Brexit Brexit Brexit.

به مدت سه سال و نیم پادشاهی متحده صحبت کرده در مورد کوچک دیگر از Brexit. اما din آرام قابل توجهی در Jan. 31, 2020, زمانی که بریتانیا تضعیف خارج از اتحادیه اروپا است. Brexit است در نهایت انجام می شود.

حداقل این چیزی است که نخست وزیر بوریس جانسون به ما می خواهم به این باور است با وجود این واقعیت است که بریتانیا در آینده رابطه تجاری با اروپا حل نشده باقی مانده است. پس از سه سال به علاوه از اختلاف جانسون می خواهد Brexit در پشت رایتر قرار داده. او حتی نمی خواهید وزرای خود را به گفتن کلمه. این هفته نخست وزیر مشخص شده برنامه های خود را در بریتانیا به آینده روابط با اتحادیه اروپا بدون یک بار گفتن کلمه “Brexit’.

برای شنیدن دولت انگلیس داستان وجود دارد چیزی جز آسمان روشن و صاف قایقرانی پیش رو است. آزاد از اتحادیه اروپا غل و بریتانیا در حال حاضر می تواند تبدیل به یک تجارت آزاد قهرمان و در انجام این کار, اصلاح جایگاه شایسته خود را به عنوان یک رهبر جهانی. از آن زمان به حکومت Britannia.

اما قبل از بریتانیا می تواند تبدیل به که تجارت آزاد قهرمان و رهبر آن باید برای اولین بار راست موانع با اتحادیه اروپا نزدیک ترین و مهم ترین شریک تجاری. و با تنظیم مناظر خود را در یک ” کانادا به سبک آزاد تجاری مقابله با اروپا و جانسون است که اذعان اصطکاک-تجارت آزاد با اروپا خوب است و واقعا مرده است. مرزها را پرپشت خواهد شد. کاغذ بازی چند برابر خواهد شد. تعرفه ها افزایش می یابد. این هزینه Brexit.

ادامه مطلب: بریتانیا من می دانستم که از دست داده است

دقیق کوانتومی این لایحه ناشناخته باقی مانده است. اما از آن خواهد شد و شیب دار است. خود دولت برآورد می گوید: کانادا-سبک مقابله با اروپا را 5 درصد خاموش بریتانیا تولید ناخالص داخلی بیش از 15 سال آینده. بازگشت به سازمان تجارت جهانی شرایط—یعنی به دنبال توافق و چیزی است که دولت این هفته دوباره badged به عنوان یک ‘استرالیا-style’ معامله را یکی دیگر از چند امتیاز از تولید ناخالص داخلی در بالای آن است.

فکر بلندی ضربه زدن به ثروت ملی جانسون و تیم او مشغول صحبت کردن پتانسیل تجارت آزاد با کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و ژاپن است. آنها همچنین صحبت کردن در مورد بهبود روابط با کانادا که به معنی نورد بیش کانادا-اتحادیه اروپا مقابله به انگلیسی, معادل. کانادا تا به حال شده است با بهره گیری از تعرفه رایگان دسترسی به بازارهای لطف ترزا ممکن است تصمیم به طور یک جانبه به کاهش تعرفه ها برای کاهش عدم قطعیت ناشی از Brexit.

همه از که تجارت, اما در حال حاضر باید با مذاکره با یک کشور است که برون سپاری آن مهارت های مذاکره به اتحادیه اروپا برای بیش از 40 سال است. و کانادا و تجربه های اخیر نشان می دهد تجارت عضلات آتروفی اگر استفاده نشده. قبل از استفان هارپر رایگان تجارت رنسانس کانادا تا به حال تا حد زیادی استراحت در laurels عظیم توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی; آن مذاکره nous تا به حال به دقت بازسازی شده قبل از آن می تواند وارد اتحادیه اروپا bearpit.

بریتانیا مذاکره کنندگان هیچ گونه لوکس; آنها باید یک قرارداد جدید به توافق با اتحادیه اروپا تا پایان سال است. و در حالی که 11 ماه ممکن است به نظر می رسد مانند یک ابدیت به اکثر در شرایط تجارت آن را در یک گردش چشم. کانادا در مقابله با اتحادیه اروپا— یعنی بوریس جانسون هدف—در زمان شش سال مذاکره یکی دیگر از سه به تصویب و تنها باقی مانده موقت اعمال شده توسط یک میزبان از کشورهای اروپایی است. حجم تجارت بین کانادا و اتحادیه اروپا را نمی پرید با فراز و نشیب بیش از سه سال گذشته است.

البته با یک بازار به عنوان حریص به عنوان ایالات متحده درست در مرز خود را, آن را حس برای کسب و کار در کانادا—به ویژه کوچک و متوسط کسب و کار — به نگه داشتن معاملاتی که در آن از آن آسان است. ترسیم مسیر برای بازارهای اروپایی است نسبتا سخت کار می کنند.

این مشکل برای بریتانیا است که کشورهای اتحادیه اروپا خود را سریع و آسان همکاران. این ایده جدید که معاملات تجاری را می توان در سریع و جدید اوراق قرضه جعلی در سراسر فواصل وسیع به زودی پس نمی منطبق با تاریخ است. مهم نیست که چگونه بسیاری از معاملات تجاری این حملات انگلیس را سخت فشرده برای بازیابی ضرر و زیان خود را از اروپا باید خروج مذاکرات اثبات نمی پربار.

اینجا زود بازده خوب نیست. در روز بوریس جانسون مشخص شده خود را الهام بخش و تا حد زیادی جزئیات-برنامه های رایگان برای مذاکرات با اتحادیه اروپا مقابله با صریح 33-صفحه مختصر جزئیات مورد نظر خود را به بار آورده است. و تعداد کمی از کسانی که استخوان ها به احتمال زیاد به چوب در گلو. به انتخاب انگیز ترین مثال اتحادیه اروپا خواهد مانند انگلیس برای ماندن در مقررات تراز در بازگشت برای دسترسی به تجارت و موقعیت دولت بریتانیا رد را از دست. چه نقطه از Brexit آنها استدلال می کنند اگر بریتانیا نمی تواند شکستن رایگان از اتحادیه اروپا تنظیم ؟

خیط و پیت کردن با اکثریت جانسون است که تا کنون حاضر به بحث دشوار و ایستادن به خود می تواند اروپا نظارتی کمیسرهای. اما اگر مذاکرات نکته تا نسبت به پایان بریتانیا را در دوره گذار—یک زمان که در آن هنوز هم لذت می برد آن مرسوم دسترسی به بازارهای اروپایی—بدون قطعنامه فشار را ضامن است. کسب و کار نمی تواند انتظار می رود به تعمیرات اساسی زنجیره تامین خود را در یک دقیقه به نیمه شب.

جانسون می کند باید فرار بند از انواع. خروج بریتانیا توافق شامل یک فرمت بند که به مذاکره کنندگان تا دو سال دیگر به مذاکره آینده روابط با اروپا است. اما با جانسون در حال حاضر با داشتن حکومت فرمت فشار است که در بریتانیا در اعتراض به unpick 47 سال رابطه در 11 ماه کوتاه است.

اطلاعات بیشتر در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de