بوستون بالا 10 ورزشکاران No. 9: شماره 14 باب Cousy

به کسانی که می گویند که سلتیکز بزرگ باب Cousy نمی تواند ستاره امروز در NBA, من می گویم شما کاملا درست است. شما می دانید چرا ؟ چون Cousy است سال 91 ، او خیلی آهسته در حال حاضر به نگه دارید تا با بازیکنان 60 و 70 سال جوانتر.

اما Cooz های هودینی از چوب جنگلی آقای بسکتبال — آنقدر بزرگ او سه نام مستعار است هر بیت به عنوان سریع که تا کنون ذهنی.

مصاحبه Cousy از طریق تلفن برای 48 ساعت به من زده به عنوان انعکاس آنچه در آن باید مانند تماشای بازی او را چهار چهارم بسکتبال در راه خود را به شش قهرمانی با سلتیکز:: non-stop سرگرمی غنی با چرخش غیر منتظره, شدت, شوخی, محض درخشندگی و غیر متعارف تحویل.

“من یک ترسو اجتماعی عقب مانده نوجوان زندگی سیاه و تجربه” Cousy گفت: از فصل زمستان در فلوریدا. “فرانسوی بود که ما برای اولین بار به زبان. به این روز صحبت من خنده دار به عنوان شما می توانید. که ترکیبی از یادگیری زبان انگلیسی در خیابان های نیویورک و فرانسه پس زمینه همراه با انگلستان و صدای تودماغی. من 33 سال در تلویزیون توضیح این بازی به مردمی و تمام وقت من می نامه از معلمان انگلیسی شفاعت با من به خارج از کسب و کار. به حرفه ای من صدا مانند ناخن خراش یک تخته سیاه است.”

Au contraire, گوش دادن به Cousy است لذت بخش تر از گوش دادن به هر بازیکن سابق NBA با استثنای احتمالی چارلز Barkely و Barkley نمی توانید بحث فوتبال راه Cousy می توانید. بیشتر در ورزش بعد.

هیچ کس نمی تواند صحبت افسانه ای سلتیکز مربی Red Auerbach راه Cousy می توانید, اما او هرگز اشاره به او را به عنوان “مربی” و یا “قرمز” یا “آورباخ.” به جای آن آرنولد قرمز را به نام.

ارتباط نزدیک بین غول بسکتبال را زودتر آغاز شده اما برای آورباخ در نظر گرفتن مرکز چارلی به اشتراک گذاری به جای Cousy همه آمریکایی از صلیب مقدس با اولین انتخاب از سال 1950 پیش نویس است.

“آرنولد استخدام شد و همان سال برای ساخت یک تیم و شما را برای ساخت یک تیم با بچه ها” Cousy گفت. “او تا به حال یک انتخاب: یک 6-11 پسر چارلی به اشتراک گذاری و یا این 6-1, لاغر, گارد با موهای زائد, پاها, که او هرگز دیده می شود طوری که او رفت و با این مرد بزرگ. خوب من عزیزم رسانه ای در انگلستان و آرنولد تا به حال عادت ساخت اظهارات ظالمانه.”

مانند آورباخ پاسخ به رسانه های منتقدان که نه او را برای عبور در Cousy: “ما نیاز به یک مرد بزرگ. مردان کمی هستند یک سکه ده. من قرار است به نفع خود و نه پس از رفتن محلی yokels.” گفت: Cousy: “خوب قرار داده است که بنزین روی آتش است.”

Blackhawks-سیتیز پیش نویس Cousy و داد و ستد او به شیکاگو گوزن. گوزن خورده و NBA قرار داده و نام خود را در بالا سه بازیکن در یک کلاه و نیویورک نیکز فیلادلفیا رزمندگان و سلتیکز هر کشید یک نام. سلتیکز به خود جلب کرد Cousy و نام او و آورباخ ساخته شده خود را سلتیکز آغاز بکار با هم.

Cousy گفت که او تا به حال هیچ احساسات سخت بودن کنار در ابتدا.

“آرنولد با یک مرد یهودی که مبارزه راه خود را به مدرسه هر روز در بروکلین و من تا به حال همان محله یهودی نشین, پس زمینه, و ما هر دو می خواستیم به پیروزی بیش از هر چیز در زندگی” Cousy گفت. “لحظه به لحظه او را دیدم که چه سطح مهارت بود و چه بد من می خواستم برای برنده شدن در هر بیت به عنوان بد به عنوان او همه چیز از بین رفت. اما چند سال که این رسانه ها luncheons یک بار در هفته یا هر چیز دیگری. و (سلتیکز مالک) والتر قهوه ای به خصوص پس از دو یا سه سال وقتی که من ساخته شده این تیم همه ستاره و این همه چیزهای والتر خواهد و صحبت کردن با رسانه ها و طرفداران که وجود دارد و او می گفت: “من به شما بگویم که چگونه هوشمند من بود و چگونه هوشمند که مرد بود و او می خواهم نقطه به آرنولد و او می گفت: “ما نمی خواهیم که مرد’ و او می خواهم نقطه به من و البته اتاق خواهد منفجر شود”Cousy یاد می شود. “و من می گویند” اوه خدا وجود دارد می رود و دو سال از روابط عمومی کار با مربی چون آرنولد تا به حال یک نفس اندازه این خانه. و او نمی خواهم به شنیدن والتر بود که اساسا صادقانه می گویند که. اما نکته این است که ما قرار است که به تخت بسیار به سرعت.”

همه با آورباخ خود را به عنوان مربی Cousy برنده شش NBA عنوان یک MVP دو All-Star Game MVPs شد تیم اول همه NBA 10 بار دوم-تیم دو و یک ستاره در تمام 13 از فصل با سلتیکز.

او شروع به بازیکنان NBA انجمن در سال 1954 و او اولین بازیکن NBA در پوشش ورزشی, مصور, ژانویه 9, 1956: باب Cousy بسکتبال نابغه و بازی توسط هربرت وارن باد. این ادم که بدشانسی میاورد به وضوح نمی کند و پا زدن در.

این هودینی از چوب جنگلی گفت: او مطلع شد در اوایل این ماه بود که او اولین ورزشکار به امضا کفش بعد از او به نام در بازار است.

“آن ‘B. F. Goodrich باب Cousy هود'” Cousy گفت. “من یک تماس از کسی در کالیفرنیا که گفت: آنها فقط خرید برچسب و قرار بود برای احیای آن است. من 91. من درگیر نیست که چیزهای دیگر.”

Cousy نیز به احتمال زیاد اولین کمیسر لیگ فوتبال که نمی ادعا می دانید زیادی در مورد این بازی.

“آرنولد و من سفر تمام جهان با هم برای وزارت امور خارجه بسکتبال فروش هر قاره استرالیا” Cousy گفت. “ما پیوند برای بقیه زندگی ما. آرنولد و من می خواهم به فوتبال بازی ما در سفرهای خارج از کشور. اگر وجود دارد 60,000 مردم در غرفه وجود دارد 60,000 پلیس پایین نگه داشتن طرفداران و دور از بازیکنان است. آن اتفاق می افتد.”

اما نه به اندازه کافی اتفاق می افتد بر روی زمین برای Cousy طعم و مزه. و هنگامی که او کمیسر آمریکایی, فوتبال لیگ یک پست او به مدت پنج سال او نمی نیش زبان خود را.

“همه صاحبان بودند از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه” Cousy گفت. “اگر شما با انتقاد از ورزش فوتبال این بود که با انتقاد از عیسی مسیح و یا کتاب مقدس است. من به اشتباه گفتن صاحبان آنچه من فکر کردم: “بچه ها شما در حال رفتن به مجبور به ایجاد برخی از تغییرات اگر شما می خواهید به فروش آن در بازار ایالات متحده. شما رو برای ایجاد بیشتر هدف-دهان فعالیت; نه لزوما بیشتر به ثمر رساند اما تلاش بیشتری را در به ثمر رساندن 90 درصد از عمل بین خطوط آبی. آنها در حال رفتن به رفتن برای که. آنها در نهایت به من اجازه رفتن.”

دوباره با احساسات سخت Cousy خندید و در حافظه فوتبال صاحبان نمی خواهید برای یک بازیکن بسکتبال با استفاده از هاکی مدت به توضیح دهد که در آن بازی خود را کاهش یافته بود ،

“این وحشتناک است چه پیر jocks را برای پول در آن روز” Cousy گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de