هر دو طرف موفق به سرب در طول coronavirus بحران

می تواند وجود داشته باشد چیزی احمقانه تر تر و بیهوده تر نفس رانده زمان بیشتری هدر رفتن بیش از 25 یا 30 ایالات متحده آمریکا کنگره مردان و زنان نشسته در خود شکوه مفصل گردنده چرم صندلی پرسیدن سوال از یک جهان شهرت و متخصص در یک ویروس که در مورد هیچ کس و نه حتی گفت متخصص می داند که یک چیز مفید?

اعضای کنگره تظاهر آنها عاقلانه و مطالعه در مورد این موضوع که در واقعیت به سوالات آنها هستند) نوشته شده برای آنها توسط برخی از سیاسی عمل; ب) نوشته شده برای آنها توسط کارکنان عضو که انتساب دیروز; c) نه واقعا سوال, اما سیاسی سخنرانی دراز وشدیداللحن; d) غیر قابل درک و oh yeah, e) خواسته شده بود 10 دقیقه زودتر.

این لوده وار تمرین می رود برای ساعت ها در تلویزیون چون کسی بالا در اکثر حزب سیاسی می خواهد برای به دست آوردن یک “مارپیچ” در یک یا همه از خود یا دشمنان خود را.

آن را در مورد گرفتن دوباره انتخاب شود.

حتی اختصاصی ترین تلویزیون بیننده dozes کردن از زمان به زمان طول می کشد یک استراحت به یک میان وعده, بازی با بچه ها (یا سگ) و یا به سادگی سرگردان کردن.

حتی اگر کسی ساعت هر دقیقه شما می توانید با خیال راحت شروط نه تنها سوال طراحی شده است برای رسیدن به حقیقت و نه مفید خواهد بود. مهم نیست: پاسخ نادیده گرفته می شود.

این یک پس زمینه به یک میزبان از دیگر inanities موجود در واشنگتن و پایتخت دولت.

بخش زیادی از ما شهروندان است که نادیده گرفتن گام های اساسی برای کررل ویروس یعنی پوشیدن ماسک نگه داشتن شش پا دور شستن دست و نه با تکان دادن دست و آرام به سادگی مراقبت از دیگران قبل از خود است.

عمده دلیل است که هرج و مرج و کوردلی سلطنت است که از اول sniffle در چین به امروز مرگ و میر شده است وجود دارد هیچ رهبری, صرفه جویی برای یک فرماندار یا دو (را اندرو کومو خود را به علت).

خلاء رهبری ایجاد کرده است ده ها تن از سیاست و, بله, علمی تلاش شده است که شکست که باعث رئیس جمهور را محکوم دیکتاتورها و بالعکس و بی معنی مناقشات سیاسی بین به اصطلاح فدرال و یا بین المللی الفبا سازمان.

آن را نیز اجازه بازی سیاست با زندگی مردم تبدیل به هنجار شده است. پست-virus (اگر ما همیشه وجود دارد) بهبود اقتصادی طرح های هستند که با وضع قانون بدون فکر کردن در مورد چگونه آنها کار خواهد کرد.

سپس ما وجود دارد top dog رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا amok با قساوت هر هفته جاری یکی بودن “پیشرو به عنوان مثال” با اعلام او این است که مصرف مواد مخدر است که تجربه نشان می دهد کار نمی کند و در واقع خطرناک است.

در همین حال احزاب سیاسی عمل کرده اند مانند زود رنج کودکان خواهان بسته بندی دیوان عالی کشور با جناح راست رادیکال و دموکرات انجام یک مدت طولانی و بی ثمر استیضاح.

ما احساس اخلاقی ممکن است هرگز بهبود می یابند.


دن وارنر جانباز روزنامه, نویسنده و ویرایشگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net