بوستون آب و هوا: سردترین مارس در سال می آید به نزدیک

شما احتمالا لازم نیست به ما بگویید که آن را فوق العاده سرد و بارانی و مه. مطمئن شوید که به اندازه کافی آن را فوق العاده سرد و بارانی مارس در بوستون.

با متوسط مارس ماهانه متوسط از 44.6 درجه این مه به عنوان رتبه بوستون 20-سردترین ثبت و سردترین از سال 2003. آن را نیز به عنوان رتبه بوستون دوم-سردترین مارس از سال 1965.

این آمار ها بر اساس رسمی خدمات ملی آب و هوا مشاهدات در فرودگاه لوگان بوستون.

پس از آن وجود دارد تمام آب و هوای مرطوب. بیش از چهار اینچ از بارش باران کاهش یافت و به طور رسمی در فرودگاه لوگان در ماه آوریل (4.33 اینچ به دقیق) بیش از نیم اینچ بالاتر از آوریل به طور متوسط. شاید حتی بیشتر drearily, 13 آوریل 30 روز تا به حال اندازه گیری بارش باران, به معنی حدود نیمی از ماه را روز ویژه باران یا برف. در حالی که به دور از بی سابقه از آن است که بالاتر از میانگین ماهیانه از 11 مارس روز قابل اندازه گیری باران یا برف.

صحبت از برف بوستون آخرین بارش برف در نزدیک به 30 سال صورت گرفت بازگشت در آوریل 18, علامت تعجب در روز فوق العاده خسته کننده و سرد ماه آوریل است. بنابراین مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه, مارس بود مرطوب و سرد است.

طولانی مدت از طریق فشار پایین نگه داشته و از شمال به قفل خاکستری و سرد الگوی. چند قوی تر طوفان مخلوط به تصویر و همچنین, با حداقل دو و نه’easters اضافی را ارائه ضربت از سرما و باران در ماه آوریل است. در backsides از آن طوفان هوای سرد نیز به ارمغان آورد چندین امواج بالاتر از زمین بارش برف در غرب ماساچوست و شمال انگلستان.

خبر خوب است ؟ برای یک, مارس است و با آن بی امان باران سرد و جاستین تیمبرلیک memes. پس از روز جمعه خیس شروع به ممکن است درجه حرارت باید در 70 درجه زیر آسمان آفتابی برای شنبه و گرم و خشک و آب و هوا باید به بخشی از یکشنبه به عنوان به خوبی.

هفته آینده به نظر می رسد خشک کن اما کولر با اوج عمدتا در 50s. اما کسانی که چتر و برف پاک کن شیشه جلو باید حداقل یک بیت از یک استراحت.

پس از سرد و دلتنگ کننده آوریل آخر این هفته خشک و قابل ملاحظه ای خفیف تر آب و هوا خواهد احتمالا احساس می کنید به خصوص سزاوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de