بوستون تصویری لباس شخصی بازداشت برای ضبط MGH سطح شیب دار منطقه در طول همه گیر

یک Mattapan تصویری vigilante چهره های متعدد اتهامات بازداشت شده در خارج از بیمارستان عمومی ماساچوست که در آن پلیس می گویند او ضبط اورژانس سطح شیب دار در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس.

John L. McCullough, 41 متهم شد با خاطی, اخلال در صلح و تهدید به انجام آسیب بدنی بعد از پلیس می گویند او حاضر به توقف ضبط یکشنبه شب.

“من او را مطلع که من نمی تواند او را متوقف فیلمبرداری اما من از او خواست برای جلوگیری از احترام به حریم خصوصی بیمار,” این دستگیری افسر نوشت: در گزارش پلیس به دست آمده توسط هرالد از طریق یک درخواست سوابق.

“او ادامه داد: فیلم به صورت شیب دار و من دوباره از او خواست به فیلم سطح شیب دار از احترام به بیمار و به تصور کنید که او چگونه احساس می کنید اگر بیمار شد یکی از اعضای خانواده خود را, و یا اگر او بودند که بیمار” افسر اضافه شده است.

همانطور که از دوشنبه MGH به حال 360 بيماران مبتلا به کروناویروس در بیمارستان — از جمله 125 در واحد مراقبت های ویژه. که unenviable شمارش مکان های مشهور جهان موسسه در بالای دولت لیست بیمارستان ها در تلاش برای نگه داشتن COVID-19 بيمار زنده است.

این مسئول با اشاره به اینکه در 7 p. m. “صدها نفر از پرستاران و پزشکان و دستیاران پزشک و سایر کارکنان پزشکی ورود و خروج از بیمارستان پس از 12 ساعت شیفت در طول COVID-19 همه گیر” می تواند دیده می شود ترک آن منطقه است.

این مسئول همچنین با اشاره او “مشاهده یک زن و شوهر جوان ترک با یک کودک در صندلی ماشین.” یک پرستار ترک کار و ورود دیگران به دنبال کمک های پزشکی به نظر می رسد ناراحت مک کالو را تهاجمی رفتار پلیس اضافه شده است.

پس از یک سری از اتهام تهدید به طعنه و توهین آمیز رفتار McCullough دستگیر شد در حالی که در MGH اموال.

او شناخته شده است به بخشی از این ویدئو گروه تئاتر به نام “حسابرسی آمریکا” که مدافع حق خود را برای ثبت در اغلب مقابله با پلیس است.

گزارش پلیس McCullough نیز ضبط یک هفته در یک coronavirus درایو-تا تست سایت در شرق بوستون در سوففلک فراز سایت. وی در بخشی از “تهاجمی سکس بادوست شوهرم در تست سایت” با توجه به گزارش پلیس.

“مردان بودند و ورود و خروج از coned کردن منطقه که در آن Covid-19 تست در حال انجام است توسط شرق بوستون مرکز بهداشت. زمانی که ماموران با نزدیک شدن به مردان آنها متخاصم شد فریاد و تمایلی به پاسخ به هر گونه سوال” در این گزارش آمده.

گزارش پلیس دیگر حوادث مشابه که در آن تصویری خدمه هل مرزهای به پلیس نظارت بر رفتار است.

مک کالو را تفهیم اتهام جزئیات موجود بودند دوشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im