بوستون ساحل جنوبی ساکن ناشناس به $1,000 ارزش گل به غریبه ها به روشن coronavirus همه گیر

زمانی که Chrissy McCormack در بر داشت خیره کننده گلدان از گل بهار در چمن جلو بعد از ظهر شنبه او متعجب و متحیر. کسی تا به حال تحویل دسته گل با ساده توجه داشته باشید: “شما تنها نیستید ما در این با هم!”

آن امضا شد تنها با یک قلب و یک صورت خندان و او تا به حال هیچ ایده از کجا آمده است. نه شوهرش. او تعجب که آیا آنها تحویل داده شد به خانه اشتباه است.

“من مستحق این. من اولین پاسخ و یا ضروری, کارمند, و من می خواستم به دانم که فرستاده آنها را بنابراین من می تواند با تشکر از آنها گفت:” McCormack زندگی می کند که در کوهست.

بعد از صحبت با چند نفر از دوستان او پریدند در Facebook به اشتراک بگذارید این رمز و راز. پس به سرعت آتش گرفت و غریبه در کوهست, سکیتوات و بدنه همه به اشتراک گذاشته شده است که آنها بیش از حد پیدا کرده بود دسته گل تحویل با همان توجه داشته باشید.

“چیزی که من نمی توانم اجازه دهید آن را بروید” مک کورمک گفت.

هرالد دنبال کردن ناشناس دسته گل دهنده که مایل به ناشناس باقی می ماند. ساحل جنوبی ساکن از دست یکی از اعضای خانواده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و او گفت که او احساس محزون بودن قادر به سوگواری با عزیزان در فرد است.

بنابراین او شروع به فکر کردن راه هایی برای کمک به دیگران غلبه بر تنهایی آنها ممکن است احساس کنید به دلیل اجتماعی فاصله. او در مورد آنچه که روشن خود را بعد.

“من بسیار گل فرد است. آنها فقط من را واقعا خوشحال,” او گفت:.

کوهست روستای سبز دریافت سفارش برای 20 ترتیبات هفته گذشته که اجرای حدود 50 دلار در هر دسته گل. ناشناس مقیم اجازه طراح گل کارن Canelos در طرح و سوگند به پنهان کاری او به عنوان پر $1,000 سفارش.

“این بوده است که تا بحال بهترین من تا کنون انجام شده گفت:” کارن Canelos که در کنار هم قرار ترتیبات هفته گذشته است. “کسی بود فقط نمایش کامل unselfishness با انجام چنین نوع از چیزی.”

-هدیه دهنده گفت: پس از آن نقاب و دستکش او سوار در اطراف بدنه سکیتوات و کوهست ترک گل در مقابل مردم گام یا صندوق پستی. وجود ندارد بسیار قافیه یا دلیل به او چگونه خود را انتخاب دریافت کنندگان, او گفت:. او نشانه هایی که خانه های مسکونی مردم باغبانی در حیاط یا دوچرخه کودکان و نوجوانان دور انداخته شده در جلوی خانه.

“من فقط می خواهد و نه مردم می دانند که بسیاری از مردم خوب وجود دارد و با وجود غریبه که مراقبت در مورد شما,” او گفت:. “این نوع از سرگرم کننده است برای من.”

بهترین بخشی از عملیات مخفی? او قصد انجام آن را دوباره آخر هفته آینده, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de