BreastScreen Qld تعلیق معمول ماموگرافی

BREASTSCREEN کوئینزلند است به حالت تعلیق معمول ماموگرافی برای محافظت از سلامت کارگران و بیماران از ابتلا رمان coronavirus.

این coronavirus مقاله قفل شده است و رایگان به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. برای دسترسی کامل به ما روزنامه نگاری – و برای دانلود نسخه دیجیتال روزنامه به عنوان آن چاپ شده است هر روز – عضویت اینجا یا couriermail.com.au/اشتراک

اما این سرویس باز می ماند برای زنان نیاز به بازگشت برای تست اضافی.

نوشتن در وب سایت آن سازمان گفت: این تصمیم را “دشوار اما لازم” برای حفاظت از سلامت مشتریان و کارکنان و عموم مردم به عنوان مواردی از این بیماری همه گیر coronavirus همچنان به رشد در کوئینزلند.

“ما می خواهیم برای اطمینان بخشیدن به جامعه است که این بسته شدن به دلیل مشکوک یا تایید مورد COVID-19 در هر یک از ما در کلینیک” BreastScreen کوئینزلند گفت.

از جان گذشته, درخواست برای اهدا کنندگان خون در بیماری همه گیر کوروناویروس

QLD “تقلیل منحنی” اما بهداشت عمومی قوانین به ماندن در حال حاضر

A BreastScreen Queensland van.
media_cameraیک BreastScreen کوئینزلند ون.

“بسته شدن کمک خواهد کرد که به کاهش خطر COVID-19 كردن در جامعه ما است. آن نیز کمک خواهد کرد که برای آزاد کردن ظرفیت در سیستم مراقبت های بهداشتی توسط ما پزشکان در دسترس برای پشتیبانی و پاسخ به COVID-19.”

زنانی که به تازگی به حال یک breastscreen را دریافت نتایج خود را به صورت عادی.

BreastScreen گفت: زنان باید همچنان هوشیار باقی می ماند در مورد چک کردن سینه های خود را.

اگر آنها متوجه توده تغییرات در اندازه قرمزی غیر معمول تخلیه dimpling و یا یکپارچهسازی با سیستمعامل, پوست, و یا اگر آنها درد را تجربه می کند که به دور آنها باید با مشورت پزشک بلافاصله.

زنان در سن 50 تا 74 توصیه به رایگان breastscreen هر دو سال.

این سرویس در دسترس است بیش از 260 مکان در سراسر کوئینزلند.

با وجود تعداد زیاد کارگران بهداشت در حال توسعه این ویروس در خارج از کشور, رئیس بهداشت افسر جینت جوان گفت که تا کنون هیچ کدام تا به حال آلوده شده است در کوئینزلند به عنوان یک نتیجه از کار خود را.

برخی از کوئینزلند بیمارستان ها را آغاز کرده اند تست دما بازدید کنندگان قبل از اجازه می دهد آنها را برای دیدن بیماران و همچنین معرفی دقیق محدودیت در تعداد افراد و مدت زمان آنها مجاز را ببینید.

گسترده ای خلیج بیمارستان و خدمات بهداشتی معرفی کرده است ممنوعیت بازدید کنندگان به جز در شرایط تخفیف مانند تولد شریک زندگی یک پدر و مادر با کودک در بیمارستان و یا یک بازدید کننده در هر روز برای بیماران در پایان زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net