انگلیس نیاز به یک شریک تجاری. کسی هست ؟

اندرو MacDougall است که یک مدیر در ترافالگار استراتژی و یک رئیس سابق ارتباطات به نخست وزیر استفان هارپر

رایگان در گذشته است.

از بین بردن و از دست و پا گیر و بوروکراسی اتحادیه اروپا و بریتانیا در حال حاضر در آزادی را انتخاب کنید. به جای اینکه دیکته شده به انگلستان را در حال حاضر تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از مردم به اجازه دهید که مقررات را تنظیم و آن همکاران به ثبت معاملات تجاری با. به انجمن خوش آمدید امکانات با شکوه پس از Brexit بریتانیا.

“ما دوباره در حال ظهور پس از چند دهه از خواب زمستانی به عنوان یک مبارز جهانی تجارت آزاد” نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد به عنوان او مجموعه ای از بریتانیا پس E. U. غرفه. “ما این فرصت را داریم که به تازگی دوباره قدرت ما می دانیم که در آن ما می خواهم برای رفتن و است که به جهان بیرون” او اضافه شده است.

تکان دهنده مسائل است. اما کسی در داخل شماره 10 در واقع نگاه به استخر قبل از غواصی در سر? به قهرمان تجارت آزاد در حال حاضر برای لحظهای به طور جدی سفت نسیم. قرار دادن متفاوت وجود دارد به نظر نمی رسد خیلی از بازار به صورت رایگان-تجارت بریتانیا.

شروع با ایالات متحده با آنها محافظه کاران بر این باورند بریتانیا حمله می تواند یک تجارت آزاد معامله در مدت زمانی کوتاه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به تنهایی آورده تعرفه ها به استفاده از, اگر نه به مد. مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا یک mercantilist مزدور ملت سیلی تعرفه های متحدان و دشمنان به طور یکسان نمی آدام اسمیت دوباره تجسم. هر معامله ارائه شده توسط یک قبل از انتخابات و یا انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود و از آن را و یا ترک آن را’ انواع. و نه خواهد یک برنی ساندرز ریاست جمهوری بود هر بیشتر کمک می کردند.

ادامه مطلب: مبارزه با تروریسم در اروپا انجام شده است. در حال حاضر از آن زمان به پرداخت قیمت.

و پس از آن چین است. به طور همزمان یک بولدوزر از سازمان تجارت جهانی رژیم و انتقادی لینک در جهانی زنجیره تامین یازدهم Jingping اقتصادی جالوت است که در حال حاضر در حال کم گذاشته شده توسط coronavirus و صادرات در سراسر جهان. در حال حاضر (و جدی) مشکلات کنار چین است که بیشتر علاقه مند به ساخت و فروش و hoovering تا مالکیت معنوی از آن است که در باز کردن بازار داخلی آن است. قرار داده به سادگی انگلیس را نمی خواهد فشار یک معامله خوب از چین است.

که است که می گویند برخی از مردم نمی خارج وجود دارد تلاش برای فشار آزاد تجاری در شرایط دشوار است. کانادا برای یک, هنوز مذاکرات یک بازی خوب در تجارت تحت جاستین ترودو حتی به عنوان متحدان مانند هلند مبارزه برای به دست آوردن کانادا و اتحادیه اروپا توافقنامه تجارت به زور شش سال پس از آن موافقت شد. اما کانادا به سادگی نمی خواهید به آب و هوا را در تجارت است. آن را بیش از حد کوچک یک اقتصاد گره خورده بیش از حد محکم به ایالات متحده است.

دولت بریتانیا استدلال می کند آن را به پیدا کردن فرم در تجارت توسط نورد موجود بر اتحادیه اروپا می پردازد ساخته شده بود که آن را یک عضو از جمله با کشورهای مانند کانادا و ژاپن و سنگاپور. و پس از آن وجود دارد دیگر کشورهای مشترک المنافع که به اشتراک گذاری فرهنگی میل با بریتانیا.

این بدان معنا نیست که بریتانیا در برای سوار شدن آسان. داشتن مواجه مذاکره دلاوری از کشورهایی مانند نیوزیلند و استرالیا—و مزرعه خود را لابی—زمانی که در کانادا وارد Trans Pacific Partnership, زمین از شربت افرا به خوبی موقعیت بگویید بریتانیا خود را برای برخی دشوار سورتمه. ایران نمی رویم به راحتی فقط به خاطر اینکه شما در شرایط دوستانه در غیر این صورت.

و نه آنها تمایل به رفتن بهتر است زمانی که شما در حال کوچکتر اقتصاد و یا زمانی که شما در واقع یک فاصله قریب به اتفاق از هم جدا. موجود در معاملات انگلستان خواهد بود به رول بیش انجام شد با بلند اتحادیه اروپا 500 میلیون-بازار قوی در پشت آنها. کشورهایی مثل ژاپن نگاه کنید به درایو یک مقدار سخت تر و مقرون به صرفه در مقابل بریتانیا کوچکتر بازار 65 میلیون و هر گونه توافق نیست و به احتمال زیاد به را تشکیل می دهند حجم بریتانیا از دست می دهند باید همه چیز به شدت با اروپا است.

بهترین حرکت در تجارت پس از مبارزه با تروریسم در اروپا می تواند به تضمین مشارکت قوی با اتحادیه اروپا یعنی غول بازار حق در آستان آن. بریتانیا در حال حاضر شریک تازه وارد بازار عاقلانه اما کسب و کار خود شده اند عامل در بازارهای اروپایی بیش از 40 سال است و می خواهم به نگه داشتن فعلی خود را در روابط و سطح دسترسی.

متاسفانه گوشیهای بدون تعرفه هیچ سهمیه تجارت هدف توافق انگلستان و اتحادیه اروپا در پاییز سال گذشته را بیانیه سیاسی در حال حاضر به نظر می رسد غیر قابل حصول اگر باز salvos از هر دو طرف هر نشانه. مبارزه بیش از این به اصطلاح ‘سطح-زمین بازی’ مقررات به نظر می رسد مجموعه ای برای نمایش در خارج عمیق و اصطکاک-دسترسی رایگان به نفع بسیار باریک توافق.

کجا این ترک ‘جهانی’ نام ببريد ؟

نسبتا به اندازه ماهی در طوفانی دریا جهانی که نمی تواند شنا با کوسه ها مانند ایالات متحده یا چین و قفل شده است و خارج از این اتحادیه سابق خود را از مدرسه. و در حالی که اتحادیه اروپا می تواند همچنان به فشار رو به جلو تجارت با استفاده از بلند از آن کل بازار و تهاجمی نظارتی رژیم—یعنی به اصطلاح “بروکسل اثر’—بریتانیا خواهد شد که آن را به تنهایی و در زمانی که این چشم انداز به صورت رایگان و نمایشگاه به ندرت نگاه کرد بدتر است. بریتانیا شروع به پریدن کرد به تجارت آزاد, استخر, فقط به عنوان دیگران در حال تخلیه آب است.

بیشتر توسط اندرو MACDOUGALL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>