بوستون شیپور خاموشی مبارزه رستوران های محلی برای تغذیه شهرستان گرسنه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بوستون است که بهره برداری از رستوران های محلی برای تغذیه این شهر گرسنه در طول coronavirus همه گیر است که ترک کرده است هزاران نفر از ساکنان بیکاری — “برنده-برنده برنامه” شهردار مارتین والش گفت: کمک می کند تا آدرس شهر عمیق ترین نیاز دارید.

با اولیه $461,688 در پول دانه از این شهر COVID-19 تابآوری صندوق غیر انتفاعی رستوران همکاری مشترک المنافع آشپزخانه است که با پیوستن به سرآشپزها از سه بوستون رستوران به طبخ هزاران غذا برای بوستون خانواده ها و افراد نیازمند است.

“حمایت از این نوع از ‘برنده’ برنامه دقیقا همان است که چرا ما راه اندازی بوستون تابآوری صندوق … و به سرعت منابع را به این جوامع است که عمیق ترین نیازهای” والش گفت.

در ماه ژوئن این برنامه امیدوار به استخدام حداقل 20 بوستون رستوران.

“این است یک راه عالی برای دریافت رستوران و دوباره در حال اجرا و همچنین مردم بازگشت به کار” جن Faigel از کشورهای مشترک المنافع آشپزخانه گفت.

سومالی مهاجر یحیی نور که صاحب Tawakal حلال کافه با خانواده اش است که ساخت 300 غذای حلال در هر هفته خانواده های نیازمند برای پرداخت از طریق کشورهای مشترک المنافع آشپزخانه CommonTable ابتکار.

این نور را takeout کسب و کار همه اما زمین به توقف در میان همه گیر اما آماده سازی وعده های غذایی در هزینه اجازه می دهد تا آنها را به نگه داشتن چراغ و نگه داشتن خود را 1 سال رفتن کسب و کار در حال حاضر. نور گفت که او سپاسگزار قادر به “بازگشت.”

“ما از یک کشور بود که جنگ زده که در آن ما زندگی می کردند در یک اردوگاه پناهندگان و ما کسانی بودند که به انتظارنشسته بودند تا برای مواد غذایی” نور گفت. “این است که ما خواستار است.”

کافه باز است برای takeout از 5 تا 9 بعد از ظهر در ماه رمضان و رزومه معمولی ساعت ها در پایان ماه.

جدیدترین کمپبل صاحب جامائیکا Mi گرسنه کامیون مواد غذایی و رستوران به شلاق تا بیش از 6000 وعده های غذایی در هر هفته در کشورهای مشترک المنافع تجاری ،

“هیچ چیز به هدر می رود,” او گفت: شوخی که او تا به حال شانس به ترکیب هر یک از خود را امضا طعم به غذا او ساخته شده پس از برنامه راه اندازی نزدیک به دو هفته پیش است.

“بیشتر پایین برخی از جامائیکا عطر و طعم به آن” او گفت:. او هنوز هم در خدمت غذاهای امضای خود در رستوران خود را در جامایکا پلاین روزانه از ظهر تا 5 بعد از ظهر

تقریبا 28 درصد از Bostonians زندگی در فقر شدید قبل از همه گیر رخ داد. این شهرستان دارای توزیع بیش از 900,000 وعده های غذایی به کودکان در سن مدرسه و نزدیک به 60,000 وعده های غذایی در ده ها تن از مواد غذایی سایت در هر محله از COVID-19 بحران آغاز شد.

جاناتان گریلی از بوستون برنامه ریزی و توسعه سازمان است که کمک به این شهر گرسنگی پاسخ در گیر گفت: این شهرستان دیده است “سازگار سربازان ارتش در تقاضا” برای وعده های غذایی به خصوص برای بزرگسالان وعده های غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de