او حتی نمی تواند بازی تنیس واقعی اما اوژنی بوشار را فاسد شانس در دادگاه است و هنوز هم ادامه دارد.

ATP و WTA تورهای شده اند به حالت تعلیق به دلیل coronavirus ویمبلدون لغو شد و به فرانسه باز شده است به تعویق افتاد تا بازیکنان در سراسر جهان گرفته اند به آوردن یک کنترلر پلی استیشن به جای راکت.

نر و ماده از ستاره در حال رقابت در مجازی مادرید باز و در حالی که وجود داشته است یک جریان ثابت از نکات برجسته مانند اندی موری را در تفسیر خود بازی و شوخی همکار جوانب مثبت اعتقاد در مورد رافائل نادال بیرون کشیدن از یک مسابقه با یک “آسیب” – بوچارد بعید است به آغوش بازی های ویدئویی به عنوان یک حرفه و پس از او بازنشسته.

در یک Instagram Live جلسه با کرواتی دانا Vekic بوچارد شکایت او در حال حاضر از مسابقات مجازی به خاطر او از دست او در دو بازی اول و سپس تضعیف و حتی بیشتر زمانی که Vekic تحت سلطه او را حریف ضبط گریم 0-3.

Bouchard cops a dig from her agent.
media_cameraبوچارد پلیس حفاری از عامل.
Virtual Genie wasn't any better than the real thing.
media_cameraمجازی جن نبود بهتر از چیزی که واقعی است.

بوچارد یک سابق جهان شماره 5 که در حال حاضر کاهش یافته است به 332nd در رتبه بندی از دست داد و در دور اول از مسابقات گذشته در ساحل نیوپورت در ژانویه – یک نتیجه است که پس از او موفق به واجد شرایط برای قرعه کشی اصلی استرالیا باز می شود.

2014 ویمبلدون فینالیست تحمل افتضاح 2019 بیش از حد از دست دادن در اولین دور از مسابقات 12 بار در یک ردیف در طول یک بدبختی خط آغاز شده است که در ایندیان ولز در ماه مارس به پایان رسید و تنها زمانی که او به پیشرفت در دور سوم یک رقیب سری رویداد در هوستون در ماه نوامبر.

بوشار را شکست خورده بازی آزمایش درو برخی قابل پیش بینی quips به از منتقدان در Instagram اما او آنها را در گشاد گشاد راه رفتن با برخی از لودگی comebacks در بخش نظرات.

“این واقع بینانه نیست مگر اینکه شما حذف شده در دور اول” یک کاربر نوشت باعث بوچارد به پاسخ: “شما در حال خنده دار!!” پس از emojis با عشق قلب ،

یکی دیگر از ترول گفت: “شما ممکن است در نهایت برنده مسابقات” با خنده emojis زمانی که بوچارد نوشته شده در مورد آینده او تصویری بازی clash و 26 ساله پاسخ داد: “مرد لخت کون پتی sooo funnyyy.”

او به عنوان زندگی می کنند جریان از دست دادن او به Vekic بوچارد را مسخره سرخوردگی آشکار بود.

“من تلاش خیلی سخت نیست به سوگند راست, در حال حاضر,” او گفت:. “من نمی توانم باور کنم از خواب بیدار شدم امروز از دست داده و در سه بازی در یک ردیف است. من خیلی p* * * * **ed.”

Eugenie Bouchard lost in qualifying at this year’s Australia Open. (Photo by William WEST / AFP)
media_cameraاوژنی بوشار از دست رفته در مرحله مقدماتی در این سال استرالیا باز است. (عکس توسط ویلیام غرب / AFP)

در Instagram, داستان بوچارد ارسال شده در یک عکاسی از خود و نوشت: “من هرگز این بازی تنیس بازی دوباره”.

او حتی copping چوب از او که او را فرستاده است که یک پیام به عنوان خوانده شده: “شما از دست رفته دوباره؟”

خیریه gaming مسابقات با هدف جمع آوری کمک مالی برای بازیکنان که آسیب دیده اند و coronavirus بحران است.

بوچارد خود منزوی در لاس وگاس و گفت: زمین تنیس در نزدیکی او در حال باز کردن در اواخر این هفته پس امیدوار شدن به یک روال تمرین به زودی.

در اصل منتشر بوچارد گزش برگشت پس از ضرب و شتم مجازی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de