بوستون بالا 10 ورزشکاران, شماره 10: No. 77 ری Bourque

زمان ری Bourque به دست آورده و حق را با جام استنلی به عنوان او خوشحال جایزه خود مورد در حال حاضر برخورد با اشیاء براق: کالدر تروفی (rookie از سال) پنج نوریس غنائم (NHL بالا defenseman) دو ولز جایزه کپی (کنفرانس شرق لیگ قهرمانان) و Cambpell کاسه (کنفرانس غرب).

اعضای خانواده اش, همسر Ckmejustin خانواده و دوستان نزدیک در دست شاهد چه آنها می دانستند خواهد بود آخر از Bourque 22-سال NHL حرفه ای بازی 7 از سال 2001 استنلی فینال 3-1 بهمن پیروزی بر شیاطین. به عنوان میزبان خود Bourque مورد نیاز یک خودرو به سبد خرید آنها را در اطراف شهر.

“بعد از بازی من تا به حال 15-ون مسافری رانندگی هر کس در اطراف با جام در صندلی جلو” گفت: Bourque که زندگی در Littleton, Col. در آن زمان است. “هنگامی که ما به خانه رفت در 2:30 3 در صبح, ما مجموعه ای از فنجان و یک کولر را در خیابان و در آنجا ماند تا حدود 5 صبح با حدود 20 همسایگان پیوستن به ما.”

قابل ملاحظه ای در 40 سالگی Bourque به پایان رسید کار خود را نه تنها با پیروزی تیم نهایی جام, بلکه نام تیم NHL همه ستاره. او به پایان رسید دوم به بال قرمز’ نیکلاس Lidstrom در نوریس رای گیری و به طور متوسط 26:06 یخ زمان.

هنوز هم در بالای فرم Bourque راه می رفت دور از 6 میلیون دلار خود را از بهمن قرارداد تضمین شده او تا به حال او تصمیم به بازی یک سال بیشتر.

“من مطمئن هستم که من می خواهم که آنچه در آن زمان برای دریافت ذهنی آماده برای offseason از خودم را آماده بازی فصل دیگر” Bourque گفت. “و بازی در آن نقطه با سخت بود بدن-حکیم است.”

او بیرون رفت و در بالا در هر معنی واقعی کلمه و بنابراین با برونز طرفداران اتخاذ بهمن به عنوان اگر بازیکنان sported spoked B را در ژاکت خود را.

Colorado Avalanche defenseman ری Bourque, مرکز, جشن هدف خود را با مرکز جو Sakic جلو و defenseman آدم Foote در دوره دوم از بازی 6 برابر دالاس ستاره ها در NHL فینال کنفرانس غرب در دنور در پنجشنبه 25 مه 2000. (AP Photo/باب Galbraith)

Bourque, 59, گفت که او در ابتدا مقاومت که نماینده او به او گفت که شهردار توماس Menino دفتر تا به حال با او تماس درباره برگزاری یک روز به او احترام برای برنده جام استنلی با بهمن. او مطمئن نیستید که چگونه برونز احساس می کنید که در مورد. یک بار B را به برکت این روز به یک واقعیت تبدیل شد در ژوئن 12, 2001. برخی از گزارش ها گفت: به عنوان بسیاری از 20 ، 000 نفر roared در تصویب به عنوان Bourque برگزار استنلی جام بالای سر خود را.

“این بیشتر شبیه 10,000,” Bourque گفت: متوسط. “این باور نکردنی بود. حتی سال قبل از من آمد (به بوستون) پس از از دست دادن بازی هفتم به دالاس (در کنفرانس غرب نهایی) من به افرادی که از من حمایت و به من گفت که آنها به دنبال من در تلاش برای برنده شدن در این جام با بهمن. پس از آن در سال آینده هر کس من را زد که آیا آنها طرفداران هاکی یا نه به من گفت که آنها به تماشای وقتی که من جام را به دست آورد.”

Bourque بازی تمام اما یک سال و تغییر زندگی حرفه ای خود را در بوستون بود و به نام اولین-تیم NHL All-Star 13 بار دوم تیم شش بار. او برنده NHL All-Star Game شات دقت رقابت هشت بار و بازنشسته با بیشترین گل و پاس گل در میان NHL defensemen. او دو بار به پایان رسید دوم در رای گیری برای هارت جایزه داده شده به این لیگ با ارزش ترین بازیکن.

Boston Bruins بازیکن ری Borque سمت چپ نشان می دهد جدید خود را به شماره 77 نیوجرسی به سابق برونز ستاره فیل اسپوزیتو که خود دارای قدیمی خود را شماره 7 یونیفرم نیوجرسی Dec. 4,1987 در طول بازی قبل از مراسم در بوستون باغ. Bourque که قبلا فرسوده شماره 7 آن را داد تا به عنوان Espositio قدیمی شماره بازنشسته شد. (AP Photo/جیم Gerberich)

شماره 77 که خود را تغییر شماره 7 در فیل اسپوزیتو شب در باغ به افتخار برونز بزرگ باقی می ماند یک از چهره های برجسته در منطقه و صاحب Tresca یک North End رستوران که در طول COVID-19 shutdown باز است شبانه از 4-تا-8 برای بایگانی اطلاعات سفارشات.

“این تنها گزینه ما” Bourque گفت. “بنابراین امیدوارم ما برخی از پشتیبانی که در راه وجود دارد به اندازه کافی زندگی مردم در شمال End که بیمار از پخت و پز خود را. بسیاری از مردم سخت خواهد شد زمان بیرون آمدن از این است.”

Bourque نیز شگفتی چگونه به خوبی تیم هاکی مورد علاقه می تواند بازگشت به فرم آن را به حال شده است قبل از نشان دادن NHL تعطیل عملیات تا اطلاع ثانوی.

“آنها تا به حال بسیار شتاب” Bourque گفت. “آن را سخت به عقب بر گردیم. واقعا تیم خوب است. آن را فقط بیش از حد بد است. و (مربی) بروس کسیدی او بسیار جذاب است. من پسر کریس تا به حال او را در مشیت و واقعا لذت می برد او. او نشانی از یک کار بزرگ از نگه داشتن آنها را پاسخگو به آنها آزادی و در همان زمان ساخت مطمئن شوید که آنها همه واقعا مسئول بازی هر دو در هر دو به پایان می رسد از یخ است. آنها چنین بزرگ شیمی است.”

کهنه وضعیت برونز اصلی گروه باعث می شود هر باقی مانده فرصت گرانبها یکی. سپس دوباره به عنوان Bourque ثابت سن می تواند مبالغه ویژه ورزشکاران است.

“شما در آمده امیدوار به بازی 10, 12 سال” Bourque گفت. “چیزی که بعد از شما می دانید, 10, 15, 20 و هنوز هم فکر کردن در مورد بازی. بسیار ترسناک است. به دنبال بازگشت شما در مورد رویای بازی در NHL. شما هرگز در مورد خواب بودن که موفق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de