برزیل حکام علیه رئیس جمهور Jair Bolsonaro را coronavirus موضع

6 دقیقه پیش

سائو پائولو — برزیل فرمانداران در حال هجوم جمهور Jair Bolsonaro بیش تماس خود را به بازگشایی مدارس و کسب و کار خود را رد استدلال که “درمان” گسترده خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید بدتر از بیماری است.

Bolsonaro معتقد است که سرکوب در حال حاضر به دستور بسیاری از فرمانداران را عمیقا زخم در حال حاضر تحت محاصره اقتصاد و جرقه ناآرامی های اجتماعی است. در سراسر کشور آدرس تلویزیونی سه شنبه شب وی فرمانداران را محدود انزوا تنها به بالا خطر ابتلا به مردم و بالا کشیدن سخت anti-virus اقدامات آنها تحمیل کرده اند در مناطق خود.

“آنچه باید انجام شود ؟ قرار دادن مردم به کار می کنند. حفظ سالمندان, حفظ کسانی که از مشکلات سلامتی. اما هیچ چیز بیشتر از آن است” گفت: Bolsonaro که در گذشته موجب خشم با تماس با ویروس “کمی آنفولانزا.”

این کشور فرمانداران اعتراض روز دوشنبه در دستورالعمل اجرای کانتر برای کارشناسان بهداشت توصیه و خطر اندازد آمریکای لاتین بزرگترین جمعیت. آنها گفتند که در ادامه با اقدامات سخت و در یک نامه مشترک تقریبا همه آنها خواهش کرد که دولت فدرال پیوستن به نیروهای با متحده است. شورش حتی شامل متحدان سنتی از حضور رئیس جمهوری برزیل.

رژیم صهیونیستی. کارلوس Moisés سانتا کترینا دولت داد که تقریبا 80 درصد از آرای خود را به Bolsonaro در سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری شکایت او “دور باد” توسط رئیس جمهور را عزل دستورالعمل حذف. Moisés گفت که اصرار دارند که همه ساکنان خانه ماندن در طول همه گیر با وجود رئیس جمهور ایستاده است.

در یک کنفرانس ویدئویی شنبه بین Bolsonaro و فرمانداران از منطقه جنوب شرقی برزیل Sao Paulo رژیم صهیونیستی است. João Doria تهدید به شکایت دولت فدرال اگر آن را تلاش برای تداخل با تلاش های خود را برای مبارزه با این ویروس با توجه به تصویری از جلسه خصوصی خود بررسی توسط آسوشیتد پرس.

“ما در اینجا چهار فرمانداران جنوب شرقی منطقه در احترام به برزیل و برزیل و در احترام به گفت و گو و درک” گفت: Doria که پشتیبانی Bolsonaro را 2018 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. “اما شما رئیس جمهور و شما باید به مجموعه ای از مثال است. شما باید نماینده به فرمان هدایت و رهبری این کشور نه تقسیم آن است.”

Bolsonaro در پاسخ متهم Doria از خود coattails به حکومت و سپس تبدیل پشت خود را.

“اگر شما نمی توانید در راه برزیل را خاموش و خروج از بحران. توقف مبارزه” رئیس جمهور گفت:.

فرمانداران را ندارد و تنها مبارز ، ویروس برنامه ای به چالش کشیده Bolsonaro بودند توسط دیوان عالی کشور تایید. سران هر دو کنگره خانه های خود با انتقاد سخنرانی تلویزیونی. شرکت اهدا تجهیزات به دولت ضد ویروس تلاش.

Bolsonaro روز چهارشنبه به خبرنگاران در پایتخت آن برازیلیا که او تا به حال به همتای آمریکایی خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیدگاه های خود را به مشابه است. در روز پنج شنبه او با صدور حکمی اجازه می دهد تا خدمات مذهبی با وجود متحده’ قرنطینه سفارشات و سپس تمسخر روزنامه نگاران برای جمع آوری در خارج از محل اقامت ریاست جمهوری در حالی که این رسانه ها خود را تجویز اجتماعی فاصله.

“نگاه مردم برزیل: آنها می گویند من اشتباه می کنم و شما باید به ماندن در خانه” او با پوزخند گفت: پس از آن تبدیل به چهره مطبوعات است. “بنابراین من از آنچه شما انجام می دهند در اینجا؟”

او در بر داشت برخی از حمایت در میان پایه — #BolsonaroIsRight trended بالای برزیل توییتر در روز چهارشنبه — هر چند که پشتوانه بوده است در مقابله با یک هفته از تظاهرات شبانه از بسیاری از برزیلی ها احترام به خود-جداسازی قوانین که تکیه خود را از ویندوز را به گلدان و تابه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی از, اگر, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

به عنوان پنج شنبه, برزیل به حال 2,915 مورد تأیید و 77 مرگ و میر مربوط به شیوع بیماری های, با نزدیک به 200 نفر در بخش های مراقبت ويژه. کارشناسان می گویند که این ارقام می تواند افزایش یابد در ماه آوریل تشدید فشار بر این کشور کشیده سیستم مراقبت های بهداشتی. خاص وجود دارد نگرانی در مورد ویروس’ آسیب های بالقوه در فوق العاده متراکم کم درآمد محله شناخته شده به عنوان فقیر نشین.

Bolsonaro دولت نیز مواجه انتقاد از اقتصاددانان از جمله Armínio فرگا سابق بانک مرکزی و کلودیو تسلط استاد در ریو دو ژانیرو از دانشگاه کاتولیک ملی واتیکان.

“برزیل دیدن چیزی منحصر به فرد این قیام از فرمانداران” Ferraz در توییتر نوشت. “این را تبدیل به یک موضوع جدید در علوم سیاسی: کنترل و توازن توسط فرمانداران در یک سیستم فدرال.”

ریو دو ژانیرو رژیم صهیونیستی است. Wilson Witzel, یکی دیگر از سابق متحد Bolsonaro همچنین گفت: رئیس جمهور در کنفرانس ویدئویی که او نمی خواهد توجه به تماس به شل اجتماعی فاصله پروتکل های.

هفته گذشته Witzel اعلام کرد او را به تعطیل کردن فرودگاه ها و جاده های بین ایالتی که Bolsonaro لغو شده توسط فرمان رقیب که تنها دولت فدرال می تواند اتخاذ چنین اقداماتی. زمانی که رئیس جمهور در زمان به امواج رادیو و تلویزیون شنبه شب دیوان عدالت به حال به نفع حکومت Witzel.

دو روز زودتر به برزیل بالا دادگاه صادر یکی دیگر از حاکم اجازه می دهد سائو پائولو دولت برای جلوگیری از بازپرداخت بدهی دولت فدرال بالغ بر 400 میلیون دلار به طوری که آن را می توانید گوشت گاو تا آن بخش بهداشت و درمان. این تصمیم ممکن است یک سابقه برای کشورهای دیگر.

سائو پائولو, برزیل, اقتصادی, موتور خانه به اکثریت coronavirus موارد است. از آن شده است در زیر بخشی مستند پس از دوشنبه و, مدارس و دانشگاه های غیر ضروری کسب و کار باید بیشتر بسته شده است برای بیش از 10 روز است. ریو دولت اتخاذ اقدامات مشابه از جمله بسته شدن سواحل آن.

رژیم صهیونیستی. رونالدو Caiado از گیس دولت یک پزشک که نزدیک Bolsonaro متحد که برای شرکت در یک نشست اواخر روز چهارشنبه تقریبا تمام برزیلی فرمانداران برای هماهنگ کردن تلاش های خود را. دولت فدرال نیست دعوت شده است.

Caiado به خبرنگاران گفت: او بازتعریف رابطه خود را با Bolsonaro.

“من نمی توانم اجازه می دهد که رئیس جمهور به شستن دست های خود را و نگه دارید و دیگران را مسئول فروپاشی اقتصادی و از دست دادن شغل” Caiado گفت. “این است که رفتار یک رهبر است.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im