بوستون آب و هوا روند گرم این هفته دوباره

پس با این حال تا کنون.

جمعه شب بارش برف در سراسر جنوب شرقی انگلستان به ارمغان آورد که سریع پشت سر هم از تجمع به سواحل جنوبی و کیپ کاد می توانست کامل nor’easter اگر فقط آن را می خواهم تبدیل به آرامی تبدیل شمالی و نه شرق.

اما عنوان شده است مورد تقریبا تمام زمستان طولانی برای بوستون و نیوانگلند طوفان منتقل شرق خارج شد و صحنه حق را به اقیانوس اطلس است. که منجر به یک پشت سر هم از انباشته شدن برف در طوفان حاشیه در جنوب شرقی ماساچوست اما آن را به سمت چپ بوستون (دوباره) با عمدتا فقط چند خورشید.

طوفان به سرعت در حال تقویت بیش از غربی اقیانوس اطلس تحت ‘bombogenisis’ یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف سریع تشدید طوفان بر اساس آن فشار هوا. اگر یک طوفان مرکزی فشار قطره 24 millibars یا بیشتر در 24 ساعت یا کمتر از آن تعیین می شود به قرار گرفته اند bombogenesis, همچنین شناخته شده به عنوان یک بمب cyclone. جمعه شب طوفان بیش از ملاقات که آستانه, اما آن را بیش از حد منتقل شرق دور بیش از حد به سرعت به تحویل چیزی فراتر از یک شات سریع از برف به بخش هایی از جدید انگلستان است.

که این مورد در واقع تمام زمستان به عنوان بوستون تنها دیده می شود رسمی در مجموع 15.1 اینچ از برف در این فصل زمستان است. آن را احتمالا کمی زود به کتاب در زمستان اما باید بوستون باد با تنها 15.1 اینچ از بارش برف آن را می خواهم پایان برده ششم-حداقل زمستان برفی در این شهرستان در تاریخ ثبت شده است. آن همچنین می تواند بیش از دو پا زیر بوستون میانگین فصلی بارش برف از حدود 43 اینچ است.

اگر شما به دنبال برای اوایل بهار هر چند پس از آن شما باید مقدار زیادی بیشتر در مورد هیجان زده. اوج در روز دوشنبه و سه شنبه می تواند رویکرد 70 درجه در هر دو روز حدود 25 درجه بالاتر از میانگین در ماه مارس 9 و 10. باید بوستون آمار 70 آن را می خواهم آن را به شهر سوم 70-به علاوه خواندن تا کنون در سال جاری و غیر معمول بازگشت به عقب 70-درجه روز پشت در اواسط ژانویه.

بوستون متوسط اول 70-درجه خواندن آبشار در 7 آوریل.

پس از دوشنبه و سه شنبه زرق و برق دار مثل بهار آب و هوا, هر چند واقعیت را به آرامی حل و فصل در اواسط این هفته است.

یک جبهه سرد از نزدیک شدن به غرب را به ارمغان خواهد آورد باران در سه شنبه شب به اوایل صبح روز چهارشنبه جای خود را به آفتابی و آرام آب و هوا برای چهارشنبه و پنج شنبه. اوج در هر دو شنبه و پنج شنبه احتمالا بالا در 50s, اگر باران بازده در اواخر روز پنجشنبه به جمعه.

توسط دوشنبه شب جمعه به دوش خواهد شد پایین آوردن درجه حرارت به اواسط-به-بالا 40s برای کولر و دمپر احساس.

اما با درجه حرارت بیشتر در 50s و 60s این هفته شما می توانید در مورد یک چیز ما را فراموش کرده ام در مورد تمام زمستان طولانی: برف.

کریس Bianchi یک هواشناس در WeatherNation, ملی, شبکه تلویزیونی که مقر آن در دنور منطقه است. ارسال خود را به آب و سوالات و عکس, به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>