بوستون برای دریافت $121M در coronavirus کمک eyeing گسترش COVID تست ردیابی

تزریق از آنجا که $121 میلیون است و در این راه از واشنگتن به بوستون که در آن مقامات محلی برنامه ریزی برای قرار دادن مقدار زیادی مجموع نسبت به بهداشت عمومی اقدامات برای مبارزه با کروناویروس مانند آزمایش در مقیاس بزرگ و با ردیابی.

“ما امیدواریم که که آن را ما فراهم می کند یک فرصت به یک پاسخ این است که نه معمولی محلی-دولت پاسخ” بوستون رئیس امور مالی Emme دستی گفت: هرالد.

Coronavirus نقدی — به طور خاص $120,853,359.10 — می آید از مراقبت عمل عظیم 2.2 تریلیون دلار بازیابی و بسته محرک چکش هم در واشنگتن یک ماه پیش که شامل محلی کمک پول بیشتر برای بیکاری و وام برای کسب و کار. مجموع کامل از بوستون کمک های اولیه است به طور کامل در دسترس به شهر اما شهردار مارتین والش دولت به دنبال بسیار دستورالعمل های خاص بیش از این پول استفاده — و اگر فدرال تصمیم می گیرید که بوستون است با استفاده از برخی از پول برای چیزی است که آن را به معنای سپس بوستون را مجبور به پرداخت که بخشی از آن به جیب خود.

برای مثال این پول را تنها نمی توان استفاده می شود به جای کاهش درآمدهای مالیاتی به تعادل بودجه. همچنین مشخص نیست که آیا این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ثانویه اثرات این فاجعه مانند اجاره امداد و یا کسب و کار کوچک کمک های مالی مانند شهرستان در حال حاضر دارای داده شده است.

فدرال کمک می توان عطف به ماسبق برای جبران هزینه از 1 مارس تا به حال و گلدان از پول در دسترس است از طریق پایان سال است. دستی و بودجه شهرستان مدیر جاستین Sterritt تخمین می زنند که در این شهر سپری کرده است 10 میلیون دلار به 20 میلیون دلار در این غیر منتظره COVID-19 هزینه ها تا کنون در مواردی مانند حفاظت فردی, تجهیزات, تمیز کردن ساختمان های عمومی و Chromebook برای بوستون مدارس دولتی دانش آموزان که در حال حاضر باید برای یادگیری از راه دور.

دستی گفت که اولویت اول خواهد بود پوشش عمومی-ایمنی هزینه های مانند ساخت مطمئن پلیس ، آتش نشانی و اورژانس را به اندازه کافی PPE.

اما این شهر به دنبال گسترش تست و ردیابی اقدامات مانند ساختمان بر یک به تازگی اعلام کرد تصادفی آزمایش پادتن سعی کنید برای به دست آوردن یک حس چگونه بسیاری از Bostonians بیماری دارند. در مقیاس گسترده ای را آزمایش می خواهم که به عنوان تماس با ردیابی و quarantining از افراد آلوده به برخی از مراحل و مقامات می گویند در این شهرستان و کشور نیاز به نگاهی که ما حرکت گذشته اوج از موارد و نگاه به شروع به بازگشایی سخت-آمار اقتصاد است.

“وجود دارد یک فرصت برای سرمایه گذاری هدفمند,” Sterritt گفت. “ما فقط انجام یک کسری از آزمایش است که ما فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به باز کردن اقتصاد … اولویت خواهد بود بهداشت عمومی اقدامات است. این خواهد بود به انجام آن در یک مقیاس گسترده.”

این شهر را معرفی کرده است در بودجه پیشنهادی برای سال مالی 2021 که شروع می شود در ماه جولای است که هنوز هم یک افزایش در سال بیش از سال — اما یک کوچکتر از حد نرمال با توجه به انتظار کاهش در درآمد است که می آید از ویروس’ مداوم pummeling از اقتصاد است. بودجه در حال حاضر قبل از شورا که در آن منظور و در نهایت صرف جدید $121 میلیون معرفی خواهد شد در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de