توسط بث هریس

لس آنجلس (AP) — عاطفی براد پیت برنده اول بازیگری اسکار یکشنبه شب ادعا بازیگر نقش مکمل مرد جایزه برای “Once Upon a Time … در هالیوود” در حالی که مرجع خود را طبقه اجرا در صنعت که در آن او در میان معروف ترین و مورد احترام.

پیت ضرب و شتم از یاد گروه که شامل تام هنکس, آنتونی هاپکینز, Joe Pesci و Al Pacino.

او مفتخر شد برای نقش خود به عنوان Clint غرفه دو شیرین کاری برای لئونارد دی کاپریو را بازیگر شخصیت در این فیلم در مورد خانواده منسون قتل که در مکان های هالیوود در نزدیکی تئاتر دالبی که در آن پیت پذیرش این جایزه برای اولین بار از شب.

“من کمی gobsmacked,” پیت گفت: جمعیت است.

“من یکی نیست که به عقب نگاه اما این ساخته شده است که من انجام این کار و من فکر می کنم از مردمی من به درایو به دیدن “بوچ و ساندنس” و بارگذاری کردن ماشین و حرکت در اینجا,” او گفت: خفگی ، “… به تمام مردم فوق العاده من در طول راه ملاقات کرد به ایستادن در اینجا در حال حاضر: ‘Once upon a time in Hollywood.’ Ain’t که حقیقت است.”

پیت قبلا به دست آورده بهترین عکس جایزه برای تولید “12 سال یک برده” در سال 2014. خود اسکار رزومه شامل چهار اقدام گره و سه برای تولید.

پیت تراوش جذابیت و bonhomie به عنوان مورد علاقه در طول این فصل جوایز دادن خنده دار سخنرانی در حالی که جمع آوری غنائم در گلدن گلوب و خم شدن جوایز. حتی شرکت ستاره مارگوت رابی بود طنز در خدمت به عنوان پروکسی خود را در آغاز.

در اوایل سخنرانی پیت شوخی در مورد دی کاپریو و کارگردان کوئنتین تارانتینو و از طریق رابی zinged Brexit و شاهزاده هری و Meghan Markle خروج از سلطنتی نقش در بریتانیا. او تمسخر خود را به عنوان به خوبی به شوخی در مورد زندگی شخصی خود و پوشیدن یک تگ نام به اسکار نامزد ناهار.

پیت اذعان پشت صحنه است که او تا به حال برخی از گفتار نوشتن کمک کند در طول راه.

“ولی من همیشه واقعا آزمایشی در مورد سخنرانی آنها به من را عصبی,” او گفت:. “بنابراین این دور من نمیفهمد اگر ما قصد داریم برای انجام این کار من می خواهم قرار دادن برخی از کار واقعی به این, تلاش برای به دست آوردن راحت است. این ناشی از آن است. من بسیار خنده دار دوستان که به من کمک کرد تا با برخی می خندد. کردم آن را از قلب آمده است.”

او تبدیل جدی در اسکار, ذکر سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که مجاز به شهادت در طول جلسات استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “آنها به من گفتند که شما فقط باید 45 ثانیه تا اینجا که 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون این هفته است.”

پشت صحنه پیت توضیح داد که خود را به مرجع استیضاح جلسات به پایان رسید که در تبرئه برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من واقعا نا امید با این هفته,” او گفت:. “زمانی که بازی ماهرانه trumps انجام درست آن روز غم انگیز و من فکر نمی کنم ما باید اجازه دهید آن را اسلاید. من بسیار جدی در مورد آن است.”

56 ساله پیت که در اسپرینگفیلد برای اولین بار به دست آورد گسترده توجه در سال 1991 در فیلم “Thelma & Louise” که در آن عشق خود را با Geena Davis در ابتدا تعریف شده او را به عنوان یک نماد.

پیت همسر سابق آنجلینا جولی برنده یک حمایت-بازیگر زن اسکار در سال 1999 — سال قبل از او و پیت رو با هم. آنها شش فرزند که به او اختصاص داده شده خود جایزه: “این برای بچه های من که رنگ همه چیز من انجام دهد. من به شما عشق ورزیدن,” او گفت: روی صحنه.

دیگر نامزدهای بازیگر نقش مکمل مرد شد هنکس “یک روز زیبا در محله” هاپکینز برای “دو پاپ” و Pacino و Pesci برای “ایرلندی.”

هنکس گذشته نامزد 19 سال پیش در حالی که آن را به حال شده است از 22 سال برای هاپکینز 27 سال برای Pacino و 29 سال برای Pesci. پیت بود و تنها در دسته که هرگز برنده یک اسکار بازیگری.

“این بوده است که واقعا خاص اجرا” پیت گفت: پشت صحنه. “من فکر می کنم آن زمان برای رفتن به ناپدید می شوند در حالی که کمی در حال حاضر و به عقب بر گردیم به ساخت چیزهایی است.”

___

برای پوشش کامل مراسم اسکار, بازدید: https://apnews.com/AcademyAwards.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de