پرستاری و ارشد امکانات مراقبت از نگرانی عمیق. در واقع آن را ویرانگر” والش گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در مقابل سالن شهرستان در روز دوشنبه. “آن را سازگار با اثرات دیده می شود در سطح ایالت و سراسر کشور.”

به عنوان از آوریل 9, 252 ساکنان در بوستون 39 تسهیلات مراقبت دراز مدت مرده بود از coronavirus به نمایندگی از 48 درصد از تمام بوستون مرگ و میر والش گفت. همانطور که از دوشنبه 16,420 دراز مدت مراقبت از ساکنان و کارگران آلوده شده توسط ویروس در سطح ایالت و 3,071 فوت کرده اند. مرگ و میر در میان مراقبت دراز مدت ساکنان و کارگران حساب برای بیش از 60 ٪ از تمام coronavirus مرگ و میر در ماساچوست با توجه دولت به بهداشت عمومی داده است.

والش گفت: این شهرستان شده است در “تماس مداوم” با امکانات و تنظیم کننده دولت برای کمک به آنها در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس که اهداف بیمار و سالمند. او متعهد به ارائه به روز رسانی هفتگی در دولت از امکانات از جمله رفتن به جلو.

“من می دانم که برای خانواده ها با عزیزان در این تاسیسات وجود دارد چیزی است که می تواند حذف ترس یا نگرانی وقتی شما می شنوید تعداد کسانی که” والش گفت. “این به ویژه هنگامی که شما می توانید بازدید خود را عضو خانواده است.”

والش ارائه یک پیام نه تنها برای خانواده های عزیزان در داخل تسهیلات مراقبت دراز مدت به ساکنان خود را.

“من می خواهم شما بدانید که ما در حال فکر کردن در مورد شما. شما را دوست داریم و با ارزش. ما باید وقف تلاش های ما برای ایمنی خود و شأن و نه فقط در طول این بحران اما در همه زمان ها” والش گفت.

والش گفت: یکی دیگر از نقطه داغ برای عفونت است که در میان بوستون را بی خانمان. دور اول تست 2,200 افراد بی خانمان نشان داد 735 مثبت بودند COVID-19 — عفونت نرخ 33 درصد.

“بیماری شدید نگه داشته شده است به یک سطح پایین و در میان پزشکی جمعیت آسیب پذیر” والش روز دوشنبه گفت:. “اجماع از کسانی که کار با خانمان جامعه است که تاثیر می توانست بسیار بدتر است.”

والش در ستایش این شهر اقدام سریع در راه اندازی موقت کلینیک درمان و افزایش پناهگاه فضا برای محدود کردن عفونت اما گفت که وجود دارد کار بیشتری باید انجام شود. او گفت: در خدمت شهر را از بی خانمان باقی مانده یک “اولویت” و خلاصه یک برنامه برای پیدا کردن مسکن دائمی برای حدود 1000 نفر بی خانمان افراد و خانواده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im